Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    laseczki zobaczcie to superowe
    http://www.allegro.pl/item868578991_..._i_wzorow.html
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Dobranoc
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Dzień dobry

        No i koniec wolnego, dziś już do pracy a mi się tak straasznie nie chce...

        Majorka super foteczki, a gdzie są twoje??? Miałaś wkleić :P

        Te bodziaki to faktycznie czadowe, Majorka ty to masz nosa do wyszukiwania różnych fajnych rzeczy.

        Pisałyście o wadze bobasów, moja waży z ciuszkami na wadze łazienkowej 10 kg. Jest już co nosic

        Ja zmykam, dopiję kawkę i będę się zbierać do pracy.

        Nator udanego pierwszego dnia w pracy!!!! Trzymamy kciuki




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Cześc kobitki
          MAJORKA śliczne foteczki jak zawsze
          Co do wagi to moja niunia na domowej w ciuszkach waży 8,6.
          sama stoispi w kojcu I CHYBA DZISIAJ ROZSTAWIMY JEJ LÓŻECZKO BO DENERWUJE SIE ZE NIE MOZE SIEGNĄC I SAMA WSTAC BUZIAKI DO PÓŹNIEJ




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Nator- miłego dnia w pracy

            Spaliśmy z Wojtkiem dziś do 9.30 a teraz nie moge sie wyszykować




            Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Kasieńko ja nie obiecywałam ze wstawie swoje ja wyglądam strasznie więc nie wstawiam

              a co do wagi łazienkowej to ja tam nie wierzę bo moja ważyła na elektronicznej 9 kg a co do czego to waży 7800

              ale sie wkurzyłam pojechałam z mamą na miasto bo do mnie przyjechali miałam sobie simsy kupić (dodatek) ale nie było ale tonic potem siedziałam w biedronie 45 min bo ona zakupy robiła jak by u siebie biedrony nie miała potem poszła do zusu a ja w samochodzie kwitłam z dzieciakami Hanka wyła bo już pół godziny a ich nie było myślałam że za...ie potem mieli na kawe zajechać ale im czasu brakło więc weszli w buciorach błota nanieśli i wyszli szlag mnie trafił normalnie

              no ale siedzę sobie na kompie i zamawiam na allegro te moje simy i już mi lepiej kawke pije tylko żeby jeszcze te dzieci grzeczniejsze były
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                A co do bucików to mam dla niuni takie ortopedyczne są idealne do nauki chodzenia




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Cześć Kobietki,
                  ale tu dziś cicuteńko było.
                  Majoreczko body słodziakowe, ale ja muszę poszukać na 80 lub 86.
                  Dziękuję za życzenia miłago dnia - było SUPER!
                  Pojechałam dziś na mój stary teren. Nie byłam tam ponad 1,5 roku, a w aptekach nadal mnie pamiętali i pytali jak po ślubie i komplementów naopowiadali, że nie wyglądam jakbym rodziła... i wogóle było wspaniale, a ja poczułam się jak w swoim żywiole. Ekstra.
                  Ale przyznam Wam się, ze padam na twarz, więc nie rozpisuje się tylko grzecznie uciekam do łózeczka
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    ale tu pustki

                    Natorkufajnie że miałaś udany dzień aby takich było więcej
                    moja Hania coś chyba załapała bo nic od rana nie je bynajmniej mleka pierwsza jej butla to dziś do spania zjadła tylko zupkę z kasza kukurydzianą a teraz śpi i cały czas się kręci a kupę strzeliła taką że z domu wiać nigdy takiej kupy nie miała po prostu samo szambo nie mam pojęcia co jej no ale zobaczymy co noc przyniesie

                    u nas w mieście ospa aby tylko bokiem przeszła
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Dobranoc
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Nator- fajnie ze miałaś takie komplementy

                        Mnie dziś tak nogi bolą że ledwo z pracy wróciłam chyba będą zakwasy
                        Wojtek załapał jakiś lęk separacyjny i niechce z nianią zostawać




                        Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej

                          Spóżnione ale szczere wszystkiego naj dla Maika ciekawe kiedy Grygorka do nas zawita, póki co piękne zdjęcia powstawiala na NK

                          ja dziś wolne to wkoncu pojade po dowód i pozalatwiam chociaż banki
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            hej
                            kurde nie mam na nic czasu egzamin na egzaminie wczoraj mialam jeden mam nadzioeje ze dobrze poszedl
                            moja dzidzia marudzi w nocy
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              majorka to twoja hania pobila moja nikole w wadze moja Niki wazy 7300 bo przez te plesniawki schudla a wazyla juz 7500 i teraz znowu trzeba niunie podtuczyc
                              sliczne fotki
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                czesc dziewczyny

                                Witam i o zdrowie pytam

                                U nas zdrowko dopisuje narazie, z Polski wrocilismy w sobote o 23, masakra co sie dzialo na autostradach niemieckich, miejscami 50km/h dalo sie tylko jechac + 2 godziny w korku i tak sie uzbieralo 12 godzin w aucie, z tego stresu calego okres dostalam jak tylko wyszlam juz przed swoj domeczek ukochany, noooo docenia sie po takim "urlopie" swoje katy haha.

                                Jak narazie sprzatam duzo, a prania to jeszcze przez kilka dni bede robila, bo nie nadazy schnac to wszystko

                                Maiki poszedl troche do przodu przez ten okres, zaczal raczkowac, choc slimaczym tempem ale za to szybciej pelza, a juz szczegolnie jak mu polozysz chrupka za cel ;], bez problemu juz tez siada z kazdej pozycji, nie podciagnal sie jeszcze sam do stania, ale nie mial gdzie cwiczyc bo w lozeczku praktycznie nie siedzial przez ten okres, ale juz wczoraj w boksie np. najpierw sobie usiadl a pozniej cos zaczal dupcie do gory podnosic, bez pospiechu...
                                no i nadal jest taki "glosny", smieje sie ze "oby z tego glosu " cos bylo w przyszlosci bo my tu z Vinim zwariujemy za jakis czas, glosny jest chlopak na masakre, nie zeby plakal, ale wola, krzyczy itp. itd. i to wszystko na maksymalnej mocy

                                Mam do nadrobienia 25 stron, niewiem jak i kiedy hehe, po lebkach chyba przelece Was drogie Panie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X