Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    dzięki skoczek za fotki , ale macie tam śnieguuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no to można poszaleć i na sankach i bałwana ulepić fajnie

    kruszyna
    ja to marze od dawna o remoncie łazienki , tylko jakoś się zebrać nie możemy , ciągle coś, zamiast zrobić remont to wyjeżdżamy ale bardzoooooooooooo już ta łazienka potrzebuje remontu, także ja zazdroszczę
    Last edited by kala8; 28-01-2014, 16:09.
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hej.
      bylam z F na badaniach psychologicznych. Nerwowo ja ledwie wytrzymalam.Czekalam na korytarzu.. ale slyszalam co opn odstawiał w gabinecie. Niby dobrze, bo to badanie pod kontem ADHD. Pokazal jak zachowuje sie praktycznie non stop. Ale jak sie stoi z boku.. i slucha swego dziecka to az sie chce wejsc i uspokoic.

      do tego zimno jak ch..

      Megi Luna dziekuje

      Boze.. zdechne normalnie. od tygodnia meczą mnie biegunki znowu. na samą mysl ze mam isc na kibelek to az mi slabo.wczesniej bralam nifuroksayt i mnie ratował. Ale teraz nie moge. i O!!!! a d... az boli.
      Last edited by renatkaa09; 28-01-2014, 17:57.
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        zyjecie???
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          ja zyje:-) co u gina Renatka? potwierdzil?:-Dja z nowin to do pracy ide-w przedszkolu pracowac bede:-) A Kasiar-jakos lepiej u mnie:-) Skoczek-syn kiepsko brak mi sil do niego..a maz gadamy ale dzieci to raczej z tego nie bedzie-hi hi Megi-sliczne imie wybraliscie:-)







          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            itka a co będziesz robić w tym przedszkolu ???

            no właśnie renatka jak po wizycie u gina ???
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              U gina bylam. potwierdził ze urosne

              termin z @ na ok 6 wrzesnia.

              wedlug usg i wielkosci Fasola 26 wrzesnia. Mozliwe?? zeby na takim początku bylo 3 tyg rozbieznosci??


              mam nadzieje rodzić albo 27 sierpnia albo 18 wrzesnia jesli moglabym wybierac

              w sierpniu i wrzesniu dodatkow mamy 2 wesela fajnie nie?? mam nadzieje ze szerokie drzwi tam bedą i szpital blisko hahahahah. Bo ja jade! chyba ze dzien wczesniej urodze i lekarz nie wypusci ze szpitala

              a po za tym zero objawow ciązy. brzuch plaski ( przy O juz dawno bylo widac ), zero mdlosci, kawe pije i mAm sie dobrze.Zachcianek brak. No tylko na slodycze przestalam sie slinic. Jakos obojetnoscia mi pachną.


              tylko biegunki mnei 2 tydzien meczą ;/ dziś do lekarza jade. coiekawe czy przyjmie, taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie kolejki.


              chlopcy juz wiedzą. F stwierdził ze musi być parzysta liczba dzieci u nas. 3 nie moge miec. MUSZE!!!!! urodzić jeszcze dwoje w takim razie i niewazne czy na raz, czy oddzielnie.

              A Oskar przez lornetke podglądał i stwierdził ze to dziewczynka jest. on widział. No i rozmawial z dzidziusiem. powiedzial mu ze jest jego siostrą.
              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Renatka na usg było już serduszko? Jak się czułaś widząc kolejną Waszą fasolkę na monitorze?
                Reakcję dzieci już znamy (O. z lornetką mnie rozwalił! ), a co na to Twój buhaj rozpłodowy??? Ma jakieś życzenia co do płci?
                Mój przy Edzi i teraz znowu przy Marteczce "marudził", że zaś musi więcej zarabiać, żeby było na podpaski.

                Ja kawkę piję, m. wstał po nocce, Edzik w p-lu, czyli, że my już w domu.
                Wróciliśmy w środę popołudniu. Oj, jak się nie chciało! Darek do dzisiaj narzeka, że przecież mógł dobrać te dwa dni więcej urlopu i zostalibyśmy do końca tygodnia. Ale co tam, jakoś trzeba wrócić do rzeczywistości. Wczoraj wrzuciłam 3 pralki, zrobiłam zakupy, a babcia mnie jeszcze do obiadu zagoniła a ja nie lubię tak od razu, siup do garów. Tyle dobrego, że wczoraj Edzia jeszcze została w domu, bo od środy kuzynka na nią u nas czekała.
                A dzisiaj rano byłam w lumpku i znowu obkupiłam dziewczynki. Edzi kupiłam ładne sztruksy z H&M i dwie kolorowe bluzy polarowe. A Marcie: pajacyki, spodnie jeansowe i sukienki. A wszystko takie ładne, kolorowe. Tym razem szukam kolorowych ubranek, kocham wszelkie groszki, a różu to i tak mam dużo po Edzi, więc chciałam urozmaicić.

                Kala mąż i córka wrócili z nart? A Pola nie nudzi się bez siostry? Ona też ma ferie?
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Skoczek Ł napoczątku nic nie mowił. zadnych zyczen co do plci nie bylo. Ja mu kazalam modlić sie o corke. bo inaczej ucinam mu jajka. siusiak niech wisi..

                  Jedynie wspomnial ze jak syn znowu bedzie to tacy starzy nie jestesmy. do skutku bedzie trzeba robic. Glupek!dziś dla jednego brata i taty powioedzialam. obu zuchwy do dołu opadły.patrzyli na mnie jakbym ja jakas nienormalna byla. ale i tak brat stwierdzil ze jaja sobie robimy.
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    skoczek jutro wieczorem wracają ,
                    a Pola się raczej nie nudzi, chodzi do przedszkola a popołudniami bawi się sama , coś ogląda, rysuje, gra na kompie, no i 2 razy była u nas bratanica m, ma 7 lat ale dziewczyny dobrze się dogadują
                    chociaż Pola twierdzi, że tęskni za Gabi i tatusiem i że jutro będzie ich mocno ściskać

                    nareszcie piątek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    jutro piekę ciasto a dzisiaj zrobię sobie tatrę z bekonem, porem i mozarella a co tam

                    jak myślicie nator jeszcze tu zajrzy , nie było jej od sylwestra chyba ??

                    majorka też już wieki nie zaglądała

                    megi dzwoniłaś do tej Jastarni ? czy macie jednak inne plany ?
                    Last edited by kala8; 31-01-2014, 15:55.
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Kala przedszkolanką bedehe he
                      Renatka-dobre wiesci a reakcje Twoich panow-bezcenne







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        co z Wami! halo!!







                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej.
                          U mnie dobrych wiesci niema.
                          w sobote zaczelam krwawić, wczoraj poronilam. W domu mam sie oczyszczac w czwartek kontrol czy nie trzeba lyzeczkowac.



                          najbardziej szkoda mi chlopców, bo ja to ja.. duza dziewczynka jestem musze jakos normalnie funkcjonowac.
                          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Renata bardzo mi przykro!!! Przytulam Cię mocno i łączę się w bólu, wiem co przechodzisz. Oby obyło się bez zabiegu
                            Wiesz...mi nie pasowała ta rozbieżność 3 tyg. U mnie było podobnie, że usg swoje, a termin wg @ swoje, rozmijały się i to dużo. Poprostu i u Ciebie jajeczko musiało mało rosnąć, albo przestało rosnąć. Mam nadzieję, że Cię tym nie uraziłam, ale nie chciałam Ci sprawiać przykrości i nie chciałam krakać

                            A ja jestem w trakcie pisania listu...do własnego m.!
                            Poszłam śladem Kali i piszę mu swoje żale i pretensje, ostatnio się tego nazbierało, dzisiaj rano mnie wkurzył. Bo ja tu pocę się przy wstawaniu z sofy, skarpetki ciężko mi założyć, ale posprzątałam i poprasowałam (gdyby teściowa dzisiaj była by w pracy, to dałabym sobie spokój, ale ona ma takie ciśnienie na sprzątania), a on zawiózł Edzię do p-la, oddał auto do mechanika, wypił kawę, którą ja mu zrobiłam, posiedział na necie...i poszedł się zdrzemnąć! A to ja chyba powinnam odpoczywam i leżeć brzuchem do góry... Ech, Ci faceci! On to z tych typów, któremu trzeba mówić: przytul mnie, kup mi kwiatka bez okazji, odkurz dywan, wyrzuć śmieci...Normalnie ręcę i cycki opadają.
                            Dzisiaj mam płaczliwy dzień, więc łatwiej mi napisać list niż mu to powiedzieć, poza tym on w pracy do 1.
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hej
                              Renatka, bardzo mi przykro .
                              Ja swojemu starszemu synkowi dość długo nie mówiłam o ciąży, właśnie z obawy co by czuł gdyby coś poszło nie tak...

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Boże Renatka bardzo ale bardzo mi przykro Przytulam mocno :-* Trzymaj się, wszyscy się trzymajcie..........




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X