Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hejki, jestem

    powiem Wam, że u fryzjera mało dziś zawału nie dostałam... ale od początku...

    noc dziś miałam przepaskudną z Majką, budziła się co 20-40min... i próbowałam ją ululać. O 4:30 obudziłam Radka, bo już na oczy nie widziałam... no i jak ją nosiła to jak zwymiotowała to pół korytarza w mleku
    no i po tym zasnęła...
    rano było wszystko ok i biłam się z myślami czy mam iść dziś czy nie... ale Radix mnie namówił i pojechałam.
    Cały czas na fotelu gapiłam się w okna czy Oni są, czy chodzą, czy nic się nie dzieje... ale maleńka spała pięknie.
    Fryzurkę mam jak E.Górniak z okładki Gali ale oczywiście foto nie strzeliłam i już padło...
    tylko jak usłyszałam kwotę do zapłaty...300zł... myślałam że padnę!!! Normalnie zawał!!!
    Ale grunt, ze mój m nie dość, że zajął się Majką, to jeszcze mi wytłumaczył, że jak się idzie do fryza raz na 8 mcy to to nie dużo..
    no i po pwrocie niby ok, Maja zjadła obiadek, ładnie się bawiła, dałam jej pierś i znów jak mi wyhaftowała to mam dywan w salonie do prania... i znów teraz nic się nie dzieje???
    co za diabeł się przypałętał???


    Kruszynka malutka jest śliczna i ma piękne włoski.
    A jak Ty się czujesz???

    Majorka miłej imprezki!!!

    Renata i jak z przyjęciem postanowiliście??? Dom czy sala???
    my teraz szukamy miejsca na chrzciny... no i wciąż zastanawiam się nad datą??? Może połączymy to z naszą 5 rocznicą ślubu

    Chuda, a co to się tam u Ciebie w sypialni wyprawia Uspokój tego chłopa bo Ty jesteś delikatna kobietka, he he...
    A poważnie to zdrowiejcie nam


    mąż chce sprawdzić przyjrzeć się z bliska mi w nowej fryzurce uciekam
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hej..

      nator ale sie Malutkiej porobiło, a wiesz skąd taka niestrawność? może Ty coś zjadłaś - ja np jak zjem orzeszki lub więcej czekolady to Alicji sie brzydko odbija i nieraz uleje ale nigdy jeszcze nie wymiotowała..
      jak dzisiaj??? no i pokaż się w nowej fryzurce..

      u nas piękne słońce ale wietrze dość, teraz dopiero Ala mi zasnęła, m w pracy a Amelka pięknie się bawi i nie wiem co ze spacerem, po południu jedziemy do moich rodziców na kawkę, z reszta nie widzieliśmy się bardzo długo, nie pojechaliśmy do nich tez na święta bo chorowali, zaczęło sie od mojej mamy - grypsko Ją rozłożyło, później mój tato z temperaturą a moj brat skończył antybiotykiem, wszyscy razem byli na święta i każdy od każdego, my byliśmy w pierwsze u teściów a drugie siedzieliśmy sobie w domku.. jakieś zaległe zające czekają na dziewczynki a dla mnie urodzinowy prezencik od mamy (wiem tylko ze powiedziała ze mi dołoży do jakiegoś extra ciucha na chrzciny)

      milego dnia
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej, hej dziewuszki...na razie nie mam czasu poczytać wiec tylko witam się

        my wróciliśmy przedwczoraj z gór tzn ja i Lena i odrazu pojechałyśmy do mojej mamy bo wczoraj robiłam jej urodzinki, zdjeć mam mało ale wstawie je później bo teraz tylko na chwilkę wpadłam do domku zabrać jakieś czyste ciuchy i jade do mamy z powrotem...


        gina mam w poniedziałek więc trzymajcie kciuki zeby było wszystko ok
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hejka
          ja dzis mam już dość torcik zrobiony i czeka na odbiór ma 10 kg, imprezka zajefajna ale moje dzieci nie spały i czekały na mame za to Hania dziś od 17 do 20 spała więc nie wiem o której pójdzie odsypiała nocke a ja nie miałam czasu jej budzić

          Natorku no to rzeczywiście tani fryzjer hehe ale jak fryzurka fajna to co tam kaska a z małą to rzeczywiście dziwna sprawa przypatrz sie jeżeli to będzie tylko po piersi to znaczy że coś jej w twoim mleku nie pasi

          AniusosOgromne Naj Naj Naj dla naszej Leneczki sorry że tak późno ale tyle na głowie miałam że nawet sama zapomniałam o Hani urodzinkach my będziemy wyprawiać jakoś w nastepnym tygodniu bo nie ma kiedy ciągle coś

          na drugim zdjęciu pierwsza tęcza hehe nawet drugą widać ale nie wyraźnie była śliczna
          Attached Files
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hejka z rana

            coś spać nie mogę hehe a tak sobie obiecałam że dziś pośpię
            Hania położyła się wczoraj o 23 potem mężek zrobił mi masaż i poszłam lulu byłam padnięta
            u nas śliczne słonko ale dzis będzie fajnie i ciepło a jutro ma być 20 st jupi i ciepła wiosna już przyszła teraz tylko za podwóreczko trzeba będzie się wziąć i odświerzyć pograbić
            dziś jedziemy do mojej mamy bo z Torunia rodzinka przyjechała już sie doczekać nie mogę tak się za nimi stęskniłam a moje dziewczyny jak się dowiedzą szczególnie Maja to będzie prze szczęśliwa bo od wakacji cały czas o nich mówi i wspomina
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hejka z rana

              coś spać nie mogę hehe a tak sobie obiecałam że dziś pośpię
              Hania położyła się wczoraj o 23 potem mężek zrobił mi masaż i poszłam lulu byłam padnięta
              u nas śliczne słonko ale dzis będzie fajnie i ciepło a jutro ma być 20 st jupi i ciepła wiosna już przyszła teraz tylko za podwóreczko trzeba będzie się wziąć i odświerzyć pograbić
              dziś jedziemy do mojej mamy bo z Torunia rodzinka przyjechała już sie doczekać nie mogę tak się za nimi stęskniłam a moje dziewczyny jak się dowiedzą szczególnie Maja to będzie prze szczęśliwa bo od wakacji cały czas o nich mówi i wspomina
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                cześć Wam

                dziewczyny wiecie o tej promocji w pepitkach lubisiach? 5 opakowań można wymienić na zabawy edukacyjne czuczu - znacie? Amelka dostała kiedyś na przedział wiekowy 2-3 a teraz są 4-7 literki, angielski i cyferki świetna sprawa i za darmo M wczoraj Amelii wymienił na literki i angielski ale jeszcze na pewno weźmiemy ten trzeci..

                Amelka została wczoraj u moich rodziców, to co ze bez piżamy i szczoteczki ale jaka szczęśliwa, dawno u nich nie była a jeszcze na noc to już w ogóle a ja dziś sama z Alunią i odpoczywam od wiecznych krzyków i hałasu ach niedziela hihi
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  wczoraj jeszcze dzięki temu że Amelii nie było mogliśmy złożyć rowerek który dostanie na urodziny ale kurde M sie zezłościł bo coś przeskakuje jak się kręcą koła i teraz nie wiemy czy reklamować czy tak ma być..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Dobry!
                    Dziewuchy, błagam nie piszcie o swoich łóżkowych szaleństwach, bo mi sie taaaaak chce a jeszcze przez 4 tygodnie doopa zbita...

                    Czacza,wrzuć fotki dziewczyn, tak dawno ich nie widziałam! No chyba że na FB przeoczyłam jakieś świeże zdjęcia...

                    Nator, Ciebie w nowej fryzurze też nie mogę się doczekać
                    A jeśli chodzi o wymioty-ja z moją Majką mam przeboje z ulewaniem i chlustaniem praktycznie od początku,. Myślałam że coś co jem jej szkodzi, byłam nawet pewna że mleko (choć piłam/jadłam go naprawdę niewiele) ale podobno to niedojrzały brzuchol jeszcze no i najważniejsze- Młoda pięknie przybiera, więc to "marnowanie" mlecycha specjalnie jej nie szkodzi. Ale ile nerwów się najemy jak tak nie raz fontanna z niej chlusta, albo ksztusi się przez sen jak coś jej poleci, to tylko my wiemy. Napisz jak tam Twoja dzisiaj

                    U nas jakoś leci. Krystian przechodzi jakąś kolejną fazę zazdrości i już nie dajemy z nim rady i cierpliwość nam się kończy. Maję by zagłaskał, zacałował, zaprzytulał gdyby mógł, ale na nas od kilku dni wyżywa się i to ostro. Nie dość że nie słucha, w ogóle nie reaguje na to co się mówi do niego, to jeszcze bezczelny i złośliwy się zrobił :/ Wszystko o co go poprosimy- żeby zrobił, albo tak nie robił- robi właśnie na przekór. Mam nadzieję że mu to minie prędzej czy później, bo szału z im dostaniemy

                    poszperam i wrzucę parę fotek- speszyl for ju Kaluś

                    IMG_0786.jpg IMG_0835.jpg IMG_0840.jpg


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      nichol masz piękną dziewczynkę, widziałam te zdjęcia na FB, ja sama wrzucam tam co chwile jakieś bo to mój konik, codziennie laskom robię zdjęcia i potem bawię się w obróbki
                      no i kochana co do tego zachowania Krisa to normalne, z Amelia tez na początku nie dawaliśmy sobie rady, trwało to jakieś 2 m-ce, odpowiadała nam głupio, stroiła miny, nie słuchała i ogólnie robiła awantury, teraz jest o niebo lepiej choć zdarzają się i te cięższe dni, wiem że jesteś wykończona, ale to mija widzisz ja już jestem prawie 8 m-cy po porodzie i zobacz ja ten czas szybko minął.. dziewczynki już się razem w pokoju bawią, Amelia wszystko pokazuje Alicji, uczy ją i tłumaczy a ile śmiechu przy tym hihi

                      parę fotek..
                      Attached Files
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        i jeszcze kilka
                        Attached Files
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          O matkoooo!!! Amelka już siedzi! I stoi nawet!!! Masakra jakie mam zaległości
                          A wiesz co Czacza, ja zaraz na początku jak Cię przyjęłam do znajomych, to zamiast czegośtam (chyba lubię to) wcisnęłam "zablokuj" i chyba dlatego nie widzę Twoich fotek na FB, a teraz nie wiem jak to odblokować
                          A jeśli chodzi o zachowanie- raz próbujemy Krisa udobruchać i delikatnie mówiąc wchodzimy mu w tyłek, ale guzik to daje, innym razem już puszczają nam nerwy (zmęczenie też robi swoje) i ostatnio od M nawet po tyłku gamoń dostał... No mam nadzieje że Młody szybko wróci do pionu i zacznie się zachowywać normalnie, bo ani jemu ani nam takie akcje na dobre nie wychodzą


                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            kochana Alunia nie Amelka a jak juz raczkuje od dosłownie 5 dni, po całej chacie musze Ją gonić haha stoi podtrzymana oczywiście ale już sama wstaje np w łóżeczku lub przy krześle..

                            hhmmm no to dziwne z tym FB, zobacz przy moim nazwisku jakieś opcje i porób coś tam może wystarczy jeszcze raz sie pozapraszać?
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej dziewczyny
                              sorki że się wtrące
                              chciałam parę słówek do nichol,myślę że nie masz się czym martwic tym ulewaniem malutkiej,dosłownie to samo przerabiałam ze swoją 1,5 roku temu...dziecko zdrowe,karmione piersią,przybiera na wadze prawidłowo aż za nadto a mimo to po karmieniu raz ulewanie,a raz dosłownie takie chlustanie. Bardzo się martwiłam bo z pierwszą córką nie miałam takiego problemu. Na każdej patronażowej wizycie pytałam położną czy nic sie nie dzieje,czy może to jest moja wina,może coś źle robie,uspokajała mnie za każdym razem,mówiąc właśnie o niedojrzałym układzie pokarmowym.Mała ulewała od urodzenia do ok 1,5 miesiąca i dosłownie kilka dni przed zaplanowaną wizytą u pediatry skończyło się,czego i Wam życzę! Pozdrawiam!

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                hej hej,


                                no fotki cudowne Kobietki!!!

                                Nichol Maja - jak to Maja przepiękna
                                a ulewanie, no cóż... i tak się zdarza... Właśnie tak jak piszą dziewczyny i jak Ci lekarz powiedział - niektóre dzieciaczki potrzebują czasu żeby brzusio dojrzał!
                                A Kris, no cóż, próbuje Was w nowej sytuacji, a i sama popatrz obiektywnie... jednak musisz dzielić uwagę i On taki zachowaniem zaznacza, że jest i że nadal jest malutki.

                                Czacza, Amelka piękna, a Ala, wygląda jakby była od Majki starsza o 1-2 miesiące. Wydaje mi się taka gigantyczna i stara!!!

                                Majorka, a kiedy Ty przybywasz do Toruńskiej rodzinki???

                                A u nas z Mają ok... no i już wiem co się stało. W nocy ją przekarmiłam, bo gdy się budziła, to oczywiście dawałam jej pierś... a ja na kolację zjadłam jajecznicę (niestety Kacper był uczulony na jajka i chyba u Majki też one w dużych ilościach nie służą, choć już zjada żółtko) no i rano też zjadła pierś, a później nie jadła prze 3 godziny i jak dorwała pierś, to nie dość, że ze mnie się lało to i Ona tak łapczywie piła... i efekt...

                                Za to żeby mi się aby nie nudziło w weekend Kacper wczoraj mi zagorączkował prawie 40`C... ale wszystko niby ok, tylko miał kaszel gardłowy, ale nawet to gardło nie było szczególnie czerwone no i nie zdążyłam z testami bo doktor kazała mi znów wprowadzić leki p. alergiczne...

                                ZWARIUJĘ!!!
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X