Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    nooo widzę jak ja wróciłam to nie ma z kim pisać hehe

    ja dzis we Frankfurcie byłam przeceny w H&M i ogólnie w sklepach wiec obkupiłam młodego i laseczki przed wyjazdem żałuje tylko że nie kupiłam strojów kąpielowych ale nic straconego moze jeszcze podskocze to tylko parę minut drogi

    co tam u was dziewczynko jak pogoda? u mnie sie poprawia Kala jak tam zaaklimatyzowałaś się już ?
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      majorka no niby się zaaklimatyzowałam, ale mam strasznego lenia w pracy nic mi się nie chce a roboty dużo, i jakoś mi szkoda że już po wyjeździe

      no co prawda jeszcze we wrześniu jedziemy ze znajomymi do Chorwacji ale bez dzieci

      Gabi za tydzień jedzie na obóz tenisowy, potem z moimi rodzicami do Zakopanego a potem z teściową do Jastarni wiec ona ma całe wakacje zapełnione ,
      tylko Pola już nigdzie nie wyjeżdża , spędza wakacje u babci w ogrodzie , może chociaż jakieś jednodniowe wycieczki sobie wymyślimy zobaczymy

      majorka a gdzie się wybieracie, skoro kostium kupujesz ?
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej
        no i znów cisza ale cóz piękna pogoda to każdą wywiało, ja jak zwyklr na chwilkę Majorka miłego wypoczynku , my jedziemy pod koniec lipca przed operacja na migdałki Bartosza, zdecydowliśmy sie mu je wyciąć bo choruje non stop, u mnie tez nie najlepiej wczoraj bylam na kontroli u gina i o dziwo az sam sie przestraszyl nie mógł znależć szyjki macicy, mam płyn w otrzewnej i duzy złóg na lewej nerce, prawdopodobnie podszyli mi moczowód podczas tej operacji i w poniedziałek ląduję na urologii
        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          megi ja pierdykam ależ się lekarze urządzili pięknie !!!!!!!!!!!!!! współczuje, mam nadzieję że wreszcie ci się te problemy po porodowe skończą bo to jakiś szok jest
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Heja


            Megi ku.wa... to ci "pomogli" w tym szpitalu.

            U nas czas powoli leci. Bylismy w toruniu 3 dni na pocZątku tygodnia.

            Ja w czwartek mam usg. ogarnia mnie panika lekka.
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hejka

              Megi współczuję biedactwo... Kiedy wracasz ze szpitala? Zdawaj relacje jak wrócisz. A jak malutka? Karmisz ją piersią? Kto się nią zajmuje jak cię nie ma? Wracaj szybko do zdrowia kochana

              Majoreczko wróciłaś już czy dopiero wyjeżdżasz ? Stroje kupione?

              Renatka trzymam kciuki za usg

              U was też upał? My siedzimy w domu, bo najchłodniej i pluskamy się w basenie.

              Dziewczyny może wiecie czy na chrzcie takim po mszy ksiądz daje komunię??? Nigdy nie byłam na takim, moje panny były chrzczone na całej mszy. Pytam, bo nie wiem czy iść do spowiedzi




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Kasiu my właśnie tak chrzciliśmy w maju naszą Martę. W sobotę między jednym ślubem a drugim. Komunii nie było, bo nie było eucharystii, chociaz my dla samych siebie bylismy wyspowiadani.

                Napiszę wiecej już z domu swojego, wracamy teraz w niedzielę. A w czwartek Darek do nas przyjedzie :-o po 5 tyg rozłąki
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Madziu dzięki za odpowiedź

                  Uuuu ale długo się nie widzieliście! Miłego witania




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Kiedyś bylam na chrzcie w sobote.Mszy takiej ogolnej nie bylo, tylko taka krociutka. i ksiądz komunii udzielał.
                    ale bylo to 2o lat temu

                    jak teraz jest?? niewiem. Mozna zapytac ksiedza, bo moze co pleban to inaczej.



                    Bosz jakie upały u nas. na golasa za gorąco.
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Siemanko laseczki
                      my po urlopie ale było fajowo i cały czas ciepło mimo wiatru i fal
                      Kaluśbyliśmy nad morzem jak co roku i też mi szkoda ze to tak szybko zleciało
                      Megimasakra co oni ci zrobili no teraz to tylko do szpitala trafić to człowieka sami wykonczą
                      Renatka jak tam po usg?
                      Kasiujak tam po chrzcinach?
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Majoreczko piękne fotki z urlopu Super wyglądacie, a ty laska na całego

                        Chrzciny mamy dopiero 2 sierpnia

                        Julia nauczyła się jeździć na rowerze bez bocznych kółek w dwa dni, śmiga teraz sama i jest zachwycona !!! Mogła by z roweru nie schodzić. Kupiliśmy jej takie coś http://allegro.pl/drazek-holowniczy-...414278250.html żebyśmy mogli jeździć na wycieczki rowerowe, podobno super sprawa, można jeździć głównymi drogami a dziecko jest bezpieczne, bo połączone z rowerem dorosłego, może pedałować ale nie musi No zobaczymy jak nam przyjdzie jutro czy Julii się spodoba ten wynalazek.

                        A jak tam u was dzieciaki śmigają już na rowerkach???




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          heja.


                          Kasia Oskar na 2 kolkach jezdzi juz ponad rok. przed 4 urodzinami sie nauczył.
                          Taki drązek u nas jeden faceet mial. i nie narzekał.

                          po usg nijak. lekarz miesniaka nie widział. zglupialam. 7 sierpnia mam zyte u innego gina. zobacze co on powie.

                          U nas upały na zmiane z deszczem. F a mazurach. w piątek lub sobote po niego jedziemy.
                          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Renatka to masz zdolnego syna!!!! Mam nadzieję, że i ja nie będę narzekać na drążek

                            To masz trochę luziku, bo tylko jedno dziecko w domu




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Czy ja wiewm czy to taki luz. jak są obydwaj to mimo ze sie tluką non stop, wyją, przezywają, ale mają zajecie. A teraz jak Oskar jest sam, to lazi za mna jak cma, i nawet wysikac sie sama nie moge.
                              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                He he No cóż u nas jest to samo... Czy u ciebie też jest tak, że Filip rządzi i rozkazuje w zabawie, bo jest starszy? Już nie wiem czy to kwestia charakteru czy tego że Julia jest starsza...




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X