Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
    Kala mi Lena też czasem odmawia zupy i jest wtedy o kaszce rano a potem troche deserka i dopiero wieczorem mleko, nie wiem dlaczego tak robi
    ania to mnie troche pocieszyłaś , moze u nas też to tylko taki incydent , oby !! normalnie brała tą zupe na język i trzymała z otwartą buzią a potem zaczęła marudzić i nic już sie nie dało podać , nie wiem o co chodzi
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Kala, no my już dawaliśmy mu żółtko w zupkach domowej roboty, mięso tak samo- królik, drób...
      Ale od jakiegoś czasu Krystiano stopniowo ale stanowczo zaczął nam odmawiać jedzenia kiedy próbowaliśmy mu wcisnąc popołudniu to, czego nie dała mu niania; w weekend też- do niedawna jadł dam slicznie, a teraz nie chce praktycznie wogóle, więc ciężko będzie przemycić mu cokolwiek w czymkolwiek
      Poprostu- musimy od nowa zacząc przekonywac go do zupek.
      Niania mu odpuszczała, odpuszczała... zamiast zupek były serki, jogurciki, więc teraz Młody wogóle najchętniej jechałby na (łatwych do podania dla niani) bloblusiach, a pożywne dania poszły w odstawke
      Pediatra stwierdziła, że może Kris wogóle już wciąży dostał mało żelaza odemnie, bo ja sama pewno miałam go za mało, ale wszystkie wyniki oprócz moczu miałam idealne. Braki pewnie pojawiły sie niedawno....
      W końcu od miesiąca Krystian praktycznie ani raz nie zjadł pełnej porcji pożywnego jedzenia- opiekunka mu nie dała, a od nas później już poprostu nie chciał. Teraz to ja mam kodszmar związany z niejedzeniem mojego dziecka, i to że wsówa z cyca wcale mnie nie pociesa, bo teraz dla nieo moje mleko, to poprostu nic...

      Syrwunia, a Ty sie nie matrtw1 Prawdopodobnie to zgrubienie to zwykła nadżerka, którą w prostym zabiego Twoja gin Ci wymrozi.
      Uszka do góry!

      Chuda, najlepszego z okazji rocznicy!!!
      No i wszystkiego dobrego dla Ali :*****

      A my wczoraj skończyliśmy 8 miechów, ale z tego wszystkiego zapomniałam...


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Niech żyje poprawna polszczyzna, heh
        Sorki za błędy laski, za szybko pisałam, mam nadzieje że sie doczytacie..


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Dobry!
          Ja dziś na mega wkurzu od rana, zmęczona jakaś i znerwicowana!
          Uciekłam z domu na pół dnia, żeby małego odizolować od chorego tatulka i pojechałam do kumpelki. Tam była jeszcze jej znajoma z małym o miesiąc starszym od Kacpra. i Kacper dziś się z nim bawił i obserwował i nauczył się raczkowania i wstał mi w łóżeczku Jestem w szoku, po jednym dniu obserwacji załapał o co chodzi. I ślicznie siedział naprzeciw Oskara i bawili się (wyrywali sobie) zabawki Mój mały geniusz, he he!
          A co do niani - porozmawiaj ostro i z pozycji szefomamy, a jak bedzie się rzucać to zwolnij! Mały jest najważniejszy!
          Aniu, gratuluje! A jak to wyszło, że w aptece??? Jesteś technikiem???
          Współczuje jelitówki, ale jak mała nie gorączkuje, to może to jednak nie to???
          Sylka, co do Twojego problemu, to może być ropień. Moja szwagierka miała już dwa razy nacinany od porodu. Ona miał mały zbiegi i brała leki i wszystko było ok więc leć do ginekologa i się nie martw na zapas.
          Chuda, dziewczynki są cudowne i jakie pomocne, he he I wielkie gratulacje 4 rocznicy ślubu!
          I sto latek z okazji siedmiomiesięcznicy! (ups, zapomniałam kto? Izulka???)
          A ja farbnęłam włoski (bo ostatnio mi nie wyszło), wypluskałam się, najadłam i lecę lulu, bo mi sie oczka kleją.
          Jutro pewnie znów mnie nie będzie bo jadę dalej poszukiwać pralkę!
          muaaa! buziolki!
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Nichol jeśli masz takie kłopoty z tą nianią to bym ją zmieniła na Twoim miejscu. Bez sensu, żebyś się tak denerwowała i myślała ciągle czy go nakarmiła itd...

            Ania2288
            trzymam kciuki, żeby z tym stażem się udało. Super wiadomość!

            No nic dziewczynki, idę sie kąpać, plecki bolą jak cholera. Jutro czeka mnie ciężki dzień, bo mamy dzień sprzątania, mąż w pracy a ja w domu szoruję chatę. Potem po południu zakupy iw sobotke też zakupy (muszę sobie jakąś kurtachę kupić i spodnie)

            To buziole dla Was wszystkich i słodziachnych senków.

            Do juterka
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              dzieńdoberek
              Nocka trochę męcząca i pobudka o 7 mam nadzieję że mi niedługo dziecko zaśnie bo oczy mi się kleją że szok, marzę żeby położyć głowę na poduchę i pospać....
              Nati ten staż to tak jakby "pomoc apteczna" wiesz jakieś sprzątanie, metkowanie i układanie leków takie bzdurki. No w przyszłym roku będę startować do studium farmaceutycznego na technika bo najbliższe studia mam w Gdańsku niestety a nie ma opcji przeprowadzki a w Olsztynie jest tylko to studium ale mam powera do tej pracy już mi się piórko w dupie zapaliło że tak powiem
              lecę bo coś marudkuje
              do później
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hejka laseczki
                ja na chwilkę tylko się przywitam bo zaraz jedziemy do alergologa a potem do gina i znowu 100km w plecy ach te wyjazdy po tych lekarzach mam już dosyć tych biegów od jednego do drugiego

                Maja na antybiotyku gardło

                może dam rade być wieczorkiem to troszkę popiszę z wami bo mi jakoś brakuje was nawet nie mam czasu poczytać a padnięta jestem bo co dzień kłade sie o 1-2 a wstaje o 5-6 cały tydzień normalnie wczoraj to mi sie same oczy zamykały

                trzymajta za mnie kciuki jak będę latać samolotem u gina oby wszystko było ok

                Buziolki ogromne cmok cmok
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                  hej
                  u mnie juz prawie dobrze mam tylko kryzys ze spaniem jestem strasznie zmeczona i juz mam naprawde dosyc jeszcze tak nigdy nie mialam od 8 mieisecy
                  no i dochodzi jeszcze pewna rzecz tylko glupio mi o niej pisac.....
                  chodz o to ze ja mam cos w pipie tylko nie wiem co to jest w srodku cos po prawej stronie i sie boje ze to cos powaznego i sama nie wiem co robic w nastepnym tyg do gin tylko tak sie boje co on mi powie
                  Syrwunia nie jesteś sama. Mam też coś takiego dziwnego jakieś zgrubienie. Mam nadzieje, że to nic poważnego idę w przyszłym tyg do gina ale boje się. Nawet mam problem z włożeniem tampona. Tak jakby to coś tarasowało wejście do pochwy. Podczas stosunku nie przeszkadza ale zawsze ...
                  Wiem , że mam przechylony trzon macicy więc gdyby na nim była jakaś narośl to by się zgadzało. Jak globulki nie pomogą a jest to nadżerka to chyba robią wypalanke . Nie wim jak to dokładnie jest.
                  Last edited by zosia236; 20-11-2009, 14:14.
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Witam.

                    Ja się wyspałam jak nigdy. Moja Hanka poszła spać wczoraj o 20.30 budziła się jeszcze do 22 parę razy a potem jak zasnęła to spała jak suseł. Od kilku dni właśnie nie sypiała,płakała po nocach, marudziła a dziś zasnęła. Obudziła się o 24 zjadła mleko, 0 3.30 zjadła mleko i dostała antybiotyk i o 7 mleko i spała mi do 9. Teraz całkiem inne dziecko.
                    No nic, ja śniadanko, kawusia o 10 "Na Wspólnej" bo wczoraj nie widziałam i za sprzątanie się biorę Ból pleców nawet trochę minął.

                    Majorka trzymam kciuki, mam nadzieję, że masz miejsce w samolocie w kokpicie z pilotem

                    Syrwunia
                    nie mam pojęcia co to może być nie martw się, zbadaj to u gina i podejrzewam, że jest na to rada.

                    Dziewczyny współczuje Wam tego niewyspania, ja też tak miałam ale w końcu dziś się wyspałam. Myślę że i na Was przyjdzie czas i któregoś razu dzidzie zrobią Wam prezencik i pośpią dłużej

                    A i pogoda się poprawiła, trochę słońca wyszło
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Dobry,
                      a co tu tak pusto???
                      Jak ja jestem, to oczywiście cisza spokój nic się nie dzieje! Ech!
                      Aniu, to super! Ale już na wstępie Ci powiem, zebyś się nie dała "panią magister", bo one potrafią mieć humorki i wyzej sraja niz dooope mają... Trzymam kciukersy!
                      A ja ubieram małego, pakuje torby i zmykam w poszukiwaniu pralki i tv... już mam dość tematu pralka.
                      Ale mam też świetna wiadomość, bo dziś panowie zaczęli mi tynkować domek i jak pomiezyli z mężkiem metry w koło chałupy, to okazało się, że jest ich mniej i muszą nam oddać 2 tysiące zł! Jupi! To będzie na tv
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        YOENNE ja Izulke uczylam jedynie raczkowac,trzymamam jej nozki i delikatnie przesuwalam do przodu zeby ciezar ciala mala na raczkach i po kilku dniach zakumala ze trzeba ruszyc raczka zeby pojsc do przodu(zanim jej zaczelam pomagac to sama juz umiala stac na "czterech" i sie kiwac w miejscu w przod i w tyl).A reszte swoich umiejetnosci wycwiczyla sama.Starsza corcie tez tak uczylam ale deko pozniej bo jak wspomnialam wczesniej wszystko robila o 2mc pozniej.Teraz za to super juz gada,umie liczyc do 6-ciu,zna 8 ksztaltow no i zaczynamy sie uczyc literek(zna juz Ł M T E U O N).No i od stycznia siusiu+kupke robi do nocnikaDzieki za mile wypowiedzi na temat fotek moich serduszek O cos jeszcze mialam sie spytac ale zapomnialam...A!!! Kiedys tam pisalyscie o herbatkach dla dzieci,ja daje i dla Izy i dla Emilki herbatke rozpuszczalna "ekoland"-w skladzie paktycznie nie rozni sie od tych owocowych dla dzieci no i sa trzy razy tansze............. A WCZORAJ BYŁO MIŁO.....

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          no heja
                          u nas piękniutkie słoneczko zaraz jak Fifi się obudzi to dzwonię po szwagiereczkę i wyciągam na spacer bo biedna ma na niedziele termin porodu a nic ją nie bierze...

                          Yoenne to wy w Irlandii macie polską telewizje?
                          Chuda a ty jak z tą operacją kiedy masz? mądre masz córcie ja będę uczyć Filipa nocnika chyba jak tylko zacznie chodzić i siedzieć porządnie bo już dosyć mam tych pampersów...
                          Zosia i sylwka dajcie znać co wam się tam porobiło, trzymam kciuki aby wszystko było dobrze...

                          Dziewczyny a byłyście kiedyś na mammografi? bo widziałam że u nas stoi taki autobus z bezpłatnym badaniem i się zastanawiam czy by się nie wybrać...
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            nie wiem kiedy mam ten zabieg cipnyW lutym mam przeglad "podwozia" w zwiazku z ta sprawa a teraz 30-tego ide po tabletki anty no i sie pozalic ze mnie boli gdy maz mnie tyka...,moze wczesniej mnie wysle do szpitala,moim zdanie to cos coraz bardziej mi wystaje no i czesto chce mi sie sikac(oj chcialabym juz miec normalna pinde)Karmie piersia i ciekawa jestem kiedy dostane okres...???Przed ciazami dostawalam okres tylko przy braniu tabletek na wywolanie(9 lat bralam,ale nie anty tylko takie ze 16tego dnia musialam przez 10 dni przyjmowac tabletki zeby miec okres).A tak wogole to dzieki lekom mam dzieci.......

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              a gdzie wy baby?
                              my już po spacerku pogoda jest cudna!

                              Filipek zjadł sobie spagetti a ja zaraz kawkę chlapnę
                              dziś idziemy do szwagiereczki bo podobno jakąś huśtawkę małemu kupiła
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Chudogleba wiem, moja Hanka jakaś taka powolna jest - chyba leniwa
                                Ale i na nią przyjdzie czas.

                                Ania2288 jasne, że tak. Mamy Cyfrę+, przecież bym zwariowała bez moich seriali tu na obczyźnie. Tutaj wszystko jest sklepy polskie, fitness kluby polskie (ceny irlandzkie czyli w euro) i nawet prawko i szkoły po polsku.

                                Ja już posprzątałam, obiadek dla Hani zaraz będę dawać. No a potem kawka i zasłużony odpoczynek
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X