Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Dziewczyny A Co Sądzicie O Szczepieniach Na Ah1n1? Właśnie Czytałam że 2 Letni Chłopiec W Stanie Krytycznym...
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Anek, ja to w McD. to mam swoje ukochane "sermaki"... mniami!

      A ja wogóle jestem przeciw szczepienią na grype! Ten wirus tak szybko mutuje, że szczepienia, które są obecnie dostępne sa na szczepy z zeszłego sezonu! A żal mi maleństwa... ale ja mówie nie szczepieniu na grype!

      uciekam pokulac sie z moim lumpem!
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Nator ja też zawsze muszę mieć natychmiast bo oszaleję ale teraz był biały dosłownie bielusieńki i wyglądał strasznie to musiałam odroczyć te piękną chwilę i na dodatek sobota i niedziela a tak pewnie był by już na drugi dzień
        Syrwuniawszystko zależy od rodziców bo jak się z dzieckiem dużo przebywa i rozmawia i uczy różnych rzeczy to i są mądrzejsze i szybciej mówią i wogóle inaczej się rozwijaja od takich dzieci co są więcej same bo rodzice nie maja czasu albo chęci się z nimi pobawić

        właśnie wstała i warjuje z Maja a mnie nadal się nic nie chce a w dodatku mam znowu @ i to dość mocną nigdy takich nie miałam a ostatnią miałam tydzień temu
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          no i cisza

          a ja z kawką siadłam no cóż wypije sama

          w końcu dziś mamy polsat i telewizor ludzie normalnie w mieszkaniu inaczej
          jak telewizor gra cały miesiąc nie mieliśmy tv oprócz bajek na dvd bo Majka bez bajek to jak palący bez fajek
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Co do tego, że dziecko szybciej się uczy, jak się z nim pracuje to święta racja Majorka!
            Ale pewnych rzeczy i tak nie przeskoczysz. Choćbyś sie pokichała (za przeproszeniem) to nie będzie siedzieć, chodzić, czy raczkować szybciej niż sam będzie gotowy i organizm "stwierdzi", ze to bezpieczne dla brzdąca.
            Ja z Kacprem już od paru miesięcy klaszcze i próbuje Go nauczyć kosi kosi - i dooopa zbita, za to pione przebije bezbłednie (a nad tym pracujemy 2 tygodnie dopiero) No ale to facet, a oni to czasem tacy złosliwi są, he he
            A moja siostra była wczoraj na usg i nadal nie wiemy kto tam mieszka w brzusio, bo mały wstydzioch się pozaslaniał A już liczyłam, ze ruszę na zakupy w którymś kierunku... no ale cóż!


            A na pocieszenie - Kala, na mamach karmiących wypowiedziała się Miss. W sumie ma racje i pokazała, że przyczepiono sie do Ciebie tak z niezrozumienia... bo co się dalej stało...to sama wiesz... ale to bzdurki wiec proszę tu sie pokazać na kwakę
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              jestem tylko na chwilkę
              nie zrezygnuje z was jednak mimo tej nie miłej dla mnie sytuacji, za bardzo sie do was przywiązałam

              zaraz lecę z gabi do logopedki na zjęcia, a wieczorem mamy imprezkę urodziny kolegi 40 te , szok, dla niektórych z was to pewnie niewyobrażalnie zaawansowany wiek co dziewczynki ??? ale myślę że bedzie fajnie u nich zawsze tak było, dobre jedzonko i tańce , no nic zoaczymy, tylko musze uważać żeby mnie jutro za duży kacorek nie męczył w końcu ktoś sie musi dziećmi zająć, dzieci na noc do babci jadą
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Natorja tylko twierdzę że dziecko z którym cały czas się przebywa będzie żywsze szybciej mówiące itd niż te co lezy samo w łóżeczku,co do raczkowania siedzenia i chodzenia to na pewno wszystko w swoim czasie

                Kaluniaczekamy na ciebie kochana
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  No ja to widze po Kacprze, ze jak zaczyna baczki zataczać na dywanie, to juz cały duzy pokój potrafi przekulać!
                  A dziś wmątował się pod leżaczek i piszczał, bo nie wiedział jak sie wycofać Mój mały osiołek

                  nic, uciekam bo znów pisczy
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hejho kobity

                    Melduje sie na pokladzie i zaraz zmykam prasowac jak mam okazje, bo chlopaki spia...obydwoje , swieto w domu

                    Maz dzisiaj w pracy i chyba jeszcze tylko 2 dni i bedzie mial wolne...nie maja zlecen, troche kiszka...ale przezyjemy..
                    gorzej martwie sie swinska grypa, masakra jak sobie tylko pomysle, ze mogloby mi dziecko zachorowac, w Holandii juz jest chaos i panika, z tygodnia na tydzien podwaja sie liczba chorych, wczoraj np umarlo polroczne dziecko, 2 dni po przyjeciu szczepionki , matko jak tylko pomysle to lzy same naplywaja, i co tu robic, trzebaby bylo z domu nie wychodzic najlepiej

                    w Polsce chyba jeszcze nie jest tak sprawa naglosniona

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      jeszcze nie zaczelam prasowac cholipcia, ale musialam cos sprawdzic z tym dzieckiem 6miesiecznym, to nie byla szczepionka przeciw swinskiej grypie, jak mi Pawel wczoraj opowiadal(tak radia slucha) tylko na pneumokoki, i to bylo juz 3 dzIecko, ktore zmarlo po tej szczepionce!!!!w przeciagu 2 tygodni, masakra, jakies lewe szczepionki, narazie badaja sprawe co poszlo nie tak?

                      a co do swinskiej grypy, orientujecie sie czy wlasnie takie male dzieci mozna szczepic?
                      nie moge nigdzie znalezc zadnych artykulow na holenderskich stronach

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        cześć laski

                        ale się porobiło na forum, trochę kobitki poniosło, kala Ty siedź tu u nas jak Ci dobrze i się nie wychylaj kochana ja mam dużo znajomych koło 40tki- głównie koledzy męża, on za m-c kończy 38, ja to taka gówniara w tym towarzystwie

                        moją Alunie kaszel męczy głównie jak leży, dzisiaj to spać nie może wogóle bo co zaśnie to kaszel budzi - nie ma innych objawów, gorączki, kataru, w pon pędzę do lekarza - może to alergia

                        a mi się jęczmień na powiece zrobił, boli jak cholera, już tarłam złotem i nic, czym to przemyć - nator help!

                        kuźwa dzień do dooopy dziś mam, może wieczór będzie lepszy - przyjechala moja psiapsiuła z Niemiec, zajrzala wczoraj na chwilę - w ciązy jest, idę dzisiaj na ploty, ale się cieszę bo widujemy się średnio raz w roku
                        Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                        Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hej kobitki już jestem

                          koniec końców zostałam w domu i połaziłam po miescie w poszukiwaniu butków, słuchajcie mierzę takie sztywne buciki w kilku sklepach nr 21 - nie dopina się łydka, 22- łydka na styk 23- wreszcie dobre.
                          Ale takie sztywniaki że Mały by się w nich męczył strasznie, ale znalazłam takie miękkie butki z wieeelkim miskiem w środku, zapinane na rzepki więc można regulowac w łydce, lekkie i tylko za 30zł. Jak dla mnie bomba jak narazie dopóki nie biega sam. Wyglądaja jak te tylko są całe kremowe
                          http://allegro.pl/item802976432_kozaczki_21.html
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            hej
                            bylam w biedronie widzialyscie jakie sa fajne zabawki ja musze powiedziec dziadkowi zeby mojej Nikoli kupil
                            natorek ja tez mam na drugie Natalia i jakos tak spontanicznie wyszlo zeby jej dac moje drugie imie
                            a pozatym u mnie w domu i w rodzinie do mnie mowia nata i nati a w szkole jestem sylwia jakos mi to nie przeszkadza czasmi bylo smiesznie nawet jak moj brat mowil o mnie a nikt nie wiedzial kto to natalia
                            myslalyscie juz o prezencie na mikolaja dla dzieci swoich??
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              a no i zapomnialam powiedziec ze moja nikola stoi sobie sama kolo luzka tylko nie mam jak fotki zrobic bo sie boje ze sie przewroci
                              narazie tylko chwilke jej pozwalam bo co za wczesnie to nie zdrowo
                              ale jestem dumna
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Sylwia zabaweczki są super kupiliśmy dla Filipka samochodzik który gra chyba 15 różnych melodyjek. Fifi bawił sie przez godzinkę i mu przeszła fascynacja jak większośc rzeczy w ogóle pierwszy raz dziś jechał w koszyku, wiecie jak są te wózki w hipermarketach i tam się dzieciaki wkłada to on sobie tak jeździł ale mu się podobało wszystko chciał macac
                                Mały też staje już ale jak mu sie jakieś poduchy albo kołdrę położy obok to się na nią wdrapuje i stoi, dziś się super podnosił ale był na golaska więc filmiku nie pokaże
                                Właśnie sobie zasnął a ja zaraz jakąś kolacyjke muszę wymyślic...
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X