Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    dzień dobry!

    Natorek lakować można tylko już zdrowe zęby więc pewnie jak wyleczymy to tak zrobimy zostaje jeszcze lapisowanie ono zabarwia zęby na ciemno ale hamuje próchnicę więc miałoby dziecko czarne 1 i 2 i pomyśleć że myłam mu od pierwszego ząbka i myję do tej pory sumiennie i porządnie taki jego urok widocznie....

    Czacza wyspałaś się?

    Renatka no moje zęby też są słabe ale za to D. ma prawie nie ruszane taka piękna kość niestety chyba F odziedziczył po mamusi szlag!

    Zaraz lecimy do przedszkola skoczę jeszcze po resztę zakupów i misja sprzątanie sypialni ale tak fest i za meblami a potem pasztecik pieke pierwszy raz ciekawe czy mi wyjdzie
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      cześć

      a ja mam dzisiaj urlop siedzę w domu z dziewczynkami ,

      Pola na szczęście już nie gorączkowała, ma tylko katar , ale wczoraj zakropliłam jej nos dicortinefem i katar stał sie przezroczysty więc stanu zapalnego nie ma , więc mam nadzieje że to sama zwalczy

      TUI nam dało rabat 200 zł w związku ze zmianą lotniska wylotu, dobre i to zawsze na benzyne do warszawy bedzie i w ramach rekompensaty zarezerwowałam miejsca w samolocie żebymyśmy sidzieli obok siebie

      co do świąt to ja tylko święconkę robie bo śniadaanie w niedziele u moich rodziców więc mama wszystko przygotowuje i jeszcze daje wałówkę do domu , a w poniedziałek obiad u teściowej

      dziewczyny czy wiecie czemu madzik tak nagle zniknęła , o co chodzi ??!!
      Last edited by kala8; 06-04-2012, 07:41.
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Wlasnie .. czemu MAdzik zniknela????


        u nas w swieta wielka niewiadoma. sniadanie u siebie lub u moich rodziców, obiad u siebie, u moich rodziców lub u mojej kuzynki, w drygi dzien swiąt tez niewiem.. moze do tesciów, moze u kogos innego. my w ostatniej chwili sie decydujemy

        no ale i tak upieke kurczaka, najwyzej we wtorek sie zje i moze mieso... tylko jakie? i o jakim smaku..?
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hej baboszki
          u nas nocka do dupy Hania wymiotowała od 2,30 jestem kompletnie nie wyspana do tego pełnia kurcze spac przez to nie moge zawsze tak jest jak tylko sie zacznie to ja po nocach jak wilkołak chodzę
          Kasiujak ci wyszedł ten biszkopcik to i ja spróbuje tylko ja to muszę z podwójnej porcji żeby duży wyszedł
          Kala no to tyle dobrego z tego wyszło,a co do Madzika to rzeczywiście długo jej nie ma.

          od samego rana można zwariować z moimi dziewuchami jak od wczoraj dopadły nowy rowerek to ciągle po domu jeżdżą na zmiane na początku się kłóciły teraz jakoś leci

          zaraz lece na kawkę potem po smażę zrazy i po obiadku jedziemy do mamy i do banku
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            dzień dobry!

            aniu dziękuję, o dziwo wyspałam się, Amelka obudziła się o 8.30 czad!!!

            strasznie się cieszę, bo od 2 dni Piórek kopie niemiłosiernie, w dzień i w nocy, wczoraj właśnie obserwowałam sobie brzuszek do późnych godzin nocnym i radość na buzi do teraz brzuch już fajnie faluje i podskakuje, jakie to piękne

            kurde nie wiedziałam że można mieć takie problemy w mlecznymi zębami, to Amelia ma normalnie jakieś nadzwyczajne czy co? byliśmy dopiero raz u dentysty żeby zapoznała się z gabinetem i koniec, nie mam potrzeby, ja mam zdrowe i proste zęby i w sumie tez nie chodzę do dentysty, no a teraz po dwóch ciążach i 1,5 roku karmienia powinnam iść M ma też zdrowe ale trochę zaniedbane przez rodziców i ciut krzywe więc pewnie po nas ma takie zdrowe, moi rodzice (mój ojciec do teraz ma swoje, mama troszkę gorzej, no ale mają już po 63 lata ) może to kwestia dawania wcześnie słodyczy i niemycia zębów po nich, jak tylko pamiętam Amelce myliśmy od pierwszego zęba, tylko wodą, później jak była przed roczkiem chyba to już pastą, słodycze dopiero od pół roku tak codziennie małe coś, czy to żelek, mamba, czekolada czy wafelek i od razu mycie zębów..
            teściom się nie przyglądałam
            Last edited by czacza; 06-04-2012, 09:37.
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              majorka a skąd te wymioty, coś Małej zaszkodziło czy się objadła? już lepiej?

              madzik pojawia się i znika

              renatka a czemu masz połowę zębów, zaniedbałaś czy też miałaś jakiś wypadek? same Ci wypadały po prostu
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                przypominam

                http://www.dziecipoznan.pl/glos-9
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej
                  my od rana na nogach
                  ja juz upieklam ciasto

                  moja niki miala juz lakowane zabki i nawet ma plomby w zabkach 2 juz prawie nie ma wcale wyglada jak maly wampirek...

                  dziewczyny mam do was pytanie

                  wczoraj sie poklucilam troche z niki tata
                  stwierdzil ze chce wziac niki na troche w drugi dzien swiat i powiedzial ze bedzie ta jego dziewczyna, narazie nie wyrazilam zgody....

                  a wy co o tym myslicie co byscie zrobily na moim miejscu??
                  Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    syrwunia faktycznie niezręczna sytuacja, nie znam Twojego męża, nie wiem jakie macie stosunki no i nie wiem jakie zamiary ma ta dziewczyna ojca Niki, ale w końcu jest Jej ojcem i ma prawo spędzić z córką trochę czasu, nie wiem jakie masz stosunki z tą laską i czy jej ufasz, jeśli tak to w porządku ale jeśli masz jakieś obiekcje co do niej to masz prawo powiedzieć że sobie nie życzysz obecności dziewczyny, nie wiem naprawdę co bym zrobiła w takiej sytuacji, bardzo trudna decyzja, ale musisz podjąć ją tylko Ty nie Oni..
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      syrwunia a czy on nie może poświęcic trochę czasu tylko Nicoli
                      musi mieć swoją dziwuche przy sobie pewnie z tą laską widuje sie codziennie a z córką raz na jakis czas, czy jemu chodzi o spędzenie czasu z małą czy o odbębnienie obowiązku

                      ja też bym miała wątpliwości na twoim miejscu , szczególnie że chyba ta jego laska nie jest do ciebie dobrze nastawiona i może jakieś bzdury dziecku opowiadać , no cóż trudna sprawa
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hejka

                        Majoreczko już pisałam, widocznie nie zauważyłaś :P Urósł super, rzuciłam go ze dwa razy i nic nie opadł Ale Chuda też pisała, że ma taki przepis bez proszku i wcale się nim nie rzuca i tak nie opada.
                        W każdym razie polecam Ja dałam 7 jajek na 26 cm tortownicę, pewnie z 8 była by cała tortownica, a u mnie brakuje może z 1,5 cm.

                        Ja już 2 ciasta zrobiłam, jutro tylko krem na torta i sałatki.

                        Syrwunia ciężka sytuacja, sama nie wiem co ci doradzić. Penwie Kala ma rację, możesz mieć wątpliwości co do obecności tej nowej laski, w końcu kim ona jest dla małej? Nikim.

                        Julcia ma ładne ząbki, na razie nie byłyśmy u dentysty, ciągle się wybieram. Jedyny problem to upiera się ciągle przy samodzielnym myciu a wiecie jakie to mycie... Jak ja jej porządnie wyszoruję to są super bialutkie i śliczne Ale czasami już nie naciskam, niech myje sama chociaż raz dziennie.

                        Ale dziewczynki pogoda okropna... U was też?

                        A Madzik na fb była... MAdzik pisz co tam u ciebie!!!!!!!




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
                          majorka a skąd te wymioty, coś Małej zaszkodziło czy się objadła? już lepiej?

                          madzik pojawia się i znika

                          renatka a czemu masz połowę zębów, zaniedbałaś czy też miałaś jakiś wypadek? same Ci wypadały po prostu
                          w ciązach mi sie strasznie posypały i nfakt ze boje sie dentysty, na samą mysl ze musze isc to ciary mam na pietach, panikowalam serce mi walilo jak F mial zabieg w paszczy, no powypadalo czesc, kilka mam ukruszonych. czekam az sie mąż zlituje nade mną i da mi 1 tys. ł na zabieg. pod narkozą niech mi wyrwą co zbedne, zalatają co sie da.. i bedzie po klopocie.
                          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                            hej
                            my od rana na nogach
                            ja juz upieklam ciasto

                            moja niki miala juz lakowane zabki i nawet ma plomby w zabkach 2 juz prawie nie ma wcale wyglada jak maly wampirek...

                            dziewczyny mam do was pytanie

                            wczoraj sie poklucilam troche z niki tata
                            stwierdzil ze chce wziac niki na troche w drugi dzien swiat i powiedzial ze bedzie ta jego dziewczyna, narazie nie wyrazilam zgody....

                            a wy co o tym myslicie co byscie zrobily na moim miejscu??
                            wiesz sylwia. Zeby dla mojego dziecka jakas osoba trula jaka to mama niedobra itd, ze co to ona nie robi, lub wypytywala o to co mama robi, czy ma kogos i tak dalejto bym wprost panu tacie powiedziala ze jesli chce spotykac sie z dzieckiem to bez towarzystwa innej pani.Ze oczywiscie moze nią spedzić swieta, ale bez cioci, bo to ty potem masz problem z malą po takim praniu mozgu. i tyle w temacie.

                            jak jest jakis ulomny to nie zrozumie i niema co rozpaczac ze on chcial a ty sie nie zgodzilas.


                            ciasta dwa zrobione, jajka ugotowane, kielbaska do swieconki tez. zaraz kotlety rybne bede robić..
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość
                              w ciązach mi sie strasznie posypały i nfakt ze boje sie dentysty, na samą mysl ze musze isc to ciary mam na pietach, panikowalam serce mi walilo jak F mial zabieg w paszczy, no powypadalo czesc, kilka mam ukruszonych. czekam az sie mąż zlituje nade mną i da mi 1 tys. ł na zabieg. pod narkozą niech mi wyrwą co zbedne, zalatają co sie da.. i bedzie po klopocie.
                              no właśnie to dopiero może być przygoda, więc nie bagatelizuj sobie i czym prędzej pędź i napraw je sobie, jesteś jeszcze bardzo młoda a co będzie za 10-20 lat?

                              kasiar u mnie dzis pięknie, slońce i dość cieplo, pojechałam z Amelką autobusem ("mamusiu, jazda autobusem to fajna sprawa") pokupowałam jeszcze bazie i bristol na robienie koszyczka na jajeczka..

                              dziewczyny!!! nie wiem jak będzie z czasem by wejść więc już dzis życzę Wam pięknych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych, dużo odpoczynku i mało zmartwień

                              w załączniku Amelka (z zeszłego roku)
                              Attached Files
                              Last edited by czacza; 06-04-2012, 14:28.
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                kasiar na nk też widziałam madzik, więc tym bardziej sie zastanawiam czemu tu już tak dawno nie zagląda

                                moja Pola też ma ładne ząbki , białe i zero plamek , u dentysty też jeszcze nie byłyśmy cały czas ie wybieramy
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X