Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Jamirka ja juz nie smaruje prawie wogole, ale jak tylko zobacze ze jest zarozowiona bardziej to wtedy jak najbardziej, a co do balsamu to u nas tez z tym kiepsko, Maik ledwo co wylezy zeby sie "zapieluchowac i zpidzamowac" dlatego tez sporadycznie sie smarujemy, ale teraz tez juz nie ma zadnych problemow skornych, bo wczesniej jak mu sie zdazaly suche plamy to smarowalismy sie czesciej, ale to tez tylko te suche miejsca coby mniej krzyku bylo
    Last edited by vini-miki; 28-06-2010, 08:49.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      czesc u nas zapowiada sie piękny dzien łoneczko, zero wiatru/.itd ( KOŁO POŁUDNIA BEDE JOBY SADZIĆ ZE ZA GORACO..NO ALE BABIE nie dogodzisz )

      Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
      A tak w ogóle to dzień dobry

      Czy nadal smarujecie Wasze maluchy po kąpieli i czy przy każdej zmianie pieluchy też smarujecie pupę ?
      ja Oskarowi smaruje jak widze ze coś na tyłku wyskakuje..lub jak sa wieeeelkie upały bo mu sie w pampercie za poci..tzn bardzie pachwinki i brzuszek tu gdzie gumka od pieluchy..
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        MAJORKA STO LATEK :*

        Grygor no wlaśnie już patrze za żelami i farbkami ale narazie krucho z kasa to muszę się powstrzymać, czekam tylko na zamówione ozdoby bo jeszcze nie doszły to pewnie dlatego takie skromne te pazury mam

        a tak poza to pospałyśmy dziś o dziwo do 8:30
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Majoreczko spelnienia marzen i sto lat w zdrowiu i milosci

          Noo, to chyba juz dzisiaj cichych dni nie wypada miec , ale to do Twego mezula przekaz

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            MAjorka..najlepszego.. :*
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              MAJORKA STO LAT i dużo miłości
              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Majorka wszystkie naj i sto lat
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  cześć dziewczyny no nie mam czasu się wam pochwalić bo ciągle siedzę w sklepie nawet w weekend cały tu byłam i układałam dalej i przeceniałam bo co chwila są nowe promocje. Pstryknełam już fotki tel ale zapomniałam kabla.... postaram się dać wam znać jak już się ułoże wybaczcie
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Dzięki laseczki za życzonka a cichych dni juz nie ma bo my od rana jak zawsze nowe zycie zaczynamy ale jak kłótnia porządna to i pare dni potrwa

                    a tymi pazurkami to ochoty robicie a te farbki i pierdołki to taniocha tylko jak sie chce więcej to rzeczywiście kaski trzeba bo sporo wyjdzie

                    ja Hani nie kremuje po kapieli bo używamy Oilatum albo parafiny a dupke też tylko wtedy kiedy potrzeba
                    Hania spała mi 3 godz na dworzu jak ja ukołysałam w trójkołowcu to jak padła to nawet pies jej nie obudził a ja miałam wolne i z sasiadka kawke wypiłam w spokoju

                    zaraz się biore za obiadek potem koleżanka wpada i siora przyjeżdża jutro mam tort gitarę zobaczymy jak mi wyjdzie
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Co do pazurków to ja tak jak Kala minimalistka - jak już to jakiś french i to na swoich, chociaż zawsze kusiło mnie na żelowe ale jakoś bałam się, że potem będą zniszczone.
                      My mamy dzisiaj lazanie na obiad, a Weronisia pulpeciki z marchewką, ziemniaczkami i mizerię.

                      Mój rozrabiak właśnie robi mi porządki sprząta wszystko ze stołu ( czyt.) - zrzuca wszystko na podłogę
                      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hej

                        Aniu czekamy na fotki

                        Majoreczko sto latek

                        AMSW sliczne fociaki Julii

                        A moja Julka po antybiotyku przestała kaszleć a teraz znowu ją wzięło i kaszle w nocy!!! Ma taki atak kaszlu ok 2 w nocy i nawet sie nie obudzi.... Nie wiem co to i czy iść do lekarza??? W dzień nie kaszle.... Normalnie tragedia z tymi choróbskami....




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej kobiecinki,ja tylko na chwilkę.Izunia ma coraz więcej tych krostek,ale tylko na łydkach.soku z truskawek nie pije trzeci dzień...Może od płynu do płukania ma te uczulenie????????Bo zmieniłam ale z tydzien przed podaniem tego soku Emilka ma jakieś plamy w pachwinkach,też niewiem od czego.Kurcze,jak nie urok to sraczka Obie posiedziały w wannie w wodzie z maka ziemniaczaną.W piatek mam szczepienie z Izunią to chyba wezmę je dwie,niech je lekarz obejrzy.
                          Majoreczko sto latek,zdrówka,spełnienia marzeń no i szczęścia!!!Idę się wykąpać i lulu,jutro mam misję-piekę tego tortaDobranoc.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Chuda może faktycznie od płynu do płukania bądź od proszku, jeśli też zmieniałaś. No i trzymam kciukersy za torta

                            Weronika dzisiaj kąpała się w basenie bo mieliśmy dość spory upał - ale miała radochę, no i oczywiście tak ją dzień wymęczył, że padła niunia kochana...

                            Za dwa tygodnie jadę na tydzień do Warszawy... nie wiem jak ja bez niej wytrzymam... na samą myśl już mi się wyć chce !!!
                            Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              majorka WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN

                              u nas nic nowego, jakoś nie mam dziś weny do pisania...jutro jedziemy do mojej mamy bo dzwoniła dziś i mówiła że wystawiła basenik Szymonowi na podwórko a ze zapowiadają upały na jutro(jak i na cały tydzien zresztą) to się Mały popluska a ja się może poopalam- jak wytrzymam na słońcu.

                              to do jutra dziewczynki


                              Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Majorka! Najlepsiejszego z okazji kolejnych osiemnastych !!!

                                Ja też jakoś nie mam weny na pisanie ostatnio, może dlatego że tyle miałam skrobaniia do pracy... Już nie wiem jak sie nazywam normalnie, a jutro jeszcze rada, potem czeka mnie ten cholerny egzamin wogóle nie czuje że już wakacje

                                Na szczęście pogoda sie poprawia, bo już totalnie jesienna atmosfera sie robiła. Ciekawe tylko jak długo będzie tak fajnie...

                                Za tydzień na dodatek zostane słomianą wdową... znowu...
                                Będziemy tu obie buczeć z Grygorką, o ile ona oczywiście będzie mieć neta

                                Ania2288, ja mam nadzieje że interesy nie pukną Ci do główki i nie zostawisz nas już na dobre obyś wróciła jak najszybciej, bo jakoś tak dziwnie bez Ciebie... Syrwunia też nie zagląda, i Yoenne, ale one to pewnie zakuwają teraz...

                                Chuda, próbuj tego Oilatum, może wytzrymacie do tego szczepienia i wtedy faktyccznie zabierz obie laski na przegląd

                                Majorka, wrzuć zdjęcie gitary jak już skończysz. Ja troche pogrywam, to może zamówie u Ciebie takie dzieło na kolejne urodziny

                                Uciekam do spania, bo Kris mnie już przez sen szuka i śpi na mojej poduszce- coraz bliżej brzegu wyrka.

                                Do jutra!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X