Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez zosia236 Pokaż wiadomość
    Witam prawie z rana. Aniu przez te gadki o śmierci łóżeczkowej Mateusz od urodzenia śpi tylko ze mną męża wygnałam na inne łóżko. Mateusz się już tak przyzwyczaił , że jak go uśpie to wierci się gramoli dopóki Ja się nie położe spać i go nie przytulę. Kino dosłownie.
    Co do wit D3 to daje krople Vigantolu. Misiu nadal się poci strasznie ale to chyba od swojego tłuszczyku bo cycuchy to mu aż wiszą.
    Dziewczyny w oczach mam kilka jęczmieni cholera nawet pomalować się nie mogę. Nic mi nie mija i jeszcze zapalenie spojówek mam.
    Wszystkiego najlepszego dla Hanulek:-)
    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
    Waga 4180 i 58cm


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      a u nas stara bida jak to sie mowi

      Choinka juz dawno ubrana hehe..
      Vincent juz nie ma do mnie woooooooogole zaufania z jedzeniem i objadow nie jada od prawie tygodnia, nie je juz tez slodyczy, nie robie mu zadnych zastepnikow np. nie zje obiadu, to dostanie dopiero kolacje, ale jest twardziel hehe, mi taka terapia dobrze zrobila, juz tak nie panikuje z tym zarciem, z glodu nie umra
      zamiast slodyczy dawalam mu na przekaske musli chrupkie - dwa dni nie tknal a na trzeci sie przelamal, tak samo bylo z suszonymi owocami hehe, jakies tam swoje granice przekracza wreszcie ....
      a co do objadow... wymyslilam ze bede mu teraz robic tylko to co lubi, i pooooowooooooooooli dorzucac jakas nowosc, ciezki przypadek,,,, ale drastyczna metoda sie nie sprawdzila to zaczniemy "z innej manki"
      Last edited by vini-miki; 09-12-2009, 10:44.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        U Maika wreszcie wylazi 3 zab, ale ile ja juz czasu o nim mowie a dopiero teraz wystartowala - dolna dwojka

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          no właśnie ja też jej mówiłam ze śmierć łóżeczkowa to tylko takie małe bobki które nie umieją się jeszcze przekręcać z brzuszka na plecy a ten mój chłop to przecież już wstaje, nie spi z żadnymi zabawkami nawet poduszki nie ma tylko samą kołdrę pod którą z resztą nie śpi tylko zwykle na niej... i tak zrobię po swojemu
          Zosia na jęczmień to podobno złoto najlepsze np. obrączką pocierac tak słyszałam ale jeszcze nie miałam to nie wiem, za to zrobił mi się pod okiem kaszaczek i muszę iść do kosmetyczki usunąć bo cholerstwa nie mogę wycisnąć:/
          Filip zasnął, jak sie obudzi to musimy na miacho polecieć raty popłacić, mam stresa teraz nigdzie nie wychodzimy tak się boje tej grypy paskudnej.. a najbardziej boje się że Damian coś przywlecze bo on stale na świerzym powietrzu...
          Ania choinkę już ubrałaś?? mi pozostaje tylko moją miniaturkę z pudełka wyciągnąć
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            UDALO SIĘ!!!dziękuję Za Pomoc!!!"DOZOBACZENIA" PÓŻNIEJ!!!

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              u Chuda rzeczywiście się udało
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                yoenne 47 cm to chyba pomyłka ?? może 57 ??? bo Pola to miała hipotrofie dlatego urodziła sie taka krótka tzn 49 cm i mała 2400g, ale Hania to chyba raczej była w normie z tego co pamiętam , więc jak mogła mieć 47 cm???
                Kala żadna pomyłka, naprawdę tak miała. 47cm. Mam zapisywany każdy miesiąc jak rosła i nie ma mowy o pomyłce. Też byłam w szoku ale w szpitalu powiedzieli, że to normalka, poza tym urodziła się przed terminem 3 tyg. i to też podobno miało wpływ.
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  powiem wam że śmierć łóżeczkowa dotyka też dzieci śpiące z rodzicami ale moje wszystkie spały na początku ze mną

                  http://medycyna24.pl/smierc-lozeczko...o-jest-wieksze

                  u nas choinkę ubierzemy jak remont skończymy boże jak bym juz chciała chatke przyozdobić ten urok lampek wtedy się świeta czuje cała parą
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    a ja właśnie smalczyk sobie zrobiłam doprawiłam papryczka i majerankiem mniam teraz czekam aż zastygnie
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      moja mama też mi ostatnio przetopiła smalec ale ja to wolę taki biały do smażenia a ona sobie bierze ze skwareczkami do jedzenia bo ja zbytnio nie przepadam za smalczykiem
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Witam wszystkich.

                        Dzięki dziewczyny za odpowiedzi co do wzrostu itd... Wychodzi na to, że dzieciaki mają chyba taki okres niejedzenia, bo widzę że tu większość Szkrabów takie marudne niejadki.

                        No moja Hanka dziś w nocy znowu dała nam popalić, ostatnie 3 noce cały czas się budzi, może to zęby ale na razie nic nie widać. Zaczekam jeszcze może coś zaraz wylezie.
                        Szczepienie na świńską grypę - zdecydowałam się i idziemy dziś na 14. Połowa moich znajomych tutaj chora więc wolę ją zaszczepić. Ryzyko zawsze jest ale jak jej nie zaszczepię to też ryzykuję a ona nie może mi zachorować, bo ma to serduszko słabe jeszcze.

                        Grygor
                        nie wiem ile razy bo to zależy od szczepienia. Są 2 rodzaje szczepionki -Pandermix i Calvapan. W tym pierwszym przypadku zazwyczaj wystarcza jedno szczepienie. Ta druga jest w 2 dawkach i dla dzieci, które mają uczulenie na białko kurze. W ogóle jak ktoś chce to mam naprawdę bardzo dużo fajnych informacji a przede wszystkim ulotki ze szczepionek więc mogę wysłać na maila tylko mi podać na priv. adres, świetnie jest tam wszystko wyjaśnione w tych ulotkach.
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          a ja właśnie ustaliłam z moim że jedziemy do mojej mamy,kupię M kurteczke bo bidnemu sie zamek zepsuł i chodzi rozpięty
                          rozmawiałam z siorą i ona mnie namówiła na wyjazd bo dziś ma wolne a tak to na popołudnie chodzi i jak przyjeżdżam to księżniczek nie widuje a ona w nich zakochana jak nie wiem
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Dziękujemy za życzonka.

                            Hanulce Wszystkiego naj, naj, naj z okazji miesięcznych urodzinek
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hanka pospała ledwie 40min. Nie wiem co się z nią dzieje bo ona jest naprawdę grzeczna, przez cały dzień potrafi sama się bawić i nawet nie piśnie a teraz ma takie fochy, krzyczy, rzuca zabawkami, nie poznaję jej normalnie.
                              Ja myślę, że to te zęby bo wszystko gryzie, krzyczy i jeszcze co chwila ma kupkę rzadką więc to chyba objawy zęboli. Boszeeee jaka ja jestem padnięta a jaka zła. Muszę się uspokoić ciut bo jak ona wyczuje, że ja wkurzona to będzie jeszcze gorzej.
                              Posmarowałam jej dziąsła Dentinoxem. Nic innego jej nie daję bo to szczepienie dziś. Może tak jak u Grygor będzie śpiąca i prześpi mi całą dobę ....ach te marzenia...
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Witam znowu nie było mnie wieki no ale ja już tydzień u mamy i kurcze nie mogłam się zalogować wogóle nie wiem czemu a pozatym mój brat cały dzień na kompie.
                                Jak się przeprowadziliśmy to Kubuś strasznie źle sypia, budzi się i poplakuje i trzeba go od nowa usypiać albo wstaje i kuka jak ja spie i się śmieje, nie mam pojęcia co robić a już spał całe nocki. co do antykoncepcji to ja miałam plastry evra ok 50 zł na mc ale były dobre no i wątroba się nie psuje ale na razie nie będe potrzebować wiadomo. Kubuś ma 75 cm i 8.800 kg. i daje mu 1 wit D i 4 cebionmulti bo tak kazała doktorka mimo że daje mu mleko modyfikowane. mamy nowego ząbka u góry i kubuś chodzi po domu przy meblach a jak chce usiąść to nie puszcza sie i pac na głowe tylko kuca i szuka łapką gdzie jest ziemia albo woła mama i wyciąga rączki do mnie. ok spadam bo się obudził. wpadne jeszcze wieczorkiem bo teraz zmykamy na spacer. buziale

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X