Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Nichol dużo ci nie zostało więc poczekaj a mała sie rusza?

    dziewczynki polubić proszę moją nowa stronkę tylko nie ujawniać tożsamości hehe

    https://www.facebook.com/torto.mania.3
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      KRUSZYNA ja tez tak miałam od miesiaca wydawało mi się że to już nawet chodziłam z podpachą bo mi się wydawało że zaraz wody mi odejdą he he nic takiego sie nie wydarzyło w dzien terminu dostałam skierowanie do szpitala bo kończyło się mi zwolnienie a mojej gin akurat niebyło był jakis inny lekarz w szpitalu dostałam skurczy zrobili mi nawet lewatywe i nic wszystko przeszło na drugi dzien powtórka z rozrywki i znowu przeszło i jeszcze tak kilka razy urodziłam dopiero na trzeci dzień w szpitalu rano o 4 odeszły mi wody
      o 9 coś tam zaczeło boleć i o 11.45 młody był na świecie.Ale jakbym niemiała skierowania to do szpitala bym się nie śpieszyła bo tam czekanie bardzo dołuje.
      A i jeszcze ważna sprawa u mnie wody odeszły po intensywnym masażu brodawek także to chyba działa.


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        to mnie pocieszylyscie

        jak da rade to i tak pojde jutro do tego innego lekarza moze mnie porzadnie wybada i za 2 dni urodze tak jak z cyprianem mi wody odeszly w domu po 22 a o 9.40 za pomoca kroplowy mlody byl juz na sweiecie

        MAJORKA dobre i sarenki ha ha a z tym pakietem to koszmar jakis... nam wylanczaja tv 22kwietnia , mielismy kupic tylko dekoder ale tv nam siada calkiem i bedziemy kupowac nowy ale to dopiero w l;ipcu jak em wroci z niemiec i bede bez tv i tak nie bede miala czasu ha ha wazne ze neta mam





        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Aniu jak dobrze widzę to twój najstarszy ma 14 lat tak ?i ma teraz bierzmowanie?
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hejka
            Renatka-ja wiem wiem my siostry syjamskie rozdzielone jeszcze przed poczęciem
            mój m jest idiota-tak piszę oficjalnie,może go opieka spoleczna przygarnie
            i ma szlaban od póltorej miesiąca hi hi hi i nie dotarlo więc uważam,że jego mózg jest gladki jak stól
            ja dziś wyrodna matka wyslalam dzieci do placówek-różnych w zależności od wieku,mimo że wolne mialam i cale dopoludnia spędzilam u koleżanki na plotkach,ach jak mi lekko na duszy jutro tez dwie koleżanki mnie odwiedzą w czwartek jestem już umówiona z kolejną kumpela-jeszcze z piaskownicy się znamy,więc porządki świąteczne silą rzeczy zrobię w piątek
            lub wcale,ręce mają niech sprzątają,wyrobnikiem nie jestem
            Nicholku-pędz do lekarza
            Kruszyna-po badaniu może Cię ruszy
            ja dziś mam na obiad pieczone skrzydelka i ziemniaczki jednak widzialam,że m nie raczyl zakupów jarzynowych zrobić,więc musimy z mlodym wyjść po jakąś surówkę







            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              i zapomnialam Wam napisać,że mi te bąbelki tak coraz częsciej leca...dziwne to uczucie jest tak poniżej pępka,a cycki zdecydowanie większe zwlaszcza prawa-może przekwitanie czy coś?
              Nichol,Kruszyna macie priv







              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                Aniu jak dobrze widzę to twój najstarszy ma 14 lat tak ?i ma teraz bierzmowanie?
                W sensie że za późno czy za wcześnie?
                ITKA a może ciąża


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  tak dlugo marzylam o ciąży a teraz na samą myśl ciarki mnie przechodza...ale zjawisko dziwne nie ustaje zobaczymy co będzie w kwietniu do gina idę i tak
                  a to bierzmowanie,to różnie bywa ja mialam13lat,mój brat15 mój Mateusz za rok dopiero ma mieć więc"co Kraj to obyczaj"







                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Aniumój młody ma 14 lat jest w pierwszej gimnazjum i dopiero na koniec drugiej maja zacząć przygotowania a samo bierzmowanie maja mieć 2 kl liceum dla tego byłam w szoku że u was już u nas kiedyś było w 8 kl ale od kiedy wprowadzili gimnazjum to popieprzyli a na dodatek każdy ma dzienniczek i musi chodzić do kościoła świątki piątki różańce i te inne okolicznościowe no powariowali

                    Ituś a teścika nie chcesz zrobić ? po co się męczyć i nakręcać albo tak albo siak i widzę wzięłaś się za siebie i kożystasz z życia latajac po koleżankach i co fajnie nie tak trzymaj i wszystkich w poważaniu miej (od razu lepiej hehe)
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Majorka-lepiej lepiej od razu
                      a o teście nie myslalam,bo ja wogle opcji ciąży nie bralam pod uwagę,jednak Wasze sugestie zmuszają mnie do pomyślenia no bo w sumie co to za uczucie?takie mam wrażenie jakbym byla nieszczelna he he







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        dziewczyny,chyba odkrylam przez przypadek dlaczego tyle nowych wątków jest i taki zamęt na forum-jest jakiś konkurs że mama która w marcu najwięcej postów napisze wygra poduszkę slonia
                        a ja nabralam ochoty na kapuche kwaśną albo ogórka-jak mi m nie kupi wracając to ukręce mu coś







                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hehe Itka mam kapustę pycha wpadaj do mnie
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            ok Majorka-do jutra może dojadę







                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              spoko na pewno zdążysz a o której masz pociąg żebym cię odebrała z dworca a zaraz będę piekła pyszny serniczek z nowego przepisu zobaczymy jak wyjdzie
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Nichol urodziłaś !!!! bo już się doczekać nie mogę chyba spać dziś nie będę bo wieści od ciebie nie ma

                                a u mnie w piekarniku siedzi sobie serniczek i jeszcze z 25 min posiedzi a zapach hmmmm powalający ale do spróbowania rano bo już dzis nie da rady
                                no cóż posiedzę jeszcze troszkę i idę lulu jutro rano trzeba wstać
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X