Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
    to tylko ja taka stara...?Jestem rocznik 80.... Zapomnialam sie przywitac-witam!!!Zaraz poszukam swojego zdjecia slubnego to sie wam pokaze... A co do kubkow to ja mam z aventu(smoczki,butelki)i jestem zadowolona z tej firmy.Co robicie na obiadek?Ja zupke 7-mio skladnikowa na kuleczkach z miesa mielonego(mniam).
    o wypraszam sobie ja rocznik 73 i wcale sie stara nie czuje
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Kala według mnie, mamuśki do 45 lat są młode.
      pozdrawiam, Iza
      Klaudia - 01 marca 2009 godz. 2:50

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Nator moja Klaudia waży jak narazie 11 kg. i mierzy 66 cm.
        Przesypia całe noce, od 20:30 do 8-9.
        Potrafi siedzieć w kojcu przez 5-10 min. i nie woła: MAMA BABA TATA DADA
        Hmm... lubi spać, leżeć z panem Królikiem i panią Królikową itd.


        Apropos tych kubków niekapków - Klaudia dostała od chrzestnej kubek niekapek z Aventa.
        pozdrawiam, Iza
        Klaudia - 01 marca 2009 godz. 2:50

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hejka

          a ja jestem 79 też już nie za młoda

          ja posprzątałam i dziś tak fajnie mam ze mężek na rybkach syn u kolegów a Majkę u sąsiadki zostawiłam o 1 bo przyjechała jej koleżanka i tak się rozbawiły że do domu nie chciała więc jestem z Hanią sama dawno już tak dobrze nie miałam a zaraz idę ciacho zrobić i czekam na M bo już zgodnie żyjemy

          my niekapek mamy z LOVI i to dwa jeden mały drugi duży po roku,dostała od mojej ciotki i są super

          u nas też bardzo ciepło i po podwórku połaziliśmy mam nadzieję że ta pogoda się troszke utrzyma

          a moja Hania już stoi w łóżeczku i zjadła dziś CAŁY SŁOICZEK ZUPKI!!!
          bardzo się cieszę i mam nadzieje ze będzie już tak jadła
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            ZOSIA236-a co wlewasz do kubka niekapka?Herbatki,wode czy jakies zageszczone soczki?No i jak twoj maluch z niego pije to dziurke ma przy nosku czy przy brodzie...?Bo jak przy brodzie to niestety bedzie kapal no i jak soczki wlewasz to tez bedzie kapal,niekapek(przynajmniej ten z aventu) nadaje sie tylko do wodnistych plynow.Fu,moja starsza corcia wlasnie wali do nocnika,normalnie chyba wywietrze pokoj....

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Mój Mati wstaje przeważnie o 7:00 ale też budzi się o 6 jak M do pracy wstaje i jak pojedzie to Ja dopiero go usypiam. Jak już wstaniem i się ubierzemy to Mati góra 1,5 godzinki pobuszuje w chodziku i skonany śpi ok 30 min. Po obiadku też idzie spać jakąś godzinkę chyba że śpie z nim to nawet 3 godź potrafi spać ale to musze być jak oczęta otworzy.
              Z zasypianiem na noc jest gorzej wykąpie go i uśnie a godzinke później budzi się królewicz wyspany. I znowu musze go usypiać. Kino.
              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
              Waga 4180 i 58cm


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
                ZOSIA236-a co wlewasz do kubka niekapka?Herbatki,wode czy jakies zageszczone soczki?No i jak twoj maluch z niego pije to dziurke ma przy nosku czy przy brodzie...?Bo jak przy brodzie to niestety bedzie kapal no i jak soczki wlewasz to tez bedzie kapal,niekapek(przynajmniej ten z aventu) nadaje sie tylko do wodnistych plynow.Fu,moja starsza corcia wlasnie wali do nocnika,normalnie chyba wywietrze pokoj....
                chydagleba wlałam herbatke ale już dałam sobie spokój i nie podaje mu niekapka. Bo cały mokry biedaczek lata. A dziurke ma przy nosku
                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                Waga 4180 i 58cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Nator czy ty podpisywałaś jakieś oświadczenie i wysyłałaś do ***************** ?
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Witam kobietki po kilkudniowej przerwie i na wstępie powiem-Kacperek ma pierwszego ząbka!!!!!!! Ale się ucieszyłam dzisiaj jak mąż mi powiedział.Nareszcie~!!!

                    Witam nową mamusię!

                    U nas mały w dzień śpi może ze 2 razy po pół godziny,dzisiaj spał tylko raz ale za to wcześniej go wykąpałam i już śpi Starsze chłopaki u babci więc wieczór z mężem mamy dla siebie

                    Majorka czy rozglądasz się juz za prezentami dla dzieciaczków? Ja trochę szperałam po allegro bo mój syn chciałby wyrzutnię Bakuganów.Ale niektóre ceny powalają

                    Nator robiłaś to ciacho?


                    To ja zmykam pomyśleć coś na dobrą kolacyjkę,przecież za znalezienie ząbka mężowi coś się należy I wstawiam fotkę :Kacperos w chodaku
                    Attached Files
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Heja, a co tu tak cicho???
                      Majorka, ja nie wysyłałam, bo nie mogę podłączyć drukarki.
                      Madzik, gratulujemy ząbka! U nas nagal zero w paszczy!
                      A ciacha nie robilam, bo mężka wysłałam po zakupy i wrócił bez mleka, biszkoptów i fixa do śnieżki No i ciacha nie jadłam jeszcze. A powiedz mi, bo nie byłam pewna: herbatniki takie zwykłe petti bury (czy jak to się pisze?) i mleko slodkie???
                      Bo zwątpiłam jak mnie mój chłop zaczął dopytywać
                      A u nas młody stał się mega marudą, bo jak leży na brzuchu to jest chyba zniecierpliwiony, że nie może się przemieścić i czołga sie, zatrzymuje i buja na raka i znów się czołga, a przy tym wyje Już wolałam, jak nie potrafił na raka ruszać!
                      lecę szykować kolacyjkę
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        matko co za dzień

                        mała spała pół godziny od 11 30 do 12 tej i całe popołudnie zrąbane bo marudziła i ryczała , jak nie ona już zaczęłam sie zastanawiać czy coś jej nie jest, teraz ją położyłam , jeszcze przed chwilą sie kotłowała z kocem zaraz pójdę zobaczyc czy śpi
                        niech już zaśnie bo oszaleje !!!!
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Nator tak ,to takie herbatniki, a mleko musi być słodkie,bo z niego właśnie robi się karmel

                          A mój Kacper to prawie wcale na brzuchu nie chce,nie pełza ani nie raczkuje ale na nogi to on pierwszy! Może ominie raczkowanie,kto wie?
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Kupiłam ostatnio te pieluchy GAGA w Tesco do wypróbowania.Nie wiem jak przypadły do gustu Wam dziewczyny(te co kupiły) ale dla nas są do kitu-przeciekają po bokach okropnie! Może wyglądają trochę jak Pampersy ale z jakością to daleko do oryginału...AAAA dostałam próbki z Pampersa-pieluchy,sztuk 2Ja też nie wysyłałam tego oświadczenia.
                            Kolacyjka zjedzona to można odpocząć
                            Last edited by madzik291; 21-11-2009, 19:37.
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              nator , madzik a co wy za ciasta pieczecie ??? może i ja bym coś czasmi upiekła
                              w tym roku wigilia będzie u mnie, mama i teściowa oczywiście pomogą i część rzeczy ugotują ale może ja bym sie czymś nowym wykazała
                              macie jakieś pomysły dziewczyny??

                              no właśnie a wy jak planujecie świeta???
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Kala to takie ciasto 3bit-podawałam przepis A co doświąt to w tym roku jedziemy do rodziców mojego M na Mazury,więc gotowanie mnie ominie a wrócimy chyba po Nowym Roku,ale co do Sylwestra nie mamy jeszcze planów...
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X