Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hmm moze ten nikiel faktycznie/////
    Skoczku-jeszcze troszke
    Megi-trzymaj sie i dbaj o siebie







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Cze.tesknilyscie??


      Co do wspolnych prezentow. u nast od kilku lat wieksze są wspolne. Chlopcy urodziny maja blisko siebie,a dom niewielki zeby trzymac po 2 komplety nowych zabawek..
      w tamtym roku byla trampolina,w tym worek bokserski i rekawice dostaną. Plac zabaw mi sie marzy, ale to moze kiedys.

      po za tym co u nas?? cale dnie albo na podworku spedzam, albo w b-stoku z chlopcami.
      do tego sprzatanie swiąteczne. niby na bierząco sprzatam, myje sufity, ale ile po kątach tego kurzu sie na chowa.
      do tego komunia za miesiac. a ja niewiem w czym pojde. zupelnie nie mam pomyslu co nalozyc.
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Skoczkuuuu trzymam kciuki nadal i czekamy na wieści

        Megi a Ty zaciskaj nogi!! :*


        Renatka jak tam? poczynacie dzidziusia??

        Kasiu jaki aparacik zakupiliście?? i czekamy na nowe zdjecia

        a Kala gdzie? Majorki dawno nie było? reszta dziewczyn haaalooo poznikały

        a my już w ogrodzie mamy trampoline piaskownice huśtawki a teraz chcemy taki plac: http://allegro.pl/plac-zabaw-kuba-wy...111346967.html
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hejka

          Renatka oczywiście, że tęskniłyśmy Wpadaj częściej skoro już wysprzątałaś chatę

          Aniusos sto latek dla Lenki od ciotki forumowej może Skoczuś i ty dziś urodzisz?

          Aparat mamy Sony Alpha 65 a fotki proszę bardzo
          Attached Files




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Oj, dziewczyny, widzę, że Wy macie więcej cierpliwości do mojej córy niż ja
            Nie żebym ja nogi zaciskała, wręcz przeciwnie, staram się ruszać, sprzątać i męża wykorzystywać.

            Dzisiaj jest 41+1 t.c.
            Byłam rano u ginekologa, nie byłam zapisana, ale chciałam wiedzieć czy coś się ruszyło.
            Położna się śmiała, że jeszcze za jej kadencji nie miała takiej sytuacji, żeby wpisywała pacjentkę na wizytę po 41 tygodniu ciąży i pytała czy nie zamieniłam się w słonia, bo u nich ciąża trwa prawie dwa lata

            Lekarz mnie przyjął, zdziwiony, że ja jeszcze nie rozpakowana. I narzekał na tych lekarzy ze szpitala, żeby się kiedyś nie zdziwili, że nie robią nic z pacjentkami po terminie tylko każą czekać. Z kolei oni na niego narzekają, że jest w gorącej wodzie kąpany. No i komu tu wierzyć?
            Lekarz mnie zbadał, sytuacja z szyjką się poprawiła od ostatniej wizyty, bo mam rozwarcie...na opuszek palca. Szaleństwo! Mała ma 3700 g (ja sama przytyłam w tydzień 2 kg, bo z nerwów siedzę i jem), a wód płodowych w dolnych granicach normy.
            I mówi mi, że są takie sytuacje, nawet u wieloródek, że szyjka do ostatniej chwili się nie skraca, za to dziecko już źle się czuje. Dla niego ważne jest to, żebym miała ten zapis KTG, gdzie obserwuje się akcje serca dziecka, czy czasem nie zwalnia czy nie przyśpiesza.

            No i stwierdziłam, że spędzę ostatni weekend w domu, a w poniedziałek teściu podrzuci mnie z torbą do szpitala. Trudno, opcja świąt w szpitalu przede mną.
            Darek będzie miał niestety od poniedziałku na 11.30 więc będzie wpadał dosłownie na chwilę wieczorami po pracy, koło 20 Ale może jak już pójdę w poniedziałek, to szybko wrócę już z córcią do domu.

            Jeszcze dobra wiadomość jest taka, że w piątek byliśmy podpisać umowę o kredyt, dzisiaj przysłali nam pierwszą transzę na konto, a z początkiem czerwca ruszamy z robotą!!!
            Firma z Wodzisławia będzie nam wszystko robiła. Zabezpieczą, zrzucą stary dach, wywiozą nawet gruz, postawią dach, wstawią okna dachowe, postawią ścianki, a resztę w środku będziemy sobie powoli robić.
            Cieszę się jak cholera, bo jeszcze kilka dni temu mój m. upierał się przy takim facecie, znajomym, co chciał zacząć dopiero w listopadzie Ale, że ostatnio nie umieliśmy się doprosić o kontakt, tak Darek odpuścił i stanęło na moim
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              sorki dziewczyny że się wtrącam ale Magda częściej u was pisze niż u nas na maju, to ją tutaj muszę łapać
              Madziu po weekendzie to już bezpieczniej żebyś w szpitalu była, ja Ci powiem że co sms przychodzi to lecę sprawdzić czy to nie od Ciebie
              Cieszę się że Darek jednak się dał przekonać z tą ekipą i oby się spisali


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hej. I jak przygotowania wielkanocne?? Sprzątacie?? Ja dziś sufity mylam. dosc mam!! ale zaprosilam na niedziele tesciow, moich rodziców i brata Ł, bo z Niemiec na swieta przyjechał.. na komunii go nie bedzie to niech teraz odiwedzi, no i musi być blysk

                Anka pytalas o poczynanie corki. Tak poczynamy Ł zachwycony tymi pracami, bo to jakby jego zywioł a mi juz dosc. On by chcial non stop, jak krolik jakis... ale ile mozna..??dziki jakis.. wiosne poczuł a ja sie odganiam od niego. dobrze ze podworko duze to jest gdzie uciec hahaha.
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Renatka Uśmiałam się, u nas też ogród wielki, też muszę zastosować twoją metodę z ucieczką

                  A ja na odwrót, nie chce mi się sprzątać, pogoda okropna to siedzę i piję kawę. Jedno dziecko odwiozłam do przedszkola a drugie posadziłam przed Peppą - wyrodna matka ze mnie.

                  U nas też goście na święta, też pasuje posprzątać na błysk, Renatka oddaj trochę twojej energii do sprzątania.

                  Piszcie co u was.

                  Myślicie, że Skoczek urodziła?




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Magda jeszcze nie urodziła jak mi napisze to dam Wam znać
                    spędziła dzisiaj kilka godzin na porodówce, pod kroplówką efektów brak, rozwarcie minimalne....
                    Last edited by bagnes; 15-04-2014, 19:40.


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Wszystkiego naj Świątecznie dla Was i Waszych rodzin))) a jak Skoczek?? bo nie ukrywam ze wpadłam głównie zobaczyć co u niej







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        ZDROWYCH, WESOŁYCH, POGODNYCH, RODZINNYCH i PRZEDE WSZYSTKIM SPOKOJNYCH ŚWIĄT BABECZKI!!!


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Madzia dalej w dwupaku......

                          WESOŁYCH ŚWIĄT SĄSIADKI OD MAJÓWECZKI!!!


                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            oj ta Madzia a raczej Marta wykluć sie nie chce
                            spokojnych radosnych Świąt dla wszystkich







                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Miłego świętowania kochane

                              Bagnes pisz częściej i u nas Znajome naszych znajomych to nasze znajome

                              My po urodzinkach, Julia zachwycona Lego Friends Kawiarnią, siedziała przy stole i wytrwale układała z tatusiem prawie całą imprezę

                              Pogoda się wieczorem u nas poprawiła, zaliczyliśmy wieczorny spacerek, oby jutro dopisała.

                              Skoczek rozpakowuj się!!!!!!!!!!!!!!!! Czekamy




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                ale tu cisza;;;;pewnie jeszcze świetujecie albo odpoczywacie po Świetach-albo nie wiem
                                Skoczku-co u Ciebie?







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X