Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Dobry wieczór,ja tylko na chwilę,chciałam na dobranoc was poczytać ale coś mało nastukałyście Izunia już śpi,Emilka przymula.O !!! Też juz śpi.A to dzisiejsze zwariowane fotki Dobranoc.
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Chuda laski bomba jak ci sie udało utrzymać w tej pozycji Izunie moja to by chwili nie usiedziała na miejscu

      mój M wrócił z rybek ale mało złowił jutro mam zamieszanie bo nie dość ze torty to jeszcze koleżanka z dziećmi przyjedzie już sama nie wiem jak sobie dam rade z tym wszystkim a do 15 muszę je zrobić

      dobra lece lulu bo jutro z rana muszę wstać jak dam rade to zajrzę a jak nie to dopiero wieczorkiem

      pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        czesc kobialki

        No Chuda, Izunka musi byc bardzo cierpliwa, u mnie Vincent nalezy do tych cierpliwych, Maik to maly diabel tasmanski, wazylam go dzisiaj i wyszlo mi niecale 12 kilo a je wiecej od Vincenta, ale noooon stop w biegu, to dziecko od swieta klapnie na tylku i sie czyms zabawi na dluzej, mezus mowi, ze to po mnie, ale rzeczYwiscie ja tez nie moge nawet na filmie usiedziec spokojnie, jak nie wyjde kilka razy z pokoju to chora jestem
        i chyba sie dzisiaj upije ze "szczescia", bo weszlam dzisiaj na wage i mi galy na wierzch wyszly, wreszcie zeszlam ponizej 50-tki , ostatni raz mialam tyle 3,5 roku temu a w maju zeszlego roku 74,5 kg hehehehehe, no nie moge, noo wieczorem na bank bedzie ponad 50 ale co tam
        Last edited by vini-miki; 24-06-2010, 08:39.

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Majorka Ty to sie rzucasz na glebiny, torty, kolezanka i dodatkowe dzieciaki , ja pamietam jak mialam dla Maika tort robic to odwolalam znajomych z wizyty, nie chcieli przyjsc na roczek, bo w tym dniu byl akurat dzien matki tutaj, no i nie pasowalo im bardzo (caaaly dzien z mamusia juz to widze taka wymowka poprostu) no i zaproponowali ze w sobote dzien wczesniej przyjda no to sie zgodzilam, ale pozniej przemyslalam wszystko i jednak przelozylam spotkanie, nooo z tymze to nie tacy znajomi, a w zasadzie to ta dziewczyna, jak np. w Polsce mialam kolezanki, co moglyby i ze mna w kuchni siedziec, noo wspominamy to do dzisiaj, ze tam najlepsze imprezy byly hihi , oooj brakuje tu takich przyjaciol

          Miki sie wscieka wlasnie, lezy kolo mnie na podlodze i wyje, bo zabraniam mu pstrykac przy komputerze
          Last edited by vini-miki; 24-06-2010, 09:04.

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hej dziewczyny,
            wczoraj był straszny dzień zepsuł mie sie komp bylo tylko pyk i delete system i czarny ekran potem jakos udało mi sie go wlaczyc ale jedna stronka ładowąl sie dziesieć minut i nie dałam rady nic napisac dzisiaj tez juz drugi raz próbuje i mam nadzieje ze sie zaladuje.
            My z moim męzusiem juz 6 lat jestesmy razem a po ślubie dwa, ale ja nie jestem az tak zazdrosna o niego i nich sobie patrzy na inne,ale tylko patrzy
            Majorka nasz Bartek tez z pieluszka śpi to jego przytulanka
            Chuda noo super zdjecia one wygladaja ekstra w tych okularkach, bartek jak mu tylko załoze to od razu sciaga
            BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

            LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Grygorku bartek tez chwili nie usiedzi , a imprezy w kuchni jak zawsze najlepsze mi tez brakuje znajomych ze studiów i siedzenia w kuchni do 2 w nocy
              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hej,moje kobietki lubia pozować do zdjęć więc cierpliwie czekają aż mi fotka wyjdzie.
                Grygorku Vincent to ten młodszy i waży 12kg czy to ten starszy?Bo moja Emilka waży 14kg a wygląda na szczulputką.Moje lalki też ciągle w ruchu,nie maja czasu nawet piardnąćA co tam u was dzisiaj na obiadek?Bo u mnie rosołek z makaronem,na drugie udka podsmażane z mlodymi ziemniaczkami(już zrobiłam) a na deserek galaretka z truskawkamiDziewczyny jeśli by uczulały truskawki Izuchę to gdzie najczęściej pojawiają się krosteczki?Bo ona ma w pachwinkach,na łydkach i kilka przy pępuszku.Wydaje mi się że to od truskawek,podaję jej sok z truskawek domowej roboty od kilku dni no i od kilku dni są te krostki.Podpowiedzcie mi cos na ten temat - DZIĘKI !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Chuda, Maik wazy 12 kg, a Vincent to pod 20 dobija pewnie chociaz go nie wazylam, je mniej od Maika ale temperament ma slimaczy, teraz sie troche rozruszal w przedszkolu, ale raczej leniwe z niego dziecko, tzn nieruchliwe, ale jak tak sie dokladniej mu przygladniesz to on ma takie kosci grubasne, szerokie bary kolano jak scisniesz to nie to ze sam tluszcz tam wisi, ale normalnie kosc czuc pod palcami i jest naprawde szeroka, no do szczuplych nie nalezy ale caly czas czekam az zrobi sie bardziej ruchliwy, bo z jedzenia to juz mu nie mialabym co wyeliminowac i tak kombinuje jak kon pod gorke z tym smakoszem...za dobrze ma lobuz ze mna a ja za miekka do niego, ide bo juz cos broi , wode slysze ze leci na podworku

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    A co tu znowu tak pusto, he?

                    Jeszcze rok temu jak wpadłam na forum po dwóch dniach nieobecności, to nie mogłam nadrobić z czytaniem, a teraz- 3 strony ledwo i to niecałe

                    Mój panicz na szczęscie już spi. Cały dzień był taki nieznośny, że już krzyczelismy na niego, bo jakby mógł, to by nas chyba pozabijał Nie dość że zęby go dręczą, to jeszcze ta piepszona pogoda....

                    Jutro zakończenie roku szkolnego ale dla nauczycieli to jeszcze nie koniec- rada pedagogiczna, ja mam jeszcze egzamin na nauczyciela wyższego stopnia... Pomijam że gdyby nie olewackie podejście do pracy mojej dyrektorki, to już daaaawno miałabym cholerstwo za sobą, a tak- jeszcze przez 2 tygodnie będzie ten stresior nade mną wisiał

                    Dziewuszki- tak z innej beczki- jakiego rozmiaru pieluch używacie?
                    Kris waży ok. 11 kilo, a musieliśmy już zmienić na 5, bo 4 już dziwnie sie układały i ostatnio (jak nigdy wcześniej) co rano okazywało sie że panicz się przesikał, bo pampek nie był wstanie wchłonąć wszystkiego... Miałam nawet ochote na pieluszki dla chłopców, ale cena mnie znichęciła


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      nichol my używamy papmersów 4 lub 4+, a Polka waży ok 10 kg i nosi ciuszki na 74, kilka ma na 80, więc jest nadal drobniutka

                      no masz raccje nichol pustki tu jak cholera , chyba nasz wątek na poważnie zanika
                      ani 2288 i syrwuni nie było tu od wieków, ankasos i nitka chyba też już nie zaglądają, nie mówiąc o innych dziewczynach , których już od dawna nie ma i zapewne już nie będzie, coż nie znam sie na forach ale pewnie tak to bywa
                      Last edited by kala8; 24-06-2010, 20:30.
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
                        A co tu znowu tak pusto, he?

                        Dziewuszki- tak z innej beczki- jakiego rozmiaru pieluch używacie?
                        Kris waży ok. 11 kilo, a musieliśmy już zmienić na 5, bo 4 już dziwnie sie układały i ostatnio (jak nigdy wcześniej) co rano okazywało sie że panicz się przesikał, bo pampek nie był wstanie wchłonąć wszystkiego... Miałam nawet ochote na pieluszki dla chłopców, ale cena mnie znichęciła
                        ja uzywam ,tzn Oskar, 4+ w 4 tez przesikiwal pampka.No a te dla chłopców to też nie na moj port fel ;/ drozyzna... ah.. no a me dziecie od dwoch dni rano wola na "ee" i robi te "ee" potem, w ciągu dnia to roznie..ale rano zawsze zrobi na nocnik.duma mnie rozpiera mamy nowe słowa w repertuarze Oskara.Mowi "posie " ( czyt.prosze ), lala, cici ( jak wola kota ) ija ( czyt.wio koniku )i sporo powtarza.Raz np mowie do Filipa powiedz "sz" a on " sii " mowie " szszszszszszszsz!!!" no a Filip " sz" no to ja " a teraz szyna" a OSkar " sina" "D myalalm ze padne. i tak zazwyczaj jak malt retuje Filipapoprawną wymową to sie nam do "lekcji " OSkar wcina i cwiczymy razem
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej laseczki kochane

                          ja na moment bo lulu ide padam już

                          jakoś dzis sprytnie mi poszło z tortami i wszyscy bardzo zadowoleni super i to mnie w tym najbardziej kręci ze każdy zachwycony i zadowolony

                          Chuda może i to truskawki bo one wysypują różnie ale zależy od kiedy dajesz bo powinno wyskoczyć do 72 godzin po spożyciu a nic innego nie jadła co mogło by ją uczulić?
                          powiem ci że ja dopiero w tamtym roku dałam pierwsze truskawki dla Mai czyli jak skończyła 3 lata bo jeśli jest choć troszke alergiczka to moze jej wyjść po truskawkach może na razie jej nie dawaj moja koleżanka karmi mały ma 9 miechów i ona zjadła a on był cały wysypany i niby nie alergik
                          no alem sie rozpisałam

                          Grygorku śliczne zdjęcie, i powiem ci że ona wcale tak mało nie waży bo roczniak powinien przekroczyć 10 kg a moja Hania mimo że wcina i urodziła sie wielka to ma 10,5 więc twój całkiem sobie kawaler

                          dobra lece lulu wstawie wam jeszcze torciki
                          Attached Files
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            dzień dobry, ja zagładam zaglądam ale na nic nie mam czasu. nawet pazurów nie mam czasu zrobić choć zestaw stoi ale jutro mam dzień dla siebie wiec zrobię pazury i będę siedzieć na forum

                            póki co to tylko odpisuje na pytanie pieluszkowe wiec my juz parę miesięcy uzywamy 5 a teraz czasami przerzucam się na 6 bo młoda przesikuje w nocy te 5-tki
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej dziewczyny,
                              moj komp umiera wczoraj jak tylko wam napisalam ze sie zepsul to sie zawiesil i do dzisiaj nie chcial sie wlaczyc ma niecale 4 lata ale raz bartoszek z mezusiem go ze stolu zrzucili no i sa skutki, mam nadzieje ze chociaz ten post sie zaladuje. po poludniu pojade pozyczyc kompa od mamy bo ja nie umiem bez netu funkcjonowac
                              A co do pierluszek my uzywamy 5 bo maly prawie 12kg wazy od miesiaca nic nie przytyl ale to pewnie przez jego nieustajace zycie w ruchu
                              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                my juz truskawki jedlismy i nic nam nie wyskoczyło tak jak pisze Majorka odstaw Chuda na troche i zobaczysz czy to od tego
                                BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                                LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X