Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Aaaaa, Moskala, widzisz- my sie tu wymieniamy danymi na Naszą klase, i dzięki temu możemy pooglądać nawzajem nasze fotki i lepiej sie poznać. Jak masz profil to podaj namiary na prywatne wiadomości


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Witaj Moskala zapraszamy do nas!!!!!! I ja poproszę dane na NK

      U nas też skwar ale ja się cieszę!!! Byle tylko nie lało.

      Ogólnie to u nas po staremu, czekam na wieści co tam u was.




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Dobry wieczór.A tak wpadłam na chwilkę bo mam samotny wieczór i noc Mój mąż pojechał do Gdańska na lotnisko odwiezc moja siostrę,samolot miała miec o 19:15 a jest opóżniony i wylatuje dopiero o 1:25 Także przyjedzie gdzieś o 4 rano,obmyje jajca i pojedzie do roboty.Niewiem czy dziś usnę,nie lubie gdy go nie ma przy mnie.
        Moskala witaj,fajnie że do nas trafiłaś,jak coś to ja tez poproszę dane na n/k.Jak teraz u Kubusia ze zdrowiem????????Idę poleżeć,dzisiaj śpię z Emilką,Izunia w łóżeczku(jak zawsze zreszta).Dobranoc

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hej kochane

          tak mi teskno za wami
          ostatnio nie mialam neta a poza tym u mnie z czasem kiepsko teraz duzo kolosow, musze lekcje prowadzic w przedszkolu jeszcze taka typiara mnie wystawila zostawila mnie sama a w dwojkach sie prowadzi bo stwierdzila ze juz nie bedzie chodzila

          czasami co wejde u koleznki na neta ale to i tak nie na dlugo bo nikola tylko mama mama i mama

          moja coreczka zdrowa na szczescie tylko denerwuja mnie te jej humorki czasami nie da sie wytrzymac

          dostalam samochod od swojego

          moja mama ma przyjechac na 2 tyg moze chrzciny zrobie
          i znowu mi zostawi tych chłopow na glowie

          oj jak mi brakuje tego czytania was teskno mi

          pewnie wiecej z wami popisze pod koniec czarwca po zaliczeniach wszystkich narazie mam 4

          o bym zapomniala
          Katarzyna albo nichol mam do was prosbe napisze na priw zeby nie zasmiecac
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hej

            Witam nowa mamusie i bardzo się ciesze ze nowe nabytki mamy bo stare to się troszke powykruszały

            jesli chodzi o kleszcze to ja mam z nimi na co dzień doczynienia bo M ma taką prace że zawsze jakiegoś przyniesie a z boleriozą jak pisałam też jestem na ty więc co nieco wiem małym sie wszystko pozagajało i nie ma sladu po kleszczach

            ale dziś coś w telewizji mówili o tych komarach mutantach ze one bardzo agresywne i coś tam przenoszą tylko nie wiem co

            a oto moja niusia wymęczona przedwczoraj padła w wózku na podwórku i nowa fryzurka
            Attached Files
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              nawet nie zauważyłam że 2 zdjecie z lekka niewyraźne ale widać efekt drżenia rak u mamuśki a robione komórka

              dobra lece spajku

              Syrwunia obyś tylko szybko wróciła do nas trzymamy kciuki za ciebie i gratulacje nowej furki
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Witamy nową mamusię
                u nas też upał i ale lato to lato
                Majorka ale ci równiutko wyszła ta grzywka, pełna profeska
                Chuda to niedobrze masz z tymi dziewczynkami, napisz co tam u lekarza, beznadziejnie jak się tak dzieci męczą
                nie wiem co jeszcze pisać
                jak mnie natchnie to jeszcze coś dopisze jakby co to dobrej nocki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej laseczki.musze wam pochwalic mego malego dziecia.Oskar nie budzi sie w nocy!! niewiem jak to moja mama zrobila ale jestem jej za to wdzieczna. i nawet pieluchy nie musze mu w nocy zmieniac co przed wyjazdem moim zdarzało sie ze nawet dwa razy musialam bo tak sikał. a teraz? no całkiem inne dziecko.taki duży..rozumny...nie sika tak strasznie i spi ladnie.. ahhh.. a Filip ile gada.MAtko boska jestem w domu od wtorku a już mnie moj pierworodny rawie zagadał co jest baaaaardzo trudne bo ja nawijam jak nakrecona...

                  No ale wpadlam na chwile pochwalic sie ze sie wyspalam już dawno sie tak dobrze rano nie czulam..no opr ocz tego ze leje sie ze mnie przerazliwie.taaaaaaaakiego okresu to ja daaaawno nie mialam ;/

                  no i witam nową mamę i jej dziecia.Na nk namiar i ja obowiązkowo poprosze
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    MAjorka.. u nas te komary zyc nie dają.mam 100 metrów do rzeki i na moim podworku to zajoba mozna dostac.nie zdązysz nogi wystawic z domu a już cie zrą ;/ a tam w niemczech...masakra.nie dosc ze zmutowane jakies strasznie wielkie ( kazdy moskit ) to i jak upier****I TO NOGA DWA DNI BOLI. bylam tak ponad tydzien a ani razu zwyklego komarka nie widzialam i malej muchy..wszystko takie wielkie poprzerastane..;/
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hej dziewczyny,
                      u nas dzisiaj znów upał, z małym nie ma jak wyjsc bo porazenia w progu mozna dostac a o komarach nie wpomne wczoraj szlismy kolo takiej malej rzeczki to biegiem uciekalismy bo takie stado sie na nas rzuciło ze szok a i wczoraj mi komp padl i nie moglam z wami popisac tylko czarny ekran i delete system ,no ale dzisiaj dziala zobaczymy jak długo

                      Witamy nowa mamusie i kubusia, napisz cos o sobie i namiary na nk tez poprosze.
                      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Syrwunia jeszcze troche i egzaminy zdasz i nów tu z nami bedziesz , powodzenia, trzymamy kciuki

                        Majorka Hanulka jest śliczna z ta grzyweczka

                        Renatka widzisz krótka rozłaka coś dala teraz mozesz spokojnie spac w nocy
                        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          czesc dziewczyny
                          Witam nowa mamusie i oczywiscie o namiary tez prosze

                          U nas pogoda do kitu, tzn. jakos specjalnie zimno nie jaet ale siaaaaapi caly czas albo i normalnie leje, slonca brak, no doslownie nic sie przez to nie chce robic, chcialabym te upaly od Was przejac, ja to goraca dziewczyna jestem


                          Zestaw jeszcze nie przyszedl cholipcia, a dzisiaj akurat jak bedzie mniej wioecej ten czas, kiedy moze przyjsc listonosz, to ja bede w przedszkolu, on zawsze po sasiadach zostawia te paczki, ale z drugiej strony niech zostawia,nie trzeba przynajmniej na poczte gnac, i oby tylko dzisiaj doszlo bo jajo zniose ja nie potrafie czekac, z boooolem mi to idzie

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Syrwunia powodzenia na uczelni i z malymi potworkami w przedszkolu

                            Majorka grzyweczka udana, a Hania jak tak spojrze co ktores zdjecie, to rzeczywiscie z Maikiem troche podobni sa do siebie

                            Kurde balanga, ja sie znowu lamie z tymi slodkosciami i wogole z tym jedzeniem, na wieczor najgorzej jest, no musialabym z kurami spac chodzic chyba, a bylo juz tak dobrze

                            Wczoraj gadalam z mama i chyba Pawel odwiezie mnie na samym poczatku lipca do Polski, mama ma urlop juz od konca czerwca i tak steka zeby przyjechac, ze chyba mnie przekonala. Pawel troche nie ten tego, bo on dopiero po 3 tygodniach minimum by dojechal, a jak ja mowie mamie czy siostrze, ze to tak dluuuugo dla nas taka rozlaka, to sie glupie smieja
                            Nie znaja prawdziwej milosci poprostu hehehehe(zarcik)

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hejka

                              Renatka może to ty te komarzyska przywiozłaś przyznaj się że pracujesz dla wroga
                              u nas jak na razie jakieś małe te komary dosłownie przez klapkę przechodzą i zatłuc nie można ale ja zakupiłam na komary do kontaktu specjalne dla dzieci i co noc włączam i mam spokój

                              ta grzywka to rzeczywiście fajnie wyszła i każdy mi tu wyjeżdża że to moje i bardzo podobne

                              u nas słonko dopiero powoli wychodzi dzis niby ma padać ale jakos upał jest

                              Ja też chcę dane na NK jeśli można

                              zaraz idziemy na dwór potem jak woda będzie ciepła to dziewczyny do basenu a mama będzie sie opalać
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Grygorku ja to już dawno mówiłam że podobieństwo jest ale u nas to normalne wszystkie nasze pociechy jakieś podobne do siebie chyba dlatego że w tym samym terminie rodzone
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X