Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Chuda, ojejku, trzymam kciuki za Izulkę!!! A teraz już lepiej???

    Kala prawda, prawda i jeszcze raz prawda - jesteś piękną kobietką i w bikini możesz spokojnie wskakiwać... i choć to zabrzmi pretensjonalnie - też chcę się tak trzymać przez kolejne 10 lat (nie widzę tej różnicy na fotkach)

    Nichol, adres dotarł, ale m wczoraj nie dotarł z paczkami - przepraszam.
    Widzisz, to co pisałam o moich rodzicach... moi rodzice nie dobrali się z niczym ... mama udawała, że ją interesują pasje taty, bo jako małolata była w niego wpatrzona jak w obrazek... Wy macie sznse na związek bo jesteście przyjaciółmi - takie moje zdanie! Trzymam kciuki, bo jednak zdecydowaliście się na drugie bobo i szkoda rodzinki.
    i bardzo się ciszę że Majeczka zdrowo rośnie!

    Itka, a czym zajmuje się Twój mąż że całe 12 zł uzbierał??? mało poważny... dziwne to jakieś dlamnie...

    Majka wzywa ... do później
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Błoszszsz! Chudzina, aż mi ciary po plecach przeszły. Mam nadzieje że już będzie ok!

      Kala, ja też uważam że wyglądasz super i też chciałabym za te parę lat będąc w Twoim wieku tak wyglądać i mieć motywację żeby tak dbać o siebie

      Natorku, no a ja czekam na odpowiedź od Ciebie chciałabym się jakoś odwdzięczyć, a nie wiem jak, bo wygląda na to, że Ty i Twoje maluchy macie wszystko, a nie chciałabym "podrzucać" na siłę czegoś, co jest Ci zbędne

      Ituś, no ja podczas ostatnich dni, kiedy "negocjowaliśmy" z M myślałam właśnie o Tobie JA mam małą Majkę (która z jajka się w końcu nie wykluła ) a Ty ze swoim M miałaś właśnie starać się o kolejne dziecko, poza tym tak jak my- byliście w trakcie zmian, przeprowadziliście się do nowego mieszkania; raz było dobrze między Wami, raz gorzej... Mam nadzieje że Nam się uda jakoś to poukładać tak, żeby nie przekroczyć tej cienkiej granicy i z miłości i przyjaźni nie przeskoczyć w końcu w nienawiść


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        boże dziewczyny aż sie zarumieniłam bardzo dziękuje ,
        nator z tym dbaniem o siebie to u mnie tak różnie , myślę ze powinnam robić wiele więcej ale poprostu albo nie mam czasu albo lenistwo mnie ogarnia no ja nie z tych co ma 50 kremów na wszystko i ciągle lata do kosmetyczki co to to nie

        nichol mam nadzieję że wam sie jednak ułoży ale cały twój wywód jak najbardziej ma sens i myślę że masz do tego dobre podejście, jeśli macie sie naprawde meczyć ze sobą ze względu na dzieci to nie jest dobry pomysł

        chuda no to ładnie musiałaś sie wystraszyć , biedna Izula , zdrówka dla niej

        Itka to mąż zaszalał niby co masz zrobić z tymi 12 zł ??? ja pierdziele co to jest z tymi facetami !!!!!!!!!!!!!

        majorka
        własnie sie zastanawiałam ostatnio gdzie sie podziewasz ? a ty poprostu wycieczkujesz sobie fajnie mieliście
        Last edited by kala8; 24-05-2013, 18:47.
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hej..


          Itka az sie zakrztusilam jak przeczytalam jaką sume ci M zaproponował.No zaszalec mozna. Ja bym na jakąś lokate to wlozyla.. na przyszlosc dla syna

          ja niewiem co odbija tym facetom. Albo im ta przestrzen miedzy uszami plesnieje, albo zatrucie organizmu.
          gdzie sie nie rozejrze to facetowi odwala. albo zaczyna chlac ze kilka tygodni nie trzezwieje bo " problemy przytlaczają", albo tescie z synowej robią niewiadomo co a on jak ostatnia ciota sie temu przygląda i nie reaguje. tzn reaguje.. zonie obiecuje ze pogada z tatą.. a w efekcie tesc sunową od najgorszych wyzywa, a pan syn udaje ze tego akurat nie slyszał, bo stal 3 cm dalej..


          U innej kolezanki mezowi tak odwalilo ze uwiezyl we wszystko co jego ojciec o jego zonie gadal. tylko ze ona miala na tyle sily zeby spakowac siebie i dzieci i sie wyniesc od tych glupków. teraz to co jej prawie byly odwala to nie miesci sie w glowie. nawet ja morde rozdziawiam ze zdziwienia.. a mnie ciezko jest zaszokowac.


          zimno dziś i u nas.
          bylam na dniu Matki w p-lu. O pieknien spiewal pieknie wierszyk mowił
          i prezent da l.. matce lza sie zakrecila.. no a mialam być twarda. no !! ja przeciez nie moge pokazac slabosci nie??


          potem kilka godzin w ogrodzie. rece do ziemi mi sie wyciągnely.


          chuda zdrowia dla izy.
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            ale zastukałyście, widzę że dziś płodny dzień u wszystkich,

            nichol bardzo przemyślanie napisałaś i masz dystans do tego wszystkiego, jakąkolwiek podejmiesz decyzję będę trzymała kciuki żeby wyszła Tobie i Twoim dzieciom na dobre, jestem z Tobą i w dniu imienin składam Ci najserdeczniejsze życzenia - wytrwałości przede wszystkim..

            chuda - ale żeście się stracha najadły pewnie, co teraz z córeczką? już Izuś nie wymiotuje?

            itka wielki szacun dla Twojego M, pytałam kiedy wpadniesz do mnie?

            nator piękne miejsce no świetnie, że połączysz wszystko, ja tez tak coraz częściej robię..

            majorka przepraszam ale mi umknęło gdzie Ty byłaś? świetne zdjęcia no i piękna rodzinka z Was, szkoda że dziewczynek nie było z Wami..

            a u mnie dziś i pogrzebowo i imieninowo i na koniec trochę smutno.. rano pojechałam do Rossmanna wybrać sobie prezent, na szczęście jest -40% na dzien matki i kupiłam sobie Olay Total Efekts, na którego nigdy mnie nie było stać, do tego jeszcze kremik na noc..
            rodzice po pogrzebie przyjechali do mnie na kawkę, dostałam trochę kaski i od nich i od babci, no właśnie, babcia jest moje w coraz gorszym stanie, dziś któryś raz z kolei pogotowie do niej przyjechało, mój ojciec musiał zwolnic sie z pracy i natychmiast przyjechać do niej, wymiotuje, nic nie je, słaba jest strasznie, ma anemię i nie za żadne skarby nie chce jechać do szpitala, pogotowie chciało ją zabrać a ona uparta jak nie wiem co, rozmawiałam z nią przez telefon by podziękować za pieniądze i powiedziała ze nie może rozmawiać bo jej słabo, potem ojciec oddzwonił i powiedział ze znów zasłabła.. nic nie je, mieszka sama i oczywiście nie chce przeprowadzić sie do moich rodziców a o domu starości tez nie rozmawia.. nie wiemy co dalej z nią robić, niestety ale wyjazd nad morze stoi pod znakiem zapytania..


            a takie cudo dostałam od Amelki byłam w szoku bo Ona z tych nierysujących na co dzień
            Attached Files
            Last edited by czacza; 24-05-2013, 21:22.
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Kaluś fajnie tylko pogoda do kitu troszkę bo cały czas jak nie mżyło to lało ale parasolki sobie kupiliśmy hehe i było ok

              Czacza my byliśmy w Berlinie a laski moje u babci zostały,a u ciebie widzę nie za wesoło i ciężko jak taka uparta osoba nie da sobie pomóc ale niestety starość nie radość a Amelkowy prezęcik superowy no i wszystkiego Naj w te imieninki

              Chuda no co jest z tą twoją malutką masakra ona ciągle coś a zatrucie to może od jakiegoś kwiata albo zielska nie bawią się one czasami na dworze czymś tylko to mi do głowy przychodzi bo w domu czym ? przecież nic nie ma takiego czym by mogła się zatruć

              Anulki wszystkie Wszystkiego Najlepszego z okazji imieninek

              Itka szok totalny a to pazerota boże facetów to trzeba za jaja powiesić żeby zrozumieli co i jak

              chyba wolałabym życie bezzzzz faceta

              Nicholuś trzymam mocno kciuki żebyś zrobiła z twojego faceta tego wymarzonego i oby wam się ułożyło prawdę mówiąc też nie mam poczucia bezpieczeństwa przy swoim a przy innym mieć nie mogę
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Dobranoc laseczki
                jutro mnie pewnie nie będzie bo jadę z koleżanką kupić autko no i do mamy na cały dzień a pojutrze znowu do mamy bo gdzie indziej w taki dzień
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hejka

                  Dziś nie wymiotuje,zreszta wczoraj około 11 ostatni raz wymiotowłą.Za to nic prawie nie je,mało tez pije,moze powoli dojdzie do siebie.


                  Majorka ja dzien wczesniej byłam pielic buraki-one pryskane były,rozmawialam z lekarzem o tym to powiedzial ze gdyby sie zatruła opryskami to bym ja przywiozła w gorszym stanie Sama niewiem,ale dzien przed tymi wymiotami nie chciala mi jest,no nie byla sobą,moze musze sobie przypomniec dzien wczesniej,ale nie pamietam eh...

                  Czacza piękny rysunek,mi dzis Iza wycieła serduszko i napisała "dla mamy" Mamy zdolne dzieciaczki

                  Itka 12zł...?no to sie postarał.....

                  Nic mi sie nie chce.... tesciowa dzis w garach,mam wolne....

                  Narka

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hej hej,

                    jestem i ja. Pojechaliśmy wczoraj do Bydgoszczy i nocowaliśmy u moich rodziców (oni są na wakacjach)... Radek poszedł na uroziny kumpla a ja z moją psiapsiółą siedziałyśmy do 2 w nocy i gadałyśmy.

                    Majorka, nie napisałam, ale zdjęcia super i widać, że wypadł się udał!!!

                    Chuda, ja zaczynam podejrzewać wirus jakiś. Mnie i Radka dziś popołudniu tak skręciło w brzuchu, że bozi dziękowałam, że 2 łazienki mamy... A wieczorem Maja jak mi chlusnęła to byłam zapaskudzona cała!!! W staniku miałam pół szklanki mleka zwróconego, kanapa mokra, ja to do majtek załatwiona... Ale teraz śpi spokojnie i nic się nie dzieje... Dziwne ti jakieś???
                    Ale cieszę się że z Izulką lepiej.

                    Kala ja o siebie nie mam czasu zadbać a moje lenistwo i totalny brak egocentryzmu skutkują tym, że w łazience spędzam duuuużo mniej czasu niż mój m... a do fryzjera chodzę co 6-8 miesięcy Ale pochwalę się. Jutro z okazji dnia mamy dostałam zaproszenie do spa!!! no i mogę sobie wybrać sposób dopieszczania Ale się cieszę!!!

                    Czacza jestem w szoku, że Amelk tak ładnie rysuje i pisze!!! Od Kacpra dostałam laurkę na której były 2 mazy - jeden czerwony a drugi zielony... czerwony to serce (były to 4 kreski w te i nazat narysowane) a zielony maz to kwiaty dobrze, że sam zaczął opowiadać co to, bo mi czasem głupio

                    Nichol, a za co Ty się chcesz mi odwdzięczać??? Zwyczajnie - przekaż dalej!!! Tak jak pisałam, dobrem fajnie jest się dzielić... więc
                    teraz w kolejce będzie AniaSOS

                    dobra, uciekam nogi ogolić co by wstydu jutro nie było
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      wszystkiego naj naj mamuski w dniu naszego swieta


                      Ja dostalam od Cyprianka rano laurke z kwiatkiem serduszkiem, trawka i naposem DLA MAMY
                      NATOR czekam na odp na priva i milego wypadu do co do malowania , Cypu jest o rok starszy a dopiero od paru miesiecy zaczol sensownie malowac a od 3 tyg SAM koloruje, wycina, maliuje, klei UWAGA nawet kilka razy dziennie !!! Wiec i na Kapiego przyjdzie pora mamuska wiec uszka do gory, wczesniej to potrafil wyc pol godziny przy stoliku i nawet kredki do rak nie wziac

                      Nie wiem co tam ktora napisala... zdrowka dla Izulki. Nicholku powodzenia!

                      A ja ciagle zakatarzona i struny glosowe mi siadly wrrrr pogoda do bani ake chociaz Maz mi slodzi co chwile ha ha widocznie bardzo mu sie chce bo to bedzie,3 tyg postu musze mu cxesciej takie posty robic hi hi





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hejka
                        no nie mogłam dziś tu nie zajrzeć hehe

                        WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK

                        u nas ciągle pada wczoraj byłam po samochód z koleżanką sama wracałam jej autem bo ona wzieła synusia i nie chciała go samego zostawić z mężkiem w aucie (chyba ) ale miałam pietra same tiry jeden za drugim lało jak cholera tiry swoje na szyby waliły a ja jedna mała punciaczkiem zasuwałam masakra ale dojechałam szczęśliwie hehe wyjechałam o 12 a wróciłam o 17 i cały pobyt u mamy diabli wzieli no ale cóż koleżanka w potrzebie ważniejsza

                        Natorku korzystaj ze wszystkiego w tym spa hehe należy ci się

                        ja też dostałam kartkę z serduszkiem wyklejonym kuleczkami z bibuły i kwiatki
                        za to nie wiem co mamie kupić zaraz skocze do sklepu i coś poszukam pewnie kosmetyki i kwiaty a mam 3 mamy więc nie będzie łatwo

                        miłego dzionka życzę u nas leje
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          no hej MAMUSIE

                          dziś nasze największe święto, bądźmy zatem dumne ze swoich Pociech, niech spełnią się nasze największe marzenia

                          dziś też pochwalę się malunkiem Amelii - fiołki

                          dzięki nator, Amelka rysuje wtedy kiedy się ją o to poprosi i pisze wtedy kiedy się podyktuje ale i tak zaskakuje mnie na każdym kroku, bo nie siedzi godzinami przy biurku pisząc czy rysując..
                          no i co za cholerstwo Was dopadło? teraz już lepiej? no i zazdroszczę SPA - wypocznij i zrelaksuj się

                          Kruszyna zdrówka

                          życzę Wam pięknego Święta, my jedziemy po obiedzie do mojej kuzynki i cioci (siostry mojej mamy) i tam razem z moimi rodzicami również spędzamy Ten szczególny dzień..
                          Attached Files
                          Last edited by czacza; 26-05-2013, 11:46.
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Witam się w te nasze pikne święto

                            Najlepszego mamuski !!!

                            Nator no chyba to wirusowka bo w nocy ja umierałąm,tzn raz wymiotowałam ale ciągle mi sie chciało a nie mogłam,meczyłam sie całą nocke...Od rana mam wibracje w jelitach choc na kibelek mnie nie ciągnie....
                            Zdrówka dla Was

                            Czacza moja Iza to z pamieci juz pisze choc nie wszystko,nie umie np napisac poprawnie "siku" tylko napisze "śku",ni to u niej ń itd.Ale tak to juz napisze proste wyrazy sama.Alfabet cały napisze,pominie tylko Ł,dam jej kartke i poprosze to pisze nucąc sobie po kolei literki hehehe.Fajnie to wygląda.Ona Emilke naśladuje,jak na swoje 4 lata to chyba naprawde duzo umie.

                            Itka jeszcze nie dotarłam na poczte ale we wtorek mam lekarzy to zajde

                            Majorka a czemu masz 3 mamy????Nie w temacie chyba jestem.......

                            Dobra spadam,do jutra mamuski.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              to ja jutro też sie pochwalę rysunkami Poli , bo teraz mam rozładowany aparat , myślę że ładnie rysuje jak na 4 latke

                              dziewczyny co wy z tym pisaniem i czytaniem przecież to dopiero 4 letnie dzieci ,
                              no nie wiem ja jakoś do tej pory jej nie uczyłam bo nie bardzo widze sens , pójdzie do zerówki to sie nauczy w swoim czasie , Pola jedynie rozpoznaje cyfry od 1 do 3 i już, za to liczy do 20 , ma bogaty zasób słów i bardzo dobrą pamięć , nieźle maluje i jest bystra i spotrzegawcza i fajnie analizuje świat , myślę że na tym etapie to wystarczająco dużo

                              no pewnie sie znowu naraziłam
                              Last edited by kala8; 26-05-2013, 18:50.
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK!!!!!
                                Co Ty Kala-czym tu się narażaćDominik tez nie pisze i wcale go nie namawiam,jak ja napiszę to przepisze ladnie,ale skoro sam od siebie nie chce-to nie
                                Natorku-przyjemności w spa
                                Chuda-nie wyglupiaj się z tą pocztą
                                My w środę mielismy Dzień Mamy w przedszkolu-dostalam wazonik i serce laurkę z kwiatkami z bibuly z wierszykiem,który mi ladnie zadeklamowal lezka byla hi hi
                                a wczoraj rano pojechaliśmy na wieś dziś dzieciaki rano wstaly Dominik4lata Michal10 Oliwia13 i polecieli do ogrodu narwać kwiatów na dzień mamy-bylo mega wesolo i sentymentalnie jesteśmy ciekawe jak babcia-mama koleżanki zareaguje na widok rabatek kwiatowych he he
                                Czacza-zdrówka dla babuni
                                a ja kiedy przyjadę?hm może wtorek 4czerwca okolo11?tak na kawkę a póżniej po malego pojadę do przedszkola







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X