Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Witaj Moskala w naszym gronie, jakby co to ja też chcę nk

    i wszystkie mamuśki witam,
    moja choroba już przechodzi na szczęście, lena wczoraj cały dzień z gorączką od zębów a dziś wybieramy się nad jeziorko jak nie zapomnę aparatu to zrobię fotki

    majorka cudna ta hanula i jaką ma fajną fryzurkę


    dziewczyny ale wam fajnie jak sobie tak mozecie baseniki rozlożyć a my to chyba jedynie w domu w wannie się możemy popluskać

    Grygor masz cholero talent, ślicznie pazury wyszły

    Majorka hehe ale pitol
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      AMSW, ja mam nianie z ALECTO, zasieg odbiornika do 3km, kiedys lapala mi fale, czy to innych nadajnikow, nieraz sie tirowcy wlaczali, ale ostatnimi czasy przestawilam kanal (jest chyba z 8 do wyboru) i jest wszystko ok. Bardzo mi odpowiada ta firma, jak kupowalismy ponad 3 lata temu to kosztowala cos ok 50 euro czy 60 nie pamietam, i przez ten caly czas jest w uzyciu (codziennie od 2,7 roku) i nic sie nie przydazylo...moge z czystym sumieniem polecic ta firme
      A testaw do tipsow kupilam za niecale 80 euro + wysylka
      http://www.sireens.nl/complete-nagel...lnagelset.html
      nie jest skomplikowane, tylko baaardzo czasochlonne, szczegolnie dla poczatkujacych, no ale tez na dlugo starcza taki "zabieg" (mam przynajmniej taka nadzieje)...na you tube masz milion filmow o robieniu tipsow, ja sie tam troszke podszkolilam, poczytalam na necie co nieco i mam pierwsze tipsy za soba

      wstawie fotke juz skonczonych, teraz troche zaluje, ze takie skromne haha, nastepnym razem zaszaleje, a wsumie to to zdobienie jest pod ostatnia cienka warstwa, wiec jakby mi sie strasznie nudzilo , to zawsze mozna spilowac i strzelic cos nowego, nie czekajac na odrosty
      Last edited by vini-miki; 30-08-2010, 08:33.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        aa no i teraz tez zaluje ze nie domowilam zelu kamuflujacego, a wygladaloby to niebo ladniej, bo nie widac przeswitow jak sie chce robic samemu french, ja wlasnie robilam sama bo chcialam miec taki malutki, to pozniej musialam kombinowac no i w koncu dosypalam taki brokatowy proszek do zelu to cos tam troszke przykrylo, nooo, ale pierwsze koty za ploty

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Aniusos fajnie ze jesteś z powrotem a Lenka też śliczniutka ja w niej zakochana po uszy

          Grygorku paznokietki cudne ja sie zastanawiam czy sobie nie zrobić a powiedz ty robiłaś tipsy czy tylko żel na swoje?

          wstawiam drugi torcik a ten pitolas to w godzinę go zjedli koleżanka narzekała ze taki duży a tu proszę wszamali w tri miga
          Attached Files
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Majorka, a tego pitola to z pamieci robilas, czy jak???

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              A paznokcie to na tipsach, bo moje to krotkie i caly czas porozdwajane byly, nie moglam nihuhu icdh zapuscic, ale mozesz swoje przedluzyc bez tipsa na szablonie tylko, tez sobie te szabloniki zamowilam, moze u nog sobie pokryje zelem

              a tipsa jak ladnie opracujesz do swojego paznokcia, zeby sie zlewal z plytka, to tez niewidoczny praktycznie(w sensie tyzh wszystkich progow, bokow itp), tylko, ze te transparentne chyba lepsze sa, bo ja mialam mleczne, toooo jednak bylo widac roznice koloru
              Last edited by vini-miki; 11-06-2010, 16:35.

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                my właśnie wróciliśmy z baseniku ale dzis długo nie byliśmy woda ciepła tylko wietrzysko sie zrywa i chyba zmiana pogody sie szykuje oby nie na długo

                a ja chyba sobie strzele paznokietki przed 18.06 bo na impre ide to muszę mieć jakieś ładne

                pitolaska to znalazłam podobnego na necie

                idę lulne Hanie bo jakaś padnięta jest
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hej dziewczynki,
                  ja tak na chewilke bo mały strasznie marudny przez te upały i cały czas z nim wojuje ani spac ani jesc nie chce, chyba mam juz dosc takich temperatur chociaz fajnie soie poopalac
                  Majorka torty super ja na Twoim miejscu cukiernie bym w ciemno zakładała klienci na pewno sie znajda
                  Grygorku ja robie sobie od czasu do czasu paznokietki i jak moje sa za krótkie to moja kolezanka zakłada mi te białe tipsy bo twierdzi ze transparentne sa mniej wytrzymałae i moze ma racje bo jak na nasz slub mialam transparentne to polamałam w trzy dni ale to pewnie przez to ze duzo nimi robiłam
                  Do wieczorka mam nadzieje ze mały szybko usnie
                  BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                  LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    dobry, my dziś cały dzionek nad wodą, lena wparowała w taką zimną wodę że mnie skręcało i cholera wyjść nie chciala, sina już ale dalej do zabawy... wstawiam parę fotek i siebie niestety małego wielorybka też

                    ostatnie zdjęcie to jej rozpacz jak ją na chama z wody wyciagałam
                    Attached Files
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      i jeszcze kilka...

                      nie mamy duzo boooo mój szanowny małż zapomnial wymienić baterie a pięć razy mówiłam przy pakowaniu rzeczy
                      Attached Files
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Lenka śliczna ale jak na moje oko to ona chudsza od mojej czyżby moja nabrała masy dawno jej nie ważyłam

                        jutro szybko zrobie torcik i spadam do mamy moze sobie spódniczke kupię albo mama mi sprezentuje na urodzinki
                        muszę iść sie wykąpać bo leje się ze mnie a Hania to śpi w samym pampku
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          pa pa dziewczynki lecę jutro musze wcześnie wstać i chcę sie chociaż raz wyspać
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            ja, jak nigdy jeszcze na chodzie jestem ale to chyba przez to piwo hahahaha, mezus na kanapie tnie komara, a ja jeszcze przez te paznokcie taka nakrecona chodzilam, bo czegos mi brakowalo, no jakbym byla bardziej szurnieta, to spilowalabym zeby na nowo robic hahahah, ale skonczylo sie na malowaniu , aa taki tam paseczek brokatowy, a dziewczyna sie wyzyla

                            Dobranoc dziewczyny

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              witam
                              zdjęcia fojniutkie, takie letnie i aż się cieplo robi jak się patrzy, i dzieciaczki śliczne
                              grygorku paznokcie super i to za pierwszym razem, gratulację
                              Majorka torty poprosu boskie, brak słów
                              u nas dalej upał, wychodzimy dopiero na wieczór bo wcześniej się nie da, masakra a Kuba jakiś taki dziś nieznośny był, sam nie wiedział co chce ale to pewnie te upały ja mam dość a co dopiero dziecko. Boże jak mi gorąco ja cię dziękuję

                              śpijcie dobrze

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Majorka ona to wlaśnie tylko tak "chudo" wygląda ale jakaś taka ubita, że waży 13 kilo a cm ma 86. I jak mi sie ktoś pyta o wage to nie wierzy dopóki se klocka nie podniesie

                                a lena tak samo nieznosna była wczoraj a to wszystko przez upał no momentami to myślałam że mi nerwy puszczą


                                dziś też zapowiada się piękna pogoda choć burze zapowiadali ale u mnie to od tygodnia slyszę że burze i ********a ani jednej chmurki nie bylo
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X