Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a ja wygrrałam ostatnio sweterek dla małego, wyslalam gosciowi kase 10 dni temu (mial przyslac priorytetem) i ani widu ani slychu

    musze zmienic mlodemu pieluche bo kupą czuć
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Tak Kiya grający! Na szczęście tylko z wieczora i głównie w zimie, bo w lecie to mnóstwo roboty koło domku(kończymy ocieplenie domu, kostka brukowa itd) więc nałogowcem to chyba nie jest

      A wiecie mam nadzieję, że niedługo zrobią nam to, żeby wklejać obrazki w podpisie. Już się nei mogę tego doczekać




      Skomentuj


        Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
        Wiesz co dla niego bez różnicy byle pstrykać
        teraz gra w wodbo online więc się trochę wkurzam bo znalazł sobie tam kolegów i gada non stop na skype z nimi

        My też mamy lapka i duży ale mnie wkurza to "posuwanie" paluchem po lapku więc korzystam z tego
        mój tak spędza nocki, więc u nas to standard jest on gra w WoWa
        Oskar Michał
        1 kwiecień 2009
        3710 ; 59 cm ; 10 pkt


        Skomentuj


          dobra lecę bo wisi nade mną mój królewicz i stęka więc spadam do potem
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
            My też mamy lapka i duży ale mnie wkurza to "posuwanie" paluchem po lapku więc korzystam z tego
            To dlaczego myszki sobie nie podłączysz? Ja bez myszy ani rusz!!!! Też nienawidzę tego jeźdżenia paluchem...




            Skomentuj


              Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
              Tak Kiya grający! Na szczęście tylko z wieczora i głównie w zimie, bo w lecie to mnóstwo roboty koło domku(kończymy ocieplenie domu, kostka brukowa itd) więc nałogowcem to chyba nie jest

              A wiecie mam nadzieję, że niedługo zrobią nam to, żeby wklejać obrazki w podpisie. Już się nei mogę tego doczekać
              mój nałogowiec szybko robi co ma koło domu i od razu przed kompa się pakuje
              Oskar Michał
              1 kwiecień 2009
              3710 ; 59 cm ; 10 pkt


              Skomentuj


                A moje dziecko właśnie ssie puzzle leży na nich jak naleśnik rozplaszczona i namiętnie ssie i mruczy przy tym
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  mnk hjyybiutu um; l;ljic 3nb hgngf n

                  moje dziecko napisało posta
                  Oskar Michał
                  1 kwiecień 2009
                  3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                  Skomentuj


                    To dlaczego myszki sobie nie podłączysz? Ja bez myszy ani rusz!!!! Też nienawidzę tego jeźdżenia paluchem...
                    bo my mamy bezprzewodowe mycha i klawiatura więc sie nie da...

                    mój też nałogowiec na 100%, tylko wraca z pracy to pierwsze co cześć i do kompa i tyle go widzę
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                      bo my mamy bezprzewodowe mycha i klawiatura więc sie nie da...

                      mój też nałogowiec na 100%, tylko wraca z pracy to pierwsze co cześć i do kompa i tyle go widzę
                      znamy to , ja stwierdziłam że w prezencie dam mu koszulkę z wydrukowanym jego zdjęciem na plecach bo chociaż twarz będe widziała a nie plecy cały dzień

                      100 LAT DLA OLIVERKA
                      Oskar Michał
                      1 kwiecień 2009
                      3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No patrzcie! Już 21 strona a rano jak pisałam była 16!!!!! Hehehe




                        Skomentuj


                          Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
                          znamy to , ja stwierdziłam że w prezencie dam mu koszulkę z wydrukowanym jego zdjęciem na plecach bo chociaż twarz będe widziała a nie plecy cały dzień

                          100 LAT DLA OLIVERKA

                          dobre ja też tak zrobie i nagram go na telefon i jak bedzie siedzial przed kompem to sobie puszcze
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                            dobre ja też tak zrobie i nagram go na telefon i jak bedzie siedzial przed kompem to sobie puszcze
                            NO WIDZISZ MUSIMY SOBIE RADZIĆ
                            Oskar Michał
                            1 kwiecień 2009
                            3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                            Skomentuj


                              oj kochana ile przez to było kłótni... nawet raz zabrałam Filipa i się wyniosłam na noc do mamy a on i tak wiedział swoje i nawet nie przeprosił, teraz w sumie gra tylko wieczorami ale był taki czas że przychodził z pracy o 18 grał do 3-4 w nocy i na 8 znów do pracy szok.
                              Straszne to jest uzależnienie od kompa...
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                ania_2288 moj tak gra do 3-4 w nocy nie ma co z tym walczyc bo nie wygrasz,
                                uzależnienie straszne to fakt

                                ja spadam bede wieczorkiem kolo 21 pa
                                Oskar Michał
                                1 kwiecień 2009
                                3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X