Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    kurczesz,
    no wcina mi posty

    popiszę Wam jutro!!!! WRRRRRR!!!
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      dzięki dziewczyny w imieniu Poli

      macie jakieś wiadomości od nichol ? jak malutka ? jak poród ?

      a ja mam jakiegoś doła , musze iśc sie szykować do pracy
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej.
        Ja dopiero przy kawie.
        Odwiozłam małą na zajęcia i pojechałam na zakupy do Tesco. Nie lubię sama, bo dłużej to trwa, a miałam naprawdę duże zakupy, ale m. w pracy, a po pracy albo pójdzie na spowiddź albo będzie z teściem wędził.

        Czekam na wiadomości o nowej dziewczynce na forum

        Kala przepraszam, że dopiero teraz, ale wczoraj przegapiłam
        Wszystkiego dobrego dla arystorkatki Poli. Żeby choroby ją omijały, rosła duża i piękna! Wstaw zdjęcia po imprezie urodzinowej, ciekawa jestem tortu od Wedla.
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          STO LAT DLA POLCI :

          KALA mi tez musisz wybaczyc ja jz zyje porodem

          Skoczek Nichol diopiero jutro wychodzi, wiec pewnie po swietach sie odezwie . Ja marazie nie mam zadnych niwych wiesci od nich





          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hejka laseczki
            ja po wizycie u mamy (znowu ) dzis pojechałam bo mi sie kończą tabletki na tarczyce wiec na święta zostałabym bez a przy okazji kupiłam sobie na zajączka spodnie w kolorze morskim hehe a tak zaszalałam fajowe cieniutkie w sam raz na zbliżające się ciepełko hihi

            powiem wam że ten okres jest chyba najlepszy na porody bo zaraz się fajnie zrobi z dzidziami na spacerki można jeździć a na lato już kawałek kobitek będziecie miały i w sam raz na wczasy można jechać hehe

            ja dziś obiadek zjadłam u teściowej więc nic nie gotuje meżek niech sobie fasolkę ze słoika odgrzeje i też będzie miał obiad hihi ale jestem wredna normalnie tylko mnie do opieki podać hehe
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Kasiu dla ciebie serniczek
              http://kuchnialidla.pl/product/Sernik

              i jak byś mogła to podaj mi ten swój pyszniutki
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                oto kilka fotek z wczoraj (jak zwykle u nas mało i takie sobie jakościowo)

                tort był z Hortexu, Poli sie podobał, ale smakowo nic ciekawego


                koronę zrobiła jej pani w przedszkolu ale chodziła w niej cały dzień
                Attached Files
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Majorka no wiesz!!!!! Ty cieple obiady pochlaniasz a mąz ma na sloikach zyc?? ty uwazaj bo do opieki dojdzie.. choroba twojej corki sie przez to poglebi..Jak ty tak do sprawy podchodzisz.. spodnie sobie kupujesz, domowe obiady jesz.. tak nie moze być !!


                  a tak wogole to u dentysty bylam.
                  ja niedobra matka dzieci do kuzynki wywiozlam i Ł mnie zawiozł. wyrwala mi 8. i juz nic nie boli..
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Kala ładny tort. A jaki miał smak? To ja przekręciłam i napisałam, że to z Wedla :P
                    I zgaduję, że starsza pani we włosach blond to mama Piotrka, a ta obok, która trzymała Polkę to Twoja mama?
                    A Gabi taka ładna
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez Skoczek Pokaż wiadomość
                      Kala ładny tort. A jaki miał smak? To ja przekręciłam i napisałam, że to z Wedla :P
                      I zgaduję, że starsza pani we włosach blond to mama Piotrka, a ta obok, która trzymała Polkę to Twoja mama?
                      A Gabi taka ładna
                      no zgadłaś

                      tort miał biszkopt czekoladowy, wisnie i jakis krem z białej czekolady ale mi nie smakował wogóle , ale nie ważne , ważne że Poli sie podobał, to była siedząca na skale syrena i fale
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hej hej

                        no i jestem

                        Kala - Pola wygląda ślicznie i korona super (fajny zwyczaj w przedszkolu)
                        No i się uśmiałam, bo dokładnie tak samo jak Skoczek chciałam pisać moje typy która babcia to czyja mama... no i Kochana, wygrałaś geny na loterii z "górnego sortu" Bardzo masz ładną mamę a i widzę,że i Ty i Polka idziecie w linii babciowej

                        Renata mnie też czeka jedna 8 do rwania... w sumie nie boli, jest zdrowa i silna (niestety), ale krzywi mi zgryz na dole więc do usunięcia... tylko jakoś weny brak, bo jak nie boli... hi hi
                        A Sylwia zaprowadziła taki terror he he, że teraz jak się będę chciała kogoś z rodziny pozbyć to będę tu pisać, że tego ktosia obrażam, poniżam, porzucam i gnębię... żeby opieka zabrała
                        Tylko się menda przyczaiła... hmmmm... może donosy pisze i zbiera dokumentacje...

                        Majorka, co racja to racja - niehumanitarnie pisać tu o takich pysznościach, jak mieszkasz tak daleko.
                        no i mam ślinotok na sernik nawet jak o nim piszę...

                        Kruszyna jak tam u Ciebie sytuacja??? Porób sobie foteczki, bo to ostatnie chwile z brzusiem, a pamiątka super.

                        Mam awarię Majową... do potem
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          NATORKU sytuacja ciagle ta sama ale dziasiaj mocno od poludnia sue wciska w dol i troche kluje i pobolewa, ale nic poza tym ide zaraz pod prysznic i sie wydepilejszyn troche ha ha bo bedzie wstyd w szpitalu. Masz racje em zmolestuje zeby mi zdjecie brzuszka zrobil bo w sumie to nie mam zadnej. A jak tam zdrowko u was???

                          KALAsliczne zdjecia a sukieneczka i Polka boska tylko powiedz mi kto ta syrene tak upasl





                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Kaluś Polcia urocza a korona prześliczna,torcik też ładny a ja żałuję że tak daleko ode mnie mieszkacie i że nie możecie choć spróbować mojego chyba kiedyś jak się spotkamy w końcu to wezme ze sobą super wypasionego i w końcu zjecie

                            a jeśli chodzi o babcie to też dobrze obstawiłam hehe widzę że wszystkie zwróciłyśmy na babcie uwagę hehe
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                              hej hej



                              Renata mnie też czeka jedna 8 do rwania... w sumie nie boli, jest zdrowa i silna (niestety), ale krzywi mi zgryz na dole więc do usunięcia... tylko jakoś weny brak, bo jak nie boli... hi hi
                              A Sylwia zaprowadziła taki terror he he, że teraz jak się będę chciała kogoś z rodziny pozbyć to będę tu pisać, że tego ktosia obrażam, poniżam, porzucam i gnębię... żeby opieka zabrała
                              Tylko się menda przyczaiła... hmmmm... może donosy pisze i zbiera dokumentacje...

                              albo zamkneli ją w psychiatryku. moze podobne herezje w domu wyprawiala i ktoś w koncu wyslał szanwną damę na wczasy

                              a tak wogole.. morda nie boli. od 3 tygodni noc bez bolu.. no raj.juz stan zapalny byl w zebie, korzen jak u kobyły. Dentystka byla zdziwiona ze w 8 takie korzenie są.
                              troszke no moze po zebie, nie ziewne tak porządnie, nie otworze buzi tak szeroko.. ale ucho ma sie swietnie.
                              Laryngolog mi powiedziala ze ja mam zle skonstruowaną szczeke. Ze musze do ortodonty sie zglosić. oni coś mi wymyslą, mo moj krzywy uklad facjaty deformuje mi zuchwe. ze jakąś blaszke czy coś takiego zakladają tak jak protezke i to obciąza dolne zeby.

                              Kala cudne zdiecia. I tak patrze na Polke.. ona dla mnie do Gabi sie upodabnia.

                              Pisalam wam ze moja sucka sie oszczenila?? 27 lutego. Psiaki juz wychodzą z budy, same zaczynaja jesc i obszczekują kazdego. na bardziej obcych niz my to nawet warczą. Moj brak to soie przestaszył, bo buda az podskakiwala.. jak zajrzal do srodka i jego slepiom ukazaly sie dwa klocki to sie zasmarkał. a jakie slodko nie poradne są. na schodki nie wejdą bo za wysokie, ale sie starają, aza skarpete Filipa gryzą, chyba im odpowiada ten rodzaj zapachu..
                              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hej
                                no Renatka to se poleciałaś żeby nam tu nie zameldować że ci sie rodzinka powiększyła hehe ja też uwielbiam takie słodziaki

                                a ja wstałam rano i doznałam szoku normalnie sypało i to grubo i znowu mamy sporo śniegu no szlag mnie trafi niby się wszystko topi ale na podwórku już i tak błota po pas samochodem ledwo wjeżdżam no żyć sie nie chce

                                byłam na zakupach wiecie jakie oblężenie biedronki to wcisnąć sie nie idzie

                                jestem padnięta a tyle prze de mną dziewuszyska moje sa okropne nie wiem co w nich wstąpiło ciągle się kłócą i szczypią biją no kurna pozabijać dosłownie a głowe mam 3 razy większą

                                do tego pan elektryk mi tu ciągle śmiga po chacie bo licznik wynosi na podwórko robimy już po nowemu pełno kabli i ogólnie wiercą i mam już wszystkiego dość wszędzie syfu robi
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X