Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    i próbuje dodać Wam fotke ze spaceru ale znów mi nie wychodzi uch..!!!







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      próbuje i próbuje ale ja cielok jestem boże mój...
      Attached Files







      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Itka napisałam na priv.
        U nas tez dzisiaj słoneczko ,normalnie wiosna,pranko na dworek wywiesiłam
        Też bylismy na spacerku przed południem,zdjęcie super!Hmmm a gdzie ja mam swoje okulary ....????Muszę poszukać...

        Czacza Fajne zdjęcie z tym "dzióbkiem"
        I nie stresuj się kochana,idż do innego lekarza na konsultację i napewno zrobi Ci USG.Będziesz wiedziała co i jak,a nie myślała i się denerwowała.

        Ciacho piekę
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Czacza ja na twoim miejscu też bym nie czytała tego wiesz to co w necie czasem zupełnie różni się od rzeczywistości także główka do góry i MÓDL się za Piórka hehe swoją drogą ciekawe jak go nazwiesz jak się okaże że to dziewczynka :P

          Martaula mi też się podobają takie firany chociaż ja bym osobiście je rozpuściła i po bokach dała jakieś ciemniejsze zasłony

          Renatka rzygać mi się zachciało jak sobie te gacie wyobraziłam o bełt!

          Nator może sałatka gyros kiedyś wstawiałam Majorce... albo jakaś grecka z grzankami? My też zrobiliśmy zrzutę tzn. Damiana rodzinka i kupiła rower dla młodego o taki http://allegro.pl/hit-cenowy-rower-b...122669491.html

          My mamy imprezę jutro ale ja robię obiad - kurczak + schabowe, 2 ciasta - orzechowiec i pleśniak no i tort w kształcie wozu strażackiego i nie mam pomysłu... może wieczorkiem mnie najdzie wena
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Madzik-slij ciacho
            Ania-a co to za ciacho pleśniak?
            Czacza-Amelka jest cudna i zapytam za Ania?jakie imiona wybraliście jak coś?
            a ja coś po tym sprzataniu gotowaniu itd żle się czuje tzn podbrzusze mnie napindala biodra mnie bola jakby mi je rozpychalo od środka a cycki...
            dotknąć się nie da
            przesilenie wiosenne byc może







            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Itka pleśniak to ciacho na kruchym spodzie na to czarne porzeczki lub inne konfitury na to ubite białka a na koniec trochę starkowanego ciasta
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                a to juz wiem my na to kruszon mówimybo kruszymy to ciasto na wierzch
                dzięki







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                  Renatka rzygać mi się zachciało jak sobie te gacie wyobraziłam o bełt!

                  :

                  Tez bym chciala tylko wyobrazic sobie. Dane mi bylo czuc. Kobieta ani starsznie stara, ani jakas niedolezna nie jest a taka fleja ze masakra. Jak jej nie przypomnisz zeby fluka wytarla spod nosa to sie nie domysli sama.

                  I ona taka "czysta i swierza" potrafi do lekarza jechac. To dopiero hardcore wspolczuje z calego serca mojej przyjaciolce ze musi mieszkac z nią.

                  U nas dziś tez slonecznie. Dotlenilismy sie na spacerze. Teraz chlopcy sie bawią. tzn F sie bawi a O rozwala co ma pod reką.
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Itka zparaszam

                    Ja Krówkę robiłam.Tak mi się słodkiego zachciało
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość
                      I ona taka "czysta i swierza" potrafi do lekarza jechac. To dopiero hardcore
                      O KURRRWA a jakby jechała do gina? normalny to tam jeszcze nic w zęby zajrzy i już ale piz.dogrzeb to dopiero ma ubaw
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        brak mi slów po prostu jak można tak o siebie nie dbać!!!!nie mieści mi się to w glowie!!!







                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hejka.

                          Delektuję się kawą przed kompem, Darek spoziera na skoki, a córek poszedł do dziadka podokuczać. Takie soboty to ja lubię, kiedy wszystko wysprzątane i jest chwila czasu dla siebie samej.

                          U nas też dzisiaj bardzo słonecznie i ciepło. Do słonka miałam +14 st. Po obiedzie poszliśmy na spacerek, bo z małą już jest świetnie, pokasłuje jedynie kiedy za bardzo się naskacze albo wybiega, poszliśmy zaczerpnąć trochę świeżego powietrza i nazbierać wit. D.
                          M. wyciągnął małej rowerek taki do pchania i miała frajdę.

                          Piszecie o ciastach, narobiłyście smaka
                          Ja najbardziej lubię te nieskomplikowane przepisy, a najbardziej wolę przygotować mięsko do obiadu z piekarnika niż ciasto. Ale piekę, piekę, jak mi się składniki w domu zgadzają.

                          A z Edytką już dobrze, wraca do siebie. Od czwartku mamy przespane noce, czasem coś tam zakaszle, ale nie muszę do niej wstawać, żeby podać syrop czy coś do picia. W ciągu dnia zakaszle tak jak pisałam, jak się zgrzeje przy wygłupach. Do wtorku ma antybiotyk, wszystkie leki bardzo pomogły, (Nator, dziękuję z miejsca za wsparcie, zwłaszcza za Sinecod, to on na pewno postawił małą na nogi :P), dzisiaj przy takim słoneczku wyszła pierwszy raz na dwór, najpierw na ogródek, kiedy m. mył auto, a teraz była z nami na spacerze. Myślę, że we wtorek lub w środę wróci do przedszkola

                          Natorku dobrze pamiętam, że to Twój synek zaczął chodzić do przedszkola i ma się w nim świetnie?
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                            O KURRRWA a jakby jechała do gina? normalny to tam jeszcze nic w zęby zajrzy i już ale piz.dogrzeb to dopiero ma ubaw
                            u gina to ona chyba wieki nie byla.Chyba tylko wtedy lekarz jej c..e oglądal jask jedynego syna 34 lata temu rodzila.

                            Ale od niej calej tak cuchnie.Jak od napoconego faceta ktory ma uczulenie na wode..

                            fuuuuuuuuuuuuuu..


                            przypomnial mi sie ten fetor jak raz za nią w opiece spolecznej stalam. Az mnie zemdliło.. a Oskar malo kulturalny nosek zatkał...
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zaraz mnie rozniesie..wyjde z siebie i stane obok.

                              chlopcy zupe jedzą. Filip proboje ziarenka ryzu z przypraw oczyscić bo "tam jest piach"!!

                              A Oskar lata i zachowuje sie jakby z domu wariatów wyszedł. na kazde moje " siadaj jesc" reaguje histerycznym wiskiem.

                              nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooż!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              ****************a!!!!!!!

                              sory ale musialam..
                              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Itka dostalas wczoraj priva?
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X