Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    no to widzę ze jak mnie nie było to wy tu gadka szmatka
    Natorkusuper wiadomość gratulacje wielkie tylko że nas tu będziesz rzadko odwiedzać

    Syrwuniaidz do innego gina bo babka jakaś nienormalna a cytologie juz miałam robioną po porodzie robi się po pierwszej miesiaczce a po co ci skierowanie na cytologie ona nie robi na miejscu?

    chuda współczuję bólu ja to brałam ketonal jak mnie tak napierdzielał

    lece oporządzić mieszkanie i obiadek zrobić bo mężek dzwonił ze wcześniej przyjedzie
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Nator Gratulki wielgachne ale przyznam się szczerze, że dla mnie żadne zaskoczenie, wiedziałam że ich powalisz na nogi z twoją gadaną
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Dziewczyny zgadnijcie co?
        Nie lecę w sobotę do Polski tylko dopiero 23 lecimy całą trójką. Mąż mnie namówił,żebym przebukowała bilet i została jeszcze. Bo w sumie jak teraz polecę, to i tak będę siedziała w domu przez te 2 tyg. i czekała na święta a tak sobie razem pobędziemy i potem jak po świętach zostanę to rozstanie będzie krótsze, bo do 2 stycznia razem jesteśmy
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Syrwunia Ja byłam w piątek u gina bo pisałam Ci, że też mam coś takiego. I ściekłam się bo okazało się , ze oni mi tej cytologi niby nie robili po porodzie a Ja wiem że robili tylko pewnie wszystko prze*****ali. A Ja byłam spokojna bo jakby było coś nie tak to by do mnie dzwonili. Teraz jestem w strachu co to jest bo lekarz też nie wie. Chyba trafiłyśmy na konowałów
          Nator- gratuluje pracy. Teraz nie będziesz miała na nic czasu.
          chudogleba-Mateusz jak miał ostatnio biegunkę przez 1,5 tygodnia aż rany mu się porobiły smarowałam wszystkim dosłownie cuda ale wkońcu posłuchałam mamy i zrobiłam kartoflanką i zagoiło się w przeciągu doby.
          Katrienna- tak na pocieszenie to powiem Ci, że jestem z mężem ponad 9 lat a małżeństwem jesteśmy 6,5 zaliczyliśmy rozstanie . Nie widziałam wtedy szans na powrót zraniliśmy się oboje dość mocno to było 3 lata temu. Wtedy to wyglądało koszmarnie ale oboje zrozumieliśmy co straciliśmy i pomalutku pomalutku wszystko wróciło do normy. Czasami takie rozstanie jest potrzebne aby to zrozumieć.
          Zapomniałam dodać, ze Mateusz tak szaleje przed zaśnięciem, ze zwariować idzie.
          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
          Waga 4180 i 58cm


          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            zosia to tobie przynajmniej zrobili cytologie bo mi wogule
            majorka to ta moja mi nawet skierowania ani na miejscu nie zrobila tej cytologi az moja mama sie dziwila bo mowi ze ona po porodzie miala a ja pierwsza miesiaczke mialam w lipcu ale jak bralam anty to juz nie mialam okresu no i teraz ostatnio mialam 22-27 listopada jak juz bylam bez anty 3 tyg to dostalam
            teraz to ja mam stracha ze nic mi nie robila a pozatym jak nie wie co to to chyba powinna mi jakies badanie zrobic
            juz nie wiem
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              spokojnie Syrwuniamoże to rzeczywiście zrosty się jakieś porobiły idz do innego lekarza i poproś o cytologie nie stresuj sie za wczasu
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                no i znowu wam wstawie
                Attached Files
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  nator gratulacje a pochwal sie co to za praca??? i od kiedy zaczynasz ??

                  a ja u gina byłam 8 tyg po porodzie, zrobiła mi od razu cytologie i usg przezpochwowe i obejrzała ranę i zbadadała piersi także kompleksowo
                  i powiedziała że na rok mam spokój, potem do mnie zadzwoniła i podała wyniki cytologii, i wszystko ok , i zapłaciłam z te wszystkie usługi 140 zł, więc ok, ja chodzę prywatnie,zawsze do gina i do stoamtologa chodziłam prywatnie,
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    A ja Wam się przyznam, choć mi cholernie wstyd, że jeszcze nie byłam u ginekologa od porodu ale teraz jak polecę na święta to pójdę i zrobię sobie wszystkie badania. W sumie nie mówię tego, żeby się usprawiedliwić ale ja zawsze miałam wszystko oki, wszystkie wyniki tj. cytologia, czystość pochwy itd... były zawsze perfekcyjne, nigdy żadnych upławów, nadżerek nic dosłownie. Okresy jak w zegarku i teraz po porodzie też tak mam, nic nie boli, okres jak w zegarku ale wiem, wiem trzeba iść. Pójdę na pewno, Tylko jakoś tak do tej pory nie miałam czasu przez te latanie i szkołę i wszystko co oczywiście nie usprawiedliwia mojej głupoty. Jak tylko polecę na święta to idę
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Nator wielkie gratki

                      my dziś dzień pelen płaczu, teraz się trochę uspokoiła

                      ja byłam po porodzie u gin po tych 6 tyg to wtedy zwykłe badanie a po 3 miesiacach mialam cytologie i badanie a piersi to mi badała na badaniach okresowych babka przed powrotem do pracy.

                      mnie łeb napier... że szok z tego płaczu i niewyspania, mam nadzieje że ta noc będzie spokojna
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        No witam po dluuugiej przerwi!!!
                        Ja tez be polskich znakow bo mam tylko chwile

                        Ostatnio jestem jakocs JESZCZE BARDZIEJ zmeczona niz zwykle, z niczym sie nie wyrabiam, na nic nie mam sily...
                        To chyba ta pogoda- ani jesien, ani zaima- do doopy!

                        Nator gratuluje pracy! I niech moje przejscia z ninka beda przestroga dla wszystkich- miejcie oczyska szeroko otwarte i bezobciachowo kontrolujcie osoby krtorym powirzacie swoje bobo!

                        Inka, my tez juz cyba ze 2 razy mielismy idento plamke na siusiaku, smarowolismy porpstu Sudokremem i samo schodzilo...

                        Syrwunia, ja u gin bylam tak jak Kala- 8 tyg. po porodzie i na cytologie kazala mi przyjsc po pierwszej @, w polowie cyklu. I mi tez sie wstyd przyznac, ale od 3 miechow miesiaczkuje a jeszcze nie bylo czasu skoczyc sie skontrolowac...

                        Kasia, ja ubierala choinke z dziecmi wczoraj, a przed swietami mamy "wieczor wuigilijny"- tylo nauczyciele i rodzice, my wszystko przygotowujemy i zparawszamy gosci na 16. Ma byc tylko krotkie przedstawienie przygotowane przez starsze klasy, potem gostek ktory prowadzi u mnie Rytmike i chor szkolny ma dla nas grac i spiewac koledy. Zaproponowal mi nawet zebysmy razem cos pospiewali, ale nie wiem.

                        Co do spania z maluchem- odkad pracyuje, czyli jakos od wrzesnia Krystiano spi ze mna (na swojej poduszce), a tate "wygonilismy" do drugiego pokoju. Byl taki okres ze mlody budzil sie na cyca co 1,5 godziny i poprostu fizycznie nie dawalam rady- w nocy praktycznie zro snu, a wdzien trzeba jakos funkcjonowac.
                        Naszczescie mlodemu wszystko jedno gdzie spi- w dzien spi czasem w lezaczku a czasem w lozeczku, sypial w weekendy w lozeczku i bylo ok, wiec jestem spokojna, bo wiem ze jak zdecyduje sie na powrot taty do naszego wyrka, to nie bedzie problemu.

                        No i tez sie przyznam ze czytalam was "po lebkach" bo znow padam na twarz i nie wiem co jeszcze odpisac...


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Oj cholera, teraz rzucilam okiem na to co napisalam i widze ze nie dosc, ze bez polskich znakow to jeszcz wogole nie po Polsku
                          Sorrry lasencje, mam nadzieje ze sie jakos doczytacie....


                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Kobietki, dzięki wielkie za gratulacje!
                            Powiem Wam, ze miałam moment zwątpienia, bo przed gabinetem dyra siedziałam obok 2 kobietek na to samo stanowisko. No dziwnie mi było.
                            Nichol, a mały będzie teraz z moim M, bo ma jeszcze 27dni urlopu, troche z moją siostrą i myślę że dogadam się ze znajomą. Jej jedyny minus to to, że pali, ale Kacpra już kocha, a sama ma 4-latka z którym zawsze szlała, więc wiem jak zajmuje się dzieckiem. Nichol, Wasza lekcja z nianią na zawsze mnie uczuli na dawanie jedzonka i opiekę.
                            A co do czasu... pewnie rzeczywiście będę go miała mało, ale zawsze postaram się tu looknąć.
                            Kala, zaczynam jako przedstawiciel medyczny i to już we wtorek 15.12, jadę na szkolenie do piątku Ciut sie boję, ale trzeba wskoczyć na głęboką wodę!

                            Sylka, leć do innego gina. Lepiej czasem zapłacić i mieć spokój.
                            Co do odparzeń na siusiaku, to bepanten, kartoflanka, clotrimazol, wietrzenie... i powinno zejść!
                            Yoenne, to ten Twój M Was musi kochać, jak nie chce puścić szybciej Ale na przegląd stanowczo powinnaś lecieć!

                            Uciekam, bo sił mi brak, a jutro znów latanie, bo muszę badania załatwić...
                            Buziaki wielkie
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              no i pustki a ja co chwila zagladam z nadzieją ze ktoś tu coś nastuka a tu tylko Nicholzajrzała i koniec ja jeszcze posiedzę ale zaraz też zmykam bo padnięta jestem coś nie dosypiam chyba za bardzo czuwam w nocy i dla tego
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                no to lece pa buziolki i miłych snów
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X