Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Dobranoc
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009


      u nas ciepło ale nie tak jak ostatnio, tak to może być.
      Kuba na początku ładnie siadał na nocnik później się wyginał i uciekał więc odstawiłam nocnik a za pare dni spóbowałam i nie było problemu. Kuba chodzi z nami siku i mówi mama si albo tata si jak sikamy, nocnik jest w jednym miejscu i Kuba wie gdzie a jak go widzi to woła sisi, czyli wie do czego służy. Nawet jak ma nieraz pampka to woła si no ale na spacerze to nic nie mogę zrobić
      a po domu goni w majtach i raz woła a raz nie i też sadzam go sama co jakiś czas no nic czas pokaże co wyjdzie z naszych nauk, dziękuje Chuda
      ide spać bo ostatnio cos się nie wysypiam, tak źle mi się śpi że szok. dobranoc

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        noooo, Majorka, ale Ci zaraz zdjec nawstawiam, nie trza bylo zaczynac


        Dzien doberek panieneczki

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          moze cos Ci wpadnie w oko, szukam dalej ja sie czaje na te czerwone i niebieskie kwiatki, ale moze juz wytrzymam te 3 tygodnie do wyjazdu
          Last edited by vini-miki; 30-08-2010, 08:33.

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            nastepna piateczka
            Last edited by vini-miki; 30-08-2010, 08:33.

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              i kolejne
              Last edited by vini-miki; 30-08-2010, 08:33.

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                i jeszcze takie i to juz wszystko...narazie
                Last edited by vini-miki; 30-08-2010, 08:33.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Ha ha ha widze ze też metodą komórkową robisz fotki z kompa

                  te czerwone i różowe na tych drugich zdjęciach sa fajne reszta też ale dla tych co nic nie robią bo z takimi długimi to ja torta nie zrobie

                  tym bardziej ze ja tylko żel na swoje daje ale marza mi sie takie długie pazurki

                  a tak w ogóle to hejka ja nawet wyspana zaraz śmigam na kawkę bo Maja do koleżaneczki idzie
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    no no teraz mam z czego wybierać

                    sama bym sobie takie chciała zrobić ale jakoś zdolności do tego chyba nie mam jak na razie to zamówie sobie francuski i zrobie sobie na stópkach coby jakoś wygladały
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      a może strzele sobie taki zestawik

                      http://www.allegro.pl/item1063674912..._lampa_uv.html
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        dzien dobry,
                        wpadlam sie przywitac i zmykam zrobic sobie akwe dopoki mały spi to jakos tak strasznie zmeczona jestem ale to pewnie przez moje czerwone dni na razie bede poźniej
                        A jeszcze, ja wczoraj zdjełam żel z moich paznokci bo juz mialam za duze odrosty a umówiłam sie z moja kolezanka dopiero za tydzien i paznokcie mam jak papier nawet jak zmywam to mnie bolą , ale czego sie nie robi zeby pieknie wygladac
                        Grygorku fajnie masz ze mozesz w domu poeksperyhmentowc
                        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Majorka, no zaszokowalas mnie teraz ta cena!!!! Masakra, za caaly zestaw 120zl????? wierzyc sie nie chce, Tutaj wszystko jest jednak nieporownywalnie drozsze , chyba przed wyjazdem zamowie cos na allegro, jakies zele i dodatki

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            cześć dziewczyny
                            tak tu piszecie o tych paznokietkach że i ja się nakręciłam i nawet udało mi się M naciągnąć na taki zestawik, coś jak Majorka wkleiła.
                            ale powiedz grygorku co zwchodzi w skład tego Twojego zestawu? bo ja to zielona jestem i nie wiem co się przydaje.

                            położyłam Małego spać więc mam chwilkę teraz wolnego to sobie popatrze na allegro co oferują jeszcze ciekawego.


                            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hejo
                              Vini - Miki tylko na zdjęciach moje dziewczynki to aniołki Tzn Izunia jest grzeczna,Emilka ma teraz taki etap że wszystko jest jej,zabawki wyrywa siostrze z rąk a ta beczy i tak mam cały dzien ale zawsze wkraczam w te ich kłótnie i TŁUMACZĘ...Gdyby nie to zabieranie to dzieci byłyby idealne.Twoje szkraby pewnie też to przechodzą,co? Nocniczkowania mamy trzeci dzień,narazie postępów brak,wczoraj na cały dzień 2 razy nasikała w majty,a dziś do godz 10tej już 2 Ale jak się zsika to mówi "Oo" i patrzy na mnie a ja wtedy do niej "a gdzie Izunia robić siusiu powinna"? No to leci po nocnik,stawia go przy mnie i siada w tych mokrych majtach...Mam wesoło,a co!!!Dziewczyny w Biedronce jest promocja na płyn do płukania Lenor - 2 razy po 1,5l za 15.99zł.U mnie jest zielony i biały,zielony super pachnie.Muszę was doczytać to może jeszcze cos nastukam,pa.

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Cześć kochane babeczki.Przyszłam się przywitać. Nie miałam jakiś czas kompa od siostry wchodziłam na NK a tu hasła nie pamiętałam kurcze i przez ten czas nastukałyście już 20 stron.
                                Czy Renatka już wróciła?
                                Wiecie co mój M przyjechał po ponad miesiącu w sobote rano i wczoraj wieczorkiem już jechał.Tylko jedną noc spędził z nami a tak bardzo się za nim stęskiniliśmy. Najbardziej zaszokował mnie Mateusz wczoraj nie chciał Darka puścić zaczaął lamentować płakał aż się dusił krzyczał na cały regulator Tata Tata Tata kino dosłownie. Mój Darek nie wiedział jak ma jechać serce mu się krajało jak on tak wył...
                                Natomiast jeśli chodzi o Mateusza to w zeszłym tygodniu wyskoczyły mu ,,jakby piegi" następnego dnia miał tego pełno ale nie na nosku więc pojechałam do pediatry bo myslałam, że go wysypalo ze jakas alergia a tu Pani doktor mówi nam że popękały mu naczynka kwionośne... Boże kochany jak się przestraszyłam. Oczywiście jak zwykle ryczałam ale juz pomału mu schodzi je rutinoscorbin , clemastinum i eurespal jeszcze ma. Zobaczymy
                                Dziewczyny w Realu pampki z Pampersa za 42 zł czy 43 są. Ja ,,5" używam to 58szt.Jak pomyśle co jeszcze chciałam Wam przekazać to napiszę...


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X