Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez yoenne Pokaż wiadomość
    No to chyba nie tylko moja Hanka taki niejadek. Dzięki Kochane za te odpowiedzi.
    Kala to u Ciebie nie jest aż tak źle, u mnie właśnie zaczęło się jedzenie przez sen Nic to, będę musiała jakoś przez to przebrnąć.
    A co do centymetrów to moja Hanka miała 47 jak się urodziła a teraz 78 ma Dlatego pytam,bo rośnie jak smok. Waży 8,5kg.

    [.
    .
    yoenne 47 cm to chyba pomyłka ?? może 57 ??? bo Pola to miała hipotrofie dlatego urodziła sie taka krótka tzn 49 cm i mała 2400g, ale Hania to chyba raczej była w normie z tego co pamiętam , więc jak mogła mieć 47 cm???
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      no u mnie już śpią a ja zaraz m jak miłość ogladnę

      ja też nie wiem ile moja mierzy ale jutro postaram sie ją zmierzyć

      i tak samo jak siostra Hania z Irlandi moja Hania przestała jeść w dzień całe słoiki i pije tylko 150ml mleka z kaszą ale w nocy pije 210
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        dziewczynki, mam pytanko do mam chłopców: od paru dni Młody ma taka czerwoną plamke na siusiaku, mniej więcej w połowie. najpierw myslałam ze to moze od tej wysypki ale chyba nie, bo to nie wyglada jak skumulowane kropeczki. odperzenie to tez raczej nie jest. Smaruje mu sudokremem ,pudruje ale nie chce zniknać. macie pomysł co to moze być?


        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          laski zobaczcie co znalazłam
          Grygorkuto coś dla ciebie

          http://www.allegro.pl/item838487651_..._spluczka.html
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hej

            mi Lena też ostatnio swirowała z jedzeniem, jadla mniej i to dużo mniej nie wiem czemu bo zębów nadal nie mamy no ale chyba ją drażniły dziąsła, teraz wszystko wróciło do normy.a je tak co 4-5 godzin.

            Chuda fajnie wyglądasz w tym wdzianku

            Lena jak ją tak pi razy oko zmierzyłam to ma jakieś ok 85 a ubranka na 86 jej wkładam bo na 80 są już za małe
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              ale te wasze dzieci długaski są
              no nie wiem czemu ta moja taka mała i krótka nadal,chociaż wagowo to pewnie ok 8 kg ma, warzyłam ją ponad miesiąc temu to miała 7600g, niby od urodzenia 20 cm urosła napewno, no nic może będzie poprostu drobną kobietką, najważniejsze żeby zdrowa była

              no i baby ja też sie czuje ignorowana , nikt ze mną nie gada
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Kalaja jestem a oczym to pani by chciała pogadać

                dobra to pisać mi tu jak się zabezpieczacie bo tego tematu to raczej nie podejmowaliśmy choć o tabsach już było wiem że Natorek ma wkładkę Ania Yaz ja z resztą też a reszta Madzik a ty czego używasz by nie mieć czwartego?

                ja ostatnio się dowiedziałam ze Hormony można tylko 10 lat brać a potem organizm siada a ja już 11 albo 12 biore i powiem wam że watroba już nie ta a tabsów to sobie dobrać nie mogę bo kazde mi coś robia jak nie bóle głowy brzucha to mdłości zobaczymy jak te teraz sie spiszą
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  no moje marcokwietnióweczki gdzie wy się podziewacie no chyba jeszcze nie śpicie?
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    kala jak to nikt nie chce gadać non stop któraś z nas tu jest
                    a co do wzrostu to po pierwsze chyba nie ma co porównywać skoro lena wyszła 59 dluga to musi rosnąć odpowiednio proporcjonalnie a Twoja tyle od niej krótsza to normalne że teraz jest też mniejsza po drugie to też zależy chyba od genetyki i wzrostu rodziców moja siostra jak się tak martwiła i latała po lekarzach że jej dziecko nie rośnie bo zawsze była drobna to wkońcu usłyszala że po kim ma być wysoka jak i ona i mój szwagier niżsi ode mnie(ja mam 170 a moja sister jakieś 150)

                    ja biore tabsy jasmin i póki co są ok
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Ja też jasmin biore i też są ok. Tak czytam to chyba ten wzrost w miare w normie jest Mateusz ma 78 czyli 20 cm od porodu.
                      On mi dopiero teraz usnął cały czas płakał i nerwowo wbijał sobie smoczek w dziąsełka. Posmarowałam mu bobodentem i dałam 2,5ml nurofenu i dopiero usnął, moje biedactwo. Uciekam dziewczynki spać. Spokojnej nocki Wam życzę.
                      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                      Waga 4180 i 58cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        A oto nasza dzisiejsza konfrontacja z mikołajem nie bała się ale patrzyla zdziwiona kto to taki a potem wyciągała ręce do mikołaja
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Ja dopiero co z pracy wróciłam... Wszyscy u mnie śpią więc chwilkę mam.
                          Chuda zdjęcie gitesowe Domyślam się,że to strój roboczy Twojego M.
                          Majorka no ja mam tabsyMicrogynon21 ale właśnie się skończyły i jedziemy póki co na "balonikach" dopóki nie pójdę do gina( a tak mi jakoś nie pasuje zawsze ...)
                          Ania no pomysł na wędkowanie rewelacyjny Jeszcze karty wędkarskiej brak
                          Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę córeczek,tych ślicznych sukieneczek,bucików..ehh
                          Kala mój średni syn urodził się z wagą 2880g i miał "tylko"50 cm(w 35 tyg.ciąży) To do wielkich też nie należał..
                          No dobra,idę myju i lulu,do juterka
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            spadam dobranoc jutro pogadamy bo M już uciekł a póki śpią to ja też zmykam pa pa pa buziole
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                              kala jak to nikt nie chce gadać non stop któraś z nas tu jest
                              a co do wzrostu to po pierwsze chyba nie ma co porównywać skoro lena wyszła 59 dluga to musi rosnąć odpowiednio proporcjonalnie a Twoja tyle od niej krótsza to normalne że teraz jest też mniejsza po drugie to też zależy chyba od genetyki i wzrostu rodziców moja siostra jak się tak martwiła i latała po lekarzach że jej dziecko nie rośnie bo zawsze była drobna to wkońcu usłyszala że po kim ma być wysoka jak i ona i mój szwagier niżsi ode mnie(ja mam 170 a moja sister jakieś 150
                              cześć , widze że jestem pierwsza

                              anka z tym że nikt ze mną nie gada to taki żarcik był

                              a co do wzrostu to mnie trochę uspokoiłaś , ja mam 164 cm a mąż 177 cm więc do wielkich nie należymy, no ale też nie tacy znowu niscy chyba
                              no ale ja właśnie sobie tłumacze to tak że jak Pola na wstępie była krótsza od wszych dzieciaków o ok 10 cm no to tak sie ta różnica narazie utrzymuje, może kiedyś podgoni a może bedzie drobna zawsze, byle zdrowa
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                no i pierwsza
                                laski gdzie wy sie podziewacie?
                                u nas nocka taka sobie Hania przez sen marudziła a Maja wstała o 4,30 i też spać nie mogła

                                u Hani chyba zębole bo kwiczy i wszystko gryzie dziąsła też opuchnięte ale ciekawa jestem czy w końcu wyjda czy znowu wszystko minie

                                wiecie że niby jak jest mało wit.D3 to zęby też nie ida a u nas już dawno nie bierzemy bo nasza lekarka kazała odstawić jak się cebion multi podaje ale ja jej nie wierzę bo ona to taka kiepska jest chyba zadzwonię do mojej lekarki(neonatolog) i się dowiem co i jak może rzeczywiście kiepsko jej ida przez tą wit. a moja kumpela podawała swojemu w kapsułkach i ma braki bo się pocił jak nie wiem dopiero jak jej powiedziałam że to od wit.D3 bo któraś z was też tak miała to ona popędziła do lekarza i dali jej Vigantol i przeszło
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X