Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    ankasos ale fajnie byliście wystylizowani po góralsku , fajny pomysł
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Kala dzięki

      sama szyłam sukienke leny moją spódnicę i ubranko igora
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Skoczku-GRATULACJE!!!!!!witamy Martusie na świecie
        z naszą alergia w miare ale jutroszpital dziś byliśmy na pobraniu krwi i założyć wenflon-mój zuch nawet nie pisnąła jutro zabieg-będzie mial usunięta torbiel zza ucha w nastepnej kolejnosci-terminu nie znamy jeszcze odczopowywanie uszu a pozniej migdaly.ech-byle zdrowy był;
        Megi-wytrwałości równiez
        lece do synka odezwe sie jak wrócimy do domu







        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Cześć Dziewczynki.

          Pięknie dziękujemy za gratulacje i wszystkie miłe słowa Doczekałyśmy się!!!

          Edytka po powrocie do domu jest niespokojna, wczoraj prawie nic nie spała w ciągu dnia, może emocje (?), a wieczorem już nogi podkurczała i się prężyła. W akcji już była suszarka, cudny wynalazek

          Jak zasnęła o 23.30, tak przespała całą noc z pobudką na mleko o 4.20 i 8. Teraz śpi, a ja trochę ogarniam koło siebie.
          Darek zaczął przygotowywać strych pod remont, część rzeczy stoi w naszych dwóch pokojach i chodzimy i potykamy się o wszystko Jestem jeszcze trochę osłabiona i staram się odpoczywać, chociaż wczoraj to więcej wstawałam i dreptałam przy Marcie.

          Trzymajcie kciuki, żeby mała przystosowała się do nowej sytuacji i spała spokojnie i rosła zdrowo!
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Skoczku Edytka niespokojna czy Martusia?? czyżby też Ci sie myliło?? bo ja długo do Igora omyłkowo mówiłam lena hehe
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              No Marta niespokojna. Myli mi się i to bardzo ;-) czy to kiedyś minie???
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez Skoczek Pokaż wiadomość
                No Marta niespokojna. Myli mi się i to bardzo ;-) czy to kiedyś minie???
                minie po jakimś czasie
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej baby

                  Skoczek ja tez dlugo do Oskara Filip mówilam. w sumie to i teraz potrafie ich jednym imieniem wolac, bo zapominam jak drugi sie nazywa

                  Ja dziś cala obolala. w sumie to od czwartku. szczeka mi napuchla od korzenia. w piątek dostalam antybiotyk, a dziś zab wyrwany. myslalam ze zwariuje z bolu jak znieczulenie przestalo dzialac. Koszmar.

                  po za tym chyba nic ciekawego sie nie dzieje na tej mojej wsi.
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Cześć

                    Madziu niektórym nie mija zwracanie się do drugiego dziecka imieniem starszego (mój mąż hehe).

                    Napisz jak Edytka przyjęła starszą siostrę, może jakieś fotki??? U nas Julia była siostrą idealną, mimo, że miała 3 latka, sielanka trwała do czasu gdy Lena zaczęła chodzić i zabierać jej zabawki. Teraz jest różnie

                    Ja siedzę w ogrodzie i siekam, sadzę i koszę trawę. Nawet udało mi się troszkę opalić

                    Jakie macie plany na długi weekend? Ja się zdołowałam tą pogodą, podobno mają być przymrozki i nic nie planuję Za to w przyszły weekend moze uda się nam gdzieś wybrać na rocznicę ślubu, może w Bieszczady pochodzić po górkach??? Zobaczymy.

                    Piszcie co u was




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Co do Edytki to hmm...zazdrości jako tako nie ma, ale też żeby pałała już teraz miłością, to też nie

                      Stara się - pomaga, podaje kosmetyki, pieluszki, przy kąpieli stoi na krzesełku i ogląda.
                      Rano jak wychodzi to się żegna, śpiewa jej kołysanki, kiedy mała za bardzo płacze itd. Wczoraj byłyśmy na pierwszym spacerku koło domu i to starsza siostra pchała wózek.

                      Od poniedziałku chodziła do przedszkola i trochę tak wszystko w biegu robimy, tak samo wieczorami i trochę mi przykro, bo nie mam za bardzo teraz czasu dla Edzi, a chciałaby żeby z nią posiedzieć, poczytać, wieczorem poprzytulać się
                      Marta wieczorami jeszcze nie umie sobie zasnąć, jak w ciągu dnia fajnie śpi, tak wieczorami po kąpieli jest niespokojna i chodzi późno spać. A Edytka najczęsciej zasypia wcześniej niż mała. Ale nie jest źle.
                      Trochę mamy zamieszania w domu, bo Darek ma niby wolne z opieki, ale dużo czasu spędza na strychu i sprząta przed remontem, a tam taki śmieci, mieble stare, dokumenty i wszystko znosi do garażu i jakoś to ogarnia.
                      Wczoraj byliśmy już zamówić okna i drzwi i ciągle coś, załatwiania i rozjazdy.


                      Macie fotki. Jedno jeszcze ze szpitala, a drugie z dzisiaj. Fakt jest taki, że drugie dziecko na razie ma mniej zdjęć niż to pierwsze.

                      Uciekam, bo coś mi tu śmierdzi!
                      Attached Files
                      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Madziu ale słodziutka jest Martusia Śliczności Gratuluję raz jeszcze tego małego skarbeczka.

                        Bardzo fajne to zdjęcie rodzinne, rodzice Twoi czy Darka?

                        Szybkiego remontu życzę!




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Rodzice Darkowi
                          Dzisiaj są już pokłóceni, bo nie umieją się dogadać przed tym remontem. Teściu pozjadał rozumy i nie da sobie nic powiedzieć, a to nasze pieniądze i nasze plany
                          A remont od 2 czerwca. Oby pogoda dopisała!!! Bo ja chcę już na swoje. Teściowa mnie wku...rza, bo zachowuje się, jakbym ja pierwsze dziecko dopiero urodziła i nie miała pojęcia o dzieciach.
                          Okna powinny być szczelnie zamknięte, bo mała ma zimne łapki, powinniśmy palić na kaloryfery, na dwór z nią jeszcze nie wychodzić, bo za mała (kiedyś ponoć czekało się z pierwszym spacerem do momentu ochrzczenia!), ja powinnam się opatulać szczelnie, bo mi cycki zawieje...masakra! Wy też ro przerabiałyście przy kolejnym dziecku czy tylko u mnie tak śmiesznie?!
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Rodzice zazwyczaj tacy są Ale kochana martwią się Niech gadają a wy róbcie swoje. Przy remontach u nas też tato miał inne zdanie ale na szczęście jak przyszło co do czego to stawialiśmy na swoim i było ok.




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Skoczku-mała jest cudowna
                              a teściami się nie przejmujcie róbcie swoje zarówno w kwestii remontu jak i cycków







                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                skoczku mała śliczna i taka kruszynka
                                co do teściów to się nie przejmuj ich opiniami tylko rób jak ty czujesz i uważasz

                                no u mnie tak nigdy nie było ale moja teściowa jest kobitką na poziomie
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X