Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Dziękuj Glebuski Przekażę Kacperkowi życzonka.
    Baw się dobrze u mamy i odpoczywaj od szanownej teściowej

    A tak a propos teściowych - zastanawiało Was kiedyś jak wasz cudowny ukochany facet mógł się wychować w takiej rodzince?!

    Aniu, Filip wygląda świetnie. I wygląda na 4-5 latka Taki "kawał dużego chłopa" z niego (jak to mawia Kacper)
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Chuda taaaak, przy latarni i znak Stop za mną nie ma to jak sobie dorobić w niedziele buahahahahahahahaha
      i zeby byo fajniej.. kosciół za mną z a tym plotem obok ksiądz emeryt mieszka hahaha
      A fotografem był Filip
      Przyjemnego pobytu z dala od tesciowej



      Ania nawoże ziemie, ale nie co roku. Ja mam zyzną glebe na podworku i jakos obylo sie kilka razy bez roztrzepywania widlami obornika.Tak dla polecenia. Najlepszy jest obornik kurzecy. i mniej smierdzący.
      A potem taka swierza.. mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm jak tesciowa mej przyjaciólki buahahahahahahahahahahahaha..
      matulu.. odbija mi..
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        hej
        jak mi sie uda wkleje fotki tortów jakie dominikowi na2latka robilam mistrzem nie jestem-jak Majorka ale Minio byl zachwycony duzo gosci bylo wieć dlatego 2torty
        Attached Files







        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Ania-Twój torcik super,takiego bym nie umiala...
          Renatka-odpisalam
          Chuda-milego odpoczynku







          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            wczoraj to jeszcze takie niemrawe ale dziś o 10 to już było to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            PIÓREK DAŁ O SOBIE ZNAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to już pewne, jestem taka szczęśliwa, że masakra!!!!!!!!!!!!! nisko w podbrzuszu delikatnie mnie miział i widziałam to na własne oczy, takie maluteńkie górki mi się robiły

            we czwartek mama mnie umówiła do jakiejś pani prof i idę na konsultację..

            nator no musisz to skonsultować, ale też mi się wydaje że już gdzieś sobie leży i Mu wygodnie a Ciebie coś gniecie,
            a ja za to miałam przez całą sobotę i trochę niedzieli bardzo twarde podbrzusze - stres i spięcie, dziś po ruchach już mam mięciutkie

            M przyjechał po nas i dostałam 3 piękne tulipany a od teścia (czekało na mnie w domu) dostałam czekoladki na Dzień Kobiet - jestem w szoku, nigdy nie było życzeń a co dopiero jakieś coś!!!
            w ogóle dziś dzien prezentów, mama dała mi stówę na konsultację, przyjechała do mnie wygrana maskotka słonik i zestaw kosmetyków z wygranej od Happy - SZOK
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              witam się z rana, już od 7 nie śpię, moja rodzinka jeszcze chrapie.. nie mogę dosypiać ostatnio

              ania no tort rewelka i super rower..
              itka co to za ukryte talenty
              chuda miłego odpoczywania ale nie zapomnij o nas
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                dobry!

                Czacza zazdroszczę miziania pod brzuszkiem i prezenty widzę poprawiły humor super!

                Itka twoje torciki też fajne a ten złomek to miał oczy i usta jadalne??

                Renatka fuuuj musiałaś mi znów przypominać? buahaha

                kto ma ochotę?

                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Dobry,

                  Aniu, ja poproszę taką kawkę, ale podwójną...

                  Kacper nam wczoraj zagorączkował - 39,2`C, a rano wymiotował już 2 razy.
                  Zadzwoniłam do przedszkola, powiedzieć, że nas nie będzie i okazało się, że jelitówka grasuje Więc pewnie za chwilę i ja i Radzio złapiemy i już się boję o niedzielne urodzinki.

                  Czacza - super, że malec mizia mamusię. Chce Ci chyba powiedzieć, że jest, że nie masz się martwić I jestem w szoku, że już widać przez brzucholek U mnie to nawet Radzio jeszcze nie czuje wygibasów.

                  Itka torty piękne. Wy mnie dobijacie! Jak Wy twierdzicie, że nie macie talentu, to ja mam zdolności na minusie normalnie!

                  Reniu, wrzuć tą fotkę tutaj, bo ja nk nie mam, a chcę zobaczyć jak sobie "dorabiasz u księdza emeryta, hi hi"

                  Lecę pluszakowi zrobić herbatkę, bo mu się pić chce
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Ania ja chętnie zapodaj jedną kawusię dla mnie

                    a tak ogólnie to się witam
                    Czacza no widzisz doczekałaś się ruchów super aż mi sie przypomniało jak to było czuś te smyrania

                    ja dziś też na popołudnie do pracy, ide zaraz jakiś obiad sklecać, chyba bedzie dzis ryba
                    sukienki teraz bede dlugo szukać bo jak mi sie coś spodoba to potem nie przekonam się tak latwo do innej no ale trudno. Bizuterie muszę chyba juz zacząć robić bo trochę mi z tym zejdzie.
                    nie wiem co lenie na urodziny kupić nie mam pomysłu na prezent
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Natorek dla ciebie wszystko masz kawkę podwójną i dla Anisos nie ma sprawy

                      A jelitówka to niestety w całej Polsce chyba my już mamy za sobą na szczeście szybko mu przejdzie

                      My z kolei dziś do przedszkola koniecznie musieliśmy rowerkiem nie ma że -5* ale i tak jechaliśmy
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Oj, Aniu pamiętam, że niedawno walczyliście rodzinnie z jelitówą.
                        Nie ukrywam, że troszkę się martwię o siebie i brzuszek...

                        AniuSOS znajdziesz kreacje i pewnie tak jak piszą dziewczyny - jeszcze lepszą. Ja się czasem śmieje jak oglądam Czary mary Goka jak wybiera sukienkę, że to ochydztwo, a doda kilka koralików, guzików, biżuterię, pasek i się cudo robi. Czasem najważniejsza wizja i dodatki
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Nator ma rację a ty Ania jeszcze masz takie manualne zdolności że sama być świetnie przerobiła jakąś zwykłą sukienkę
                          a ja wczoraj w chińczyku widziałam fajną sukienkę i tak rozmyślam czy ją kupić i czy bym ją nosiła... coś takiego http://allegro.pl/rozkloszowana-suki...169132783.html
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            czesc i czolem
                            Nator, moze nie bedzie tak zle, badz dobrej mysli
                            Czacza, super postawa, tak trzymaj, skupiaj sie na tym co dobre no i gratuluje pierwszych "babelkow"
                            Ania, a jaka bizuterie bedziesz tworzyc, ze az 3 miechy ci zejdzie , niezle arcydzielo wymodzisz
                            A Majorka to pewnie spi za kierownica teraz, albo jedzi od kolezanki do kolezanki hahaha
                            Itka torciki fajowe, a jak tam z brzucholem??
                            Ania2 Filip rzeczywiscie na dobre 4 lata wyglada, masakra, a no i tort ci Bombowy wyszedl, serio serio

                            A ja czekam na okres, no w sumie to wlasnie nie czekam hehe, w tym tygodniu powinien byc, noo ciekawa jestem i albo sobie zaczelam filmy znowu wkrecac, ale wczoraj tak mi kawa zaczela smierdziec a dzisiaj od rana tak jakby niedobrze mi troche bylo hahahaha, ciekawe ciekawe

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Podziwiam cie Grygorek ja bym się chyba nie odważyła na taką małą różnicę między trójeczką chociaż jak już dwójkę się ogarnia to może z trzecim łatwiej

                              Jezuuuuuu jak ja wam zazdroszczę tych fasolek !!!!
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                ogólnie to chcę wysutaszować sobie coś pięknego bo ostatnio tą technikę czyli sutasz męczę
                                w kolorach czerwono-zielonych. wstawiam zdjęcie przykładowe bo głównie chodzi mi żeby pokazać Wam technikę i gabaryty tejże biżuterii. dlatego muszę miec sukienkę prostą w kroju i jednokolorową najlepiej czerwień

                                a no i wstawiam moją rockmenkę
                                Attached Files
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X