Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hejka


    STO Lat Anulku!!!


    Jestem wściekła, bo mój komp umarł Totalnie czarny ekran i cisza! Nic nie mogę zrobić!!!
    Więc dziś muszę Go do serwisu zawieść, bo mnie nerwy zjedzą, bo nawet do Was looknąć nie mogę.

    No nic, lecę do naprawy, a może przeproszę znów satry laptop, bo tego za chwilkę mi m zabierze...
    ech, do później!
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hej,


      ankasos - 100 lat, 100 lat, niech żyje, żyje nam... dużo miłości i szczęścia


      ale do dupy pogoda, pochmurno i chłodno na święta ma tez być brzydko bbuuu
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Cześć.
        Ja dzisiaj szybka kawa i standardowe środowe porządki w pokojach, czyli ścieranie kurzy, przemycie podłóg i łazienki, bo moja teściówka nie ma czasu na takie błahe sprawy, ważne, żeby zdążyć po pracy pójść do sklepu po piwko

        My wczoraj popołudnie spędziliśmy na ogrodzie, fajnie słoneczko świeciło, cieplej i bezwietrznie było, więc korzystaliśmy. Mała na autku zjeżdżała z podjazdu, a my z mężkiem z kawką w ręce wystawialiśmy dzióbki do słonka.

        Wstawiam Wam linka do przyszłego łóżka dla naszej córy. W poniedziałek zamówiliśmy, musimy czekać do 4 tyg. Nasze łóżko będzie ZIELONEEEE
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          skoczek gdzie ten link?

          przypominam, niestety dogania nas jakaś laska

          http://www.dziecipoznan.pl/glos-9
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            http://www.************.pl/p156904,al...uper-cena.html Gapa ze mnie
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              super naprawdę marzyło mi się podobne ale dostaliśmy takie jakie dostaliśmy więc nie narzekam
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Witam!!!
                Kochane fotki wstwiłam na n/k z urodzin Izuli,dziękujemy ża zyczenia

                Czacza przeglądałam twoje filmiki na youtobe,powiedz ten filmik pt"Amelka i pet shop" to twoja córa tak gada............?Moje wpatrzyły sie w ten film,oczywiście tez są fankami pet shop.
                spadam ogarnąc chate,papapapapapapa.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  nie chuda, nie mam takiego filmiku w moich, z resztą nie należymy do pet shopowych nie znam i Amelka tez nie zna tych maskotek..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    No ja myslałam Czacza ze to twoj filmik,czyli ktos inny też ma core o imieniu Amelka,nie spojrzałam czyj film oglądam,byłm pewna że to twoj....
                    Przepis na trufle dla zainteresowanych:
                    kostka margaryny,2 tabliczki gorzkiej czekolady,2 paczki biszkoptów,cukier puder(1/3 szklanki).
                    Do miski wrzucic miekka kostke margaryny(nie roztapiac),dodac zmielone biszkopty,roztopiona na parze czekolade,cukier puder.Wszystko wymieszać,wstawić do lodówki na 30 minut,potem wyjac i formowac kulki.Jeśli to tylko dla "dorosłych" to można dodać troche spirytusu,wtedy będą naprawde smakowały jak prawdziwe trufle Smacznego.

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hej dziewczyny

                      przepraszam ze tyle czasu nie zagladalam....
                      milo mi bardzo ze pamietacie o mnie i Nikoli....

                      juz te nasze dzieci porosly jak nie wiem co


                      napisze tak w skrocie dlaczego sie nie odzwalam gdzyz polowa mjego zycia to problemy nie wiem juz czy taki moj los w zyciu czy tak poprostu jest ...

                      napiszcie co tam u was i u dzieci bardzo jestem ciekawa

                      pozdrawiamy z nikolka
                      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Jejku Sylka, myślami Was tu ściągnęlam
                        Niedawno zastanawiałam się jak tam Ci się poukładało, czy był ślub, jak szkoły.... opowiadaj...

                        No i błagam - wrzuć jakąś foteczkę malutkiej.

                        Ja mam kompa aut! Mam do postawienia cały system Pisałam na innym forum z mamami na sierpień i mam wirusa.
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          nator jaki slub jak ja nie masz szczescia do facetow zawsze trafiam na psycholi nie ukrywam albo to ze mna cos nie tak ...

                          Nikolka dobrze mi sie chowa troche rozpieszczona ale jest ok
                          Niki zna wszystkie kolory liczy po angielsku do 10 po polsku do 20 od dłuższego czasu wie jak wygladaja cyferki do 5 rozpoznaje je uczy sie szybko nawet glupich slowek jak uslyszy gdzies no a tak to jest kochana przylepa mamusi

                          na uczelni dobrze w czerwcu juz licencjat mam nadzieje ze uda mi sie zdac...

                          zapisalam wczoraj niki do przedszkola jako samotna matka mam spore szanse zeby niki sie dostala chciala bym bardzo ja na wrzesien szukam juz pracy bo bardzo bym chciala na magistra zaocznie isc..
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Dziękuję dziewczyny za zyczenia :*

                            Renatka ja zamawiałam na necie wiec raczej nie zdążą dojść ale u mnie np w pasmanterii można kupić i tasiemki i jajka i szpilki wszystko wiec po pasmanteriach może szukaj


                            Skoczek śliczne łóżeczko

                            ooo Syrwunie ściagnęlyśmy to chyba przez te komentarze na nk?? co nie??
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              a oto moje jajca, póki co tyle zrobiłam tylko jeszcze tasiemki na górze dorobić i kilka jeszcze nie skończonych mam i jajka mi się skończyły moze uda mi się dokupić jeszcze
                              Attached Files
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                ankasos śliczne są, zazdroszczę samozaparcia, ja nie daję rady nic sama zrobić, za nic nie chce mi się brać lenia mam kompletnego tym bardziej że żadnej pasmanterii nie mam w okolicy a gdzieś jechać w taką pogodę autobusem z Amelią mi się nie uśmiecha, potrzebuję jakiegoś kopniaka
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X