Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    no i tak posta pisałam że wyszłam druga
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Cześć kobitki dawno mnie nie bylo troszke sie pochrowaliśmy ale jest juz oki
      Mała bezzębna Ala biega w chodziku a Oliver jeszcze śpi.
      MAJORKA co do witD to ja caly czas podaje tylko na okres wakacji odstawilam bo czerpała niunia ze sloneczka a teraz po kropelce dostaje tak powiedziała mi moja lekarka.




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Musze Nadrobic Zaleglości W Czytaniu!!!




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Apropo wyrywania zębów to wyobraźcie sobie że mi usuwali też 6 dolną ale jak byłam w ciąży! Mogłam wziąć tylko 2 apapy dziennie cierpiałam chyba gorzej jak przy porodzie ale jakoś dałam radę

          Yoenne ja ci nic nie powiem widocznie Haneczka ma taki apetyt jaki ma i to co je jej wystarczy. Nie ma co zmuszać dzieciaka bo tylko skończy się na płaczu. Filip jak byliśmy na początku listopada na bilansie to miał 74cm ale nie wiem czemu muszę mu ubranka kupować na minimum 80cm a większość ma 86 no i 10kg. Ale mój Filip to wcina aż mu się uszy trzęsą, je duże słoiczki lub jak ja mu gotuje to potrafi cały głęboki talerz wciągnąć paćki, deserków mu nie daję ze słoiczków ale jakieś 2 jabłka z biszkopcikami albo mannę z owocami też zjada, ponadto 3x 210ml mleczka samego bądź z kaszką, jeszcze między czasie jakieś herbatniki lub ziemniaczki z masełkiem jak my jemy obiad także mam co nosić

          Inka a może to jakaś malutka grzybica się zrobiła mi pediatra mówiła że nawet tak samo z siebie może dojść do grzybicy u malucha. Kiedyś pamiętam że mi przepisała Pimafukort (chyba tak to się pisze) to jest właśnie i na odparzenia i na grzybki, kup to i posmaruj grubiej i trochę więcej go wietrz powinno przynieść ulgę.. Filip miał końcówkę taką czerwoną i po kilku posmarowaniach zniknęło.

          Majorka ja jak na razie pierwsze moje tabletki, gdzieś za 5 lat sobie zrobię następnego dzidziusia albo bliźniaki od razu i Damian ciśnie na wasektomię już mamy to obgadane. zdecydowaliśmy że nie chcemy więcej niż 3 dzieci a z seksu nie zrezygnujemy tak szybko dlatego to jedyne wyjście, tabsy są trujące niestety. Jak dajesz mleczko modyfikowane to tam jest odpowiednia ilość witaminy D, nie ma co się przejmować.

          A synek wczoraj dał nam popalić i zasnął chyba po 23 jeszcze razem Kube Wojewódzkiego obejrzeliśmy, my zasneliśmy z Damianem chyba po 24 a o 6 pobudka jak w wojsku! Ten mój młody to ciągle jakieś gleby zalicza przed chwilą szedł przy łóżku potknął się i bam na nos ehh równowaga…
          KAWA KAWA KAWA!!

          100 latek dla HANEK NASZYCH!
          Last edited by ania_2288; 09-12-2009, 09:43.
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Dzien doberek wszystkim.Na początku skladam najserdeczniejsze zyczenia ukonczenia kolejnego miesiaca zycia dla coreczki MAJORKI22 i YOENNE(obie Haneczki buziaki od forumowej cioci) Moja Izunka to chucherko,na 6mc wazyla 7150kg a ma lepszy apet od waszych pociech(no chyba spala te kalorie raczkowaniem i wstawaniem przy wszystkim co sie da).Teraz mamy bilans 5 stycznia,mam nadzieje ze z 8kg juz wazy... MADZIK291-te seksowne wdzianko w ktorym pozowalam do zdjecia to sluzbowe ubranie mojego taty.Moj mezulek pracuje jako kierowca-rozwozi mrozonki DZIS MA URODZINKI,27 latek konczy.

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Dziewczyny jak sie pogrubia literki,jak pisze do ktorejs z was to pisze drukowanymi bo nie umiem inaczej...Wstawiam trzy fotki, 1- tak spi moja Izunka,2- impreza u mojej Emilki,3- laurka dla tatusia na urodziny od coreczki
              Last edited by chudagleba; 17-02-2010, 12:24.

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hanulka dziękuje za życzenia

                [FONT="Arial Black"]Chuda/FONT] to wszystkiego naj dla mężka

                ja chyba też strzelę sobie kawkę bo jakoś kimłam jak Hanka poszła spać ale to jakby 5 min trwało więc nadal niewyspana ,dziś mam wywiadówkę ale jakos nie mam ochoty iść nie za bardzo mam po co bo młody prymus więc chyba tylko po to aby się na coś zrzucić a to mogę załatwić przez młodego zobaczę może jeszcze pójdę
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Chudau góry jak piszesz masz czcionki i sobie wybierasz a na A masz kolorki
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Chuda jak piszesz wiadomość to po lewej stronie masz literki B to pogrubienie, I to kursywa czyli pochylony tekst a U to podkreślone. i jak coś napiszesz to zaznacz to i wtedy kliknij B
                    Śmieszka z tej twojej córy
                    Last edited by ania_2288; 09-12-2009, 10:12.
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      dziewczyny a jeszcze takie pytanie mam do was czy wasze dzieciaki śpią w innym pokoju niż wy? albo jakoś daleko od was? My jak się przeprowadzimy to tam w pokoju jest taka wnęka (ma tam być kiedyś garderoba) taki sobie jakby oddzielny pokoik ale bez drzwi i chciałam tam zrobić taki kącik dla Filipka ale teściowa mnie straszny śmiercią łóżeczkową, że nie można dziecka samego zostawiać i mam dylemat teraz
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        czesc babeczki

                        najserdeczniejsze dla Hanek od kolejnej cioci kloci

                        my uzywamy gumek jak narazie, boje sie tych tabsow, bo ze mnie to taki nieogar na bank bym zapominala, u mnie sprawdzilby sie lepiej plaster - tak mysle, trzeba bedzie pomyslec w nowym roku, bo 3-go jeszcze nie chcemy bambera

                        yoenne- dalej masz watpliwosci z tym szczepieniem? U chlopakow nie bylo praktycznie innych objawow, jak sennosc Maika i na tym koniec, ale w statystykach podali, ze 30 % szczepionych maluchow miala wysoka garaczke najczesciej..... my jeszcze mamy druga dawke 14 grudnia, a w Irlandii szczepia 1 raz ?

                        Kala, moi chlopcy tez nie nalezeli do dlugasnych
                        Vincent mial 50 cm i 3830 a Maiki 51 cm i 4045, no ale ja mam nieco ponad poltorej metra zywego wzrostu hihi i mezus tez nie za duzo, bo 175, no i co racja to racja, ze proporcjonalnie wszystkie dzieciaki mniej wiecej rowno ida i maja na oko + 20 cm


                        zapomnialam co tam mialam pisac jeszcze

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Aniuspokojnie rób kącik dla Filipka i się śmiercia łóżeczkową nie przejmuj to chyba dotyka tylko noworodki a po drugie na pewno źle mu nie będzie ja tak się martwiłam Majką a ona śpi lepiej bezemnie niż ze mną mniej się budzi a tak to co chwila wstawała Hania ma łóżeczko w naszej sypialni ,moja kuzynka też ma taki kącik z wnęki dla małej super sprawa
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Aniu 2288 moje chlopaki od urodzenia spia w osobnych pokojach, trzeba pamietac, tylko zeby nie walalo sie za duzo pluszakow, kolderek, poduszek, luznych sznurkow, guziczkow itp, a moim skromnym zdaniem do smierci lozeczkowej musi byc cos jeszcze, jakas przypadlosc wrodzona, no albo rzeczywiscie kilka naraz sie zbiegnie przypadkow...ale to jak wygrana w totka... dawno nie czytalam o tym, musialabym co nieco odkopac

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Chuda, najlepsze zyczenia dla mojego rocznika , a co ty sie tam podsmiewujesz, ze mrozonki rozwozi, nieladnie

                              Moj Pawel pol zycia w szkole spedzil, tak sie migal od wojska haha no i po drugie, ze lubil, zaczal od zawodowki, pozniej technikum.. cku...i studia w koncu.... teraz jest plytkarzem na obczyznie ale za to jakim

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Witam prawie z rana. Aniu przez te gadki o śmierci łóżeczkowej Mateusz od urodzenia śpi tylko ze mną męża wygnałam na inne łóżko. Mateusz się już tak przyzwyczaił , że jak go uśpie to wierci się gramoli dopóki Ja się nie położe spać i go nie przytulę. Kino dosłownie.
                                Co do wit D3 to daje krople Vigantolu. Misiu nadal się poci strasznie ale to chyba od swojego tłuszczyku bo cycuchy to mu aż wiszą.
                                Dziewczyny w oczach mam kilka jęczmieni cholera nawet pomalować się nie mogę. Nic mi nie mija i jeszcze zapalenie spojówek mam.
                                Last edited by zosia236; 09-12-2009, 12:27.
                                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                                Waga 4180 i 58cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X