Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Dobry

    my już po cmentarzach, nie mamy tu dużo, jedynie piotrka rodzina, ja mam tylko kolegę i mamę mojej chrzestnej więc szybko poszło.

    Też mamy w planach z pieniędzy które miska dostanie na chrzciny kupić jakiś super, taki już na długo fotelik bo w tym, nie dość ze się już nie mieści to jeszcze wkurza ze nie siedzi i jak gdzieś jedziemy to cały czas marudzi. Chyba sobie poszukam coś na allegro w miedzy czasie
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hejka,u nas przeziębienia ciąg dalszy,katar mam taki,że powkładałam w dziurki husteczki bo nie nadążałam wycierać Mały też marudny,nie chce jeść ,ma zapchany nosek i dzisiaj nigdzie nie wyruszaliśmy z domu...Raz,nie zawsze,.Ja jutro do pracy,chyba tampony sobie do nosa włożę

      Przypomniało mi się,że dokładnie rok temu zalogowałam się na forum,czyli mała rocznica
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Witka mamusie
        ja dziś byłam w swoim rodzinnym mieście bo tam mam wszystkie groby ale i tak wszystkich nie dałam rady obejść bo zimnica potworna no i z wózkiem wszędzie się nie wjedzie

        Haniula ma znowu napady ząbków ale nic nie widać na horyzoncie

        od jutra mój M zaczyna praktyki w T.Leśnym więc ja bardzo niezadowolona nie wiem ale jak sie zaczynają to ja wpadam w depreche,tam tyle lasek po 17-18 lat normalnie przez 3 tyg będę miała doła

        niby nie raz mam go dość albo jest tak źle że myśle o separacji ale zazdrosna jestem że kudły bym powyrywała jak by co (jestem nieobliczalna )

        muszę sobie telewizor do zwykłej podłączyć i znaleźć polsat bo lecą kości i nie mogę opuścić odcinka

        do potem
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          WSZYSTKIEGO NAJ DLA ALICJI Z OKAZJI UKOŃCZENIA 7 MIESIĄCA
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hej Kobietki!

            Sto latek dla Alicji i Madzik - kolejnych lat z nami na forum!!!

            U mnie dalej męka z zapchanym noskiem Groszka. W dzien jest w miare spoko, bo on lubi bawić się na brzuniu i wszystko wycieka, ale w nocy o zgrozo! Budzi się częskto i oddychac nie moze. Ja kropli nie stosuje, bo sama nie lubie u siebie (wysuszaja śluzówkę, a jak do tego ogrzewane powietrze w domu jest suche, to katar potrafi się dłużej ciągnąć). Więc robie mu oczyszczanie solą morską i fizjologiczną i ciągnę fridą. A do tego w pokoju postawiłam mu kominek z inhalolem i w całym pokoiku pachnie i lepiej mu się oddycha. a do tego miska z woda pod łóżeczko i mokre pieluchy na kaloryfer... więc walka na całego
            My na cmętarzu bylismy sami z męzkiem, a mały został z kuzynką, więc też poszło nam szybciutko.
            Ja u nas ząbków nadal nie widzę-cisza jak makiem zasiał. Dziąsełka ma twarde i nawet nie czerwone. Więc pewnie jeszcze mamy czas.
            I wstawie Wam kilka foteczek
            Attached Files
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              No nic Skarby moje!
              Jak Was nie ma to ja się zawijam, bo pewnie noc będzie niewesoła, bo już od 19:00 cztery razy schodziłam do niego...
              A jutro chyba podjadę do przychodni, zeby go osłuchali, bo dzis miał troche kaszelku suchego.

              To pa pa!
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                Hej Kobietki!

                Sto latek dla Alicji i Madzik - kolejnych lat z nami na forum!!!

                U mnie dalej męka z zapchanym noskiem Groszka. W dzien jest w miare spoko, bo on lubi bawić się na brzuniu i wszystko wycieka, ale w nocy o zgrozo! Budzi się częskto i oddychac nie moze. Ja kropli nie stosuje, bo sama nie lubie u siebie (wysuszaja śluzówkę, a jak do tego ogrzewane powietrze w domu jest suche, to katar potrafi się dłużej ciągnąć). Więc robie mu oczyszczanie solą morską i fizjologiczną i ciągnę fridą. A do tego w pokoju postawiłam mu kominek z inhalolem i w całym pokoiku pachnie i lepiej mu się oddycha. a do tego miska z woda pod łóżeczko i mokre pieluchy na kaloryfer... więc walka na całego
                My na cmętarzu bylismy sami z męzkiem, a mały został z kuzynką, więc też poszło nam szybciutko.
                Ja u nas ząbków nadal nie widzę-cisza jak makiem zasiał. Dziąsełka ma twarde i nawet nie czerwone. Więc pewnie jeszcze mamy czas.
                I wstawie Wam kilka foteczek
                nator no ale te krople podane na noc napewno mu krzywdy nie zrobią a ulga będzie na długo i spokojnie noc prześpi, ja stosowałam nie raz u gabrysi jak była niemowlakiem również i nie zauważyłam żeby katar utrzymywał sie dłużej a te krople to jedyny sposób udrożnienia nosa, w każdym razie jak moja Pola złapie katar , mam nadzieje że długo nie !! to napewno bede używać , napierw sól , potem czyszczenie noska, potem kropelki udrażniające i dopiero maść majerankowa, tak zawsze robiłam u gabi, ja osobiście wole podać kilka razy takie krople niż fundować dziecku i sobie nieprzespane noce , nie wiem ja mam fobie na temat oddychania przez nos , jak ja mam zapchany to nie potrafie oddychać przez buzie, dlamnie to ogromna męczarnia wiec jak myśle że mam to zafundować dziecku to mnie przeraża
                no nic nie chciałam sie wymądrzać poprostu mam taką opinie i troche nie rozumiem strachu mam przed używaniem tych kropli, oczywiście w granicach rozsądku czyli np na noc i do 5 dni najdłużej
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  a mi telewizor nie odbiera dobrze i nie mogę serialiku oglądać buuuuuuuu

                  ja krople stosuje na noc dla siebie no i Maji jak potrzeba (otrivin) małej miałam zalecone ale stwierdziłam ze nie trzeba katar jej co prawda leciał ale nie miała zatkanego noska i nadal tak ma cały czas leci z noska i tylko wodnisty katarek tylko ciągle sie zastanawiam na co ona może mieć alergie

                  No Madzikaby tak dalej z nami u mnie mija 02.02. wiec jeszcze troszkę
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Sto latek dla Oskarka, Filipka i Alicji i spóźnione dla Szymonka
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      100 latek dla dzieciaczków

                      boże jedno zdanie pisałam godzine najpierw Maja chciała bajki potem Hania wstała i tak jakoś odciągnęły mnie od kompa,my już po śniadanku i zaraz do sasiadki na kawusie lece bo koleżanka do Irlandi wraca i chcę z nią jeszcze poplotkować a dzieciaczki nasze niech sie pobawia razem bo dopiero na wakacje sie zobaczą,za to córka sasiadki chyba wraca do Polski na stałe wiec będe miała towarzystwo no i wrócą dzieci z którymi mój syn chodził do szkoły tylko nie wiem teraz czy wróca do tej samej klasy,niewiecie jak to jest z emigrantami 2 lata uczyli się w Irlandi to pewnie jakieś egzaminy ich czekaja

                      lece sie ubrać i wystroić laseczki
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        dzieńdoberek
                        dziękujemy za życzonka.. już 8 miesięcy iedy to było

                        Filipek śpi jak narazie, ja też miałam kiepską noc, pierwszy raz wstał o 23, za drugim razem myślałam że to już rano i dałam mu trochę pogaworzyć i pokrzyczeć z kojca ja wstaję a na zegarku dopiero 1 i tak mniej więcej co godzinkę - dwie pobudki.. Boże czuję że to zęby cholera :/

                        My też wczoraj byliśmy na cmentarzu, Fifi cały czas spał więc mogliśmy obejść wszystkich a potem na obiad do teściów. Jacy byli zdziwieni jak zobaczyli jak młody pomyka bo już potrafi przeraczkować pewną odległość normalnie myślałam że im gały wyjdą hehe

                        lecę do tego mojego szkraba się położyć bo oczy mi się kleją po "upojnej" nocy.
                        do później
                        mam nadzieję że ktoś mnie zaprosi na kawoszę
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          a co to nikogo nie ma?
                          Z mojego spania nic nie wyszło - szperam po necie w poszukiwaniu przepisu na zrazy jakieś fajne bo pan domu sobie zażyczył

                          Filip jeszcze śpi ale jak wstanie to lecimy na zakupki, muszę sobie anty kupić bo mi się skończyły i mleczko dla młodego i sudocrem i zawieszkę do smoczka bo się popsuła... 100 pęknie jak nic
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            hej dziewczynki
                            my wczoraj tez bylismy na cmentarzach na dwoch jeden byl na jednym koncu miasta a drugi na drugim koncu miasta
                            mnie strasznie gardlo boli nie tyle boli co sewdzi tak jak by mnie ktos piorkiem smyral po gardle i nie moge bardzo nawet kaszlanac bo mi gardlo sie zdziera i strasznie boli macie jakies rady jak to zaleczyc?? natorku moze ty pomozesz??
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              dziewczyny!
                              w co ubieracie dzieci do spania i czym przykrywacie?

                              mam problem, bo boję się Małą przykrywać jakąś kołderką a pod kocykiem już pomału za zimno..
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                czacza ja ubieram swoja w body z dlugim rekawkiem i spioszki i przykrywam kolderka choc musze kupic spiworek bo sie rozkopuje co raz
                                a o to moj koteczek
                                Attached Files
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X