Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Chudagleba witaj w klubie. W piątek usunęłam właśnie dolną szóstkę po prawej stronie. I to samo jak znieczulenie przestało działać to kwiczałam ale mama wzięła mMateusza do siebie na jakiś czas Ja najadłam się prochów i dałam rade. Do teraz mnie boli i zastanawiam się czy to napewno był ten ząb bo to aż nie możliwe żeby tak długo bolało.A wogóle to wczoraj wieczorem mój braciszek wrócił z Norwegi a już tak za nim tęskniłam jakby był małym dzieckiem.
    Dziewczyny ale Wam zazdroszcze tego latania może to i przesada ale tak bym chciała kiedyś lecieć smolotem.
    Last edited by zosia236; 08-12-2009, 15:26.
    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
    Waga 4180 i 58cm


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      ja kiedyś wyrwałam zęba i bolało mnie jeszcze pare dni ropa też nie schodziła bo był ropny a okazało sie że zostawił mi kawałek zęba dosłownie igiełka a bolało jak cały ząb jak tylko wyrwał igiełkę to w ciągu godziny mi przeszło lepiej poobserwuj czy z dziąsła nic nie wystaje
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Majorka rzeczywiście takie same.
        Zosia foteczki bajeczne.
        Chuda nieźle też wyszłaś. No, dobrze że już masz humor lepszy.

        A ja mam problem dziewczyny, bo moja Hanka bardzo mało je od kilku dni. Oczywiście w dzień, bo w nocy to butle wcina. Ale w dzień to zjada teraz 120ml mleka i niecały obiad, połowa małego słoiczka. Za nic nie mogę jej więcej wcisnąć, zamyka buzie i koniec. Chyba jej się coś poprzestawiało. Sama już nie wiem co z nią począć. A teraz zjadła ledwo 5 łyżeczek i na koniec wsadziła palucha do pyszczka i zwróciła wszytko. I teraz do wieczora nic nie zje, do 20 póki kaszki przez sen nie dostanie. Ona w sumie tylko przez sen ostatnio mi je.
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          ZOSIA mi wczoraj dentystka mowila ze moge kilka dni pocierpiec jesli karmie piersia,bo niby karmiaca dluzej i gorzej znosi gojenie sie ran,a ty karmisz?Ja tez wyrywalam prawa dolna szostke.YOENNE a co ile je ta twoja niunka?Moze za czesto dlatego tak malutkie porcje?A moze ida zabki?Moja Izukla je co 4 godzinki i wcina 3 razy dziennie kaszke lyzeczka 200ml,raz obiadek 180ml i raz deserek 125ml-8:00(kaszka),12:00(kaszka),16:00(obiadek),18:00(de serek),19:30(kaszka).I zawsze je z checia i cala porcje. Kupilam pampersy z Lidla i sa superanckie.Spadam bo dzieci sie nudza

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
            ZOSIA mi wczoraj dentystka mowila ze moge kilka dni pocierpiec jesli karmie piersia,bo niby karmiaca dluzej i gorzej znosi gojenie sie ran,a ty karmisz?Ja tez wyrywalam prawa dolna szostke.YOENNE a co ile je ta twoja niunka?Moze za czesto dlatego tak malutkie porcje?A moze ida zabki?Moja Izukla je co 4 godzinki i wcina 3 razy dziennie kaszke lyzeczka 200ml,raz obiadek 180ml i raz deserek 125ml-8:00(kaszka),12:00(kaszka),16:00(obiadek),18:00(de serek),19:30(kaszka).I zawsze je z checia i cala porcje. Kupilam pampersy z Lidla i sa superanckie.Spadam bo dzieci sie nudza
            Ona je co 4-5 godzin więc chyba nie za często. Nie wiem czemu tak ma, o 180gobiadku to mogę sobie pomarzyć.
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Właśnie dziewczyny mam pytanko ile centymetrów mierzą Wasze Maluszki?
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                dziewczyny, rośnie nam 3 zębol
                tylko kurde, mi to wygląda na dwójkę górną a nie jedynkę. no nic,albo się mylę, albo się jakoś przesunie albo po prostu będzie śmmieszniej

                a tak w ogóle to miałam iśc na aerobic ale po wczorajszych porządkach jestem tak obolala że chyba sobie odpuszczę..ale się pochwalę- mam 1kg w dół pytanie tylko czy to efekt aerobiku czy zamieszania przy mieszkaniu...?


                Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  yoanne ja pisałam wyżej że Szymon też za duzo teraz nie je, mleka praktycznie wcale nie ruszy, wszystkie mleczne posiłki zastąiłam kaszką, obiadku to też różnie, zależy jak go przyciśnie ale całego słoika też raczej nie zjada. no więc tej kaszki to jest tak ok 160ml( czasem nawet nie to)- to są jego dwa pierwsze posiłki, potem troszkę obiadku, około 16-17tej deserek-czasem jeszcze troszkę kaszki, no i ostatni posiłek przed snem-znowu kasza. więc u nas tak raczej monotematycznie się zrobiło ostatnio.


                  Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    aha, może wyda ci sie to dużó w porównaniu z Twoją Hanią, ale dodam że wcześniej jadł więcej, po jakieś 210mleka, kaszy,całe słoiczki obiadków i deserek na to. no i kawał chłopa z niego- 11kilo waży, więc myślę że proporcjonalnie to się tak samo ilosciowo te posiłki układają naszym dzieciaczkom


                    Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      ankasosprezenty superowe mój M też kiedyś dużó czasu spędzał na kibelku ale ostatnio to nie ma czasu nawet na to żeby się porządnie wysr.... widujemy się ostatnio wcześnie rano jak wstaje do pracy i jak wraca z "remonciarni" czyli około północy. bo nawet jak jesteśmy razem w mieszkniu to i tak każdy ma swoją robotę.


                      Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Chudagleba nie karmię piersią ale w piersiach nadal mam mleko mało bo mało śladowe wręcz ilości ale jest.
                        Yoenna Mateusz ma 78cm i ma 9,80
                        Mateusz też je mniej niż kiedyś sama nie wiem dlaczego.A wieczorem usypia po 20 czyli kąpiel, mlesio i spanie a po 30 minutach budzi się i szaleje do 23. Nie mam już słów jak mam go przestawić.
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          nie wiem ile ma długosci, bo sama niw mam go jak zmierzyć-wierci się okropnie, ale ubranka kupuję mu na 80 albo 86, zależy jaka rozmiarówka.


                          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez yoenne Pokaż wiadomość
                            Majorka .

                            A ja mam problem dziewczyny, bo moja Hanka bardzo mało je od kilku dni. Oczywiście w dzień, bo w nocy to butle wcina. Ale w dzień to zjada teraz 120ml mleka i niecały obiad, połowa małego słoiczka. Za nic nie mogę jej więcej wcisnąć, zamyka buzie i koniec. Chyba jej się coś poprzestawiało. Sama już nie wiem co z nią począć. A teraz zjadła ledwo 5 łyżeczek i na koniec wsadziła palucha do pyszczka i zwróciła wszytko. I teraz do wieczora nic nie zje, do 20 póki kaszki przez sen nie dostanie. Ona w sumie tylko przez sen ostatnio mi je.
                            yoenne moja Pola je też bardzo małe porcje , taki typ i już , ciesze sie że wogóle je po tym co z nią przeszłam w pierszych miesiacach życia ona jadała tylko przez sen !!!!
                            a teraz jest ok odkąd zaakceptowała łyżeczkę czyli od września , ale je 3 razy dziennie kaszke na mleku modyfik. tylko 120-130ml łyżką, i obiadek do tego duży czyli 190 i troche owoców z biszkoptem na podwieczorek , a w nocy nic nie je !!! a nad ranem wypija góra 100 ml mleka , a dzisiaj wypiła np 40 ml fajnie nie

                            widoczne nasze dziewczynki nie potrzebują takich wielkich ilości jedzenia
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Napisane przez yoenne Pokaż wiadomość
                              Właśnie dziewczyny mam pytanko ile centymetrów mierzą Wasze Maluszki?
                              yoenne ja dokładnie nie wiem ile ma cm Polka , ale jest krótka, bo nadal nosi ubrania na 68 cm i kilka na 74cm no ale ona jak sie urodziła miała zaledwie 49 cm nawet zaczynam sie trochę zastanawiać czy to ok że ona taka "niska"
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                No to chyba nie tylko moja Hanka taki niejadek. Dzięki Kochane za te odpowiedzi.
                                Kala to u Ciebie nie jest aż tak źle, u mnie właśnie zaczęło się jedzenie przez sen Nic to, będę musiała jakoś przez to przebrnąć.
                                A co do centymetrów to moja Hanka miała 47 jak się urodziła a teraz 78 ma Dlatego pytam,bo rośnie jak smok. Waży 8,5kg.

                                Inka to tez masz takiego "Wielkoludka" w domku Ja właśnie też już takie ciuszki kupuję. Gratulki ....1kg mniej, to już coś. U mnie wszystko stoi.

                                Zosia to Mateo duży chłopak i ładnie waży.
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X