Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Katrienna13pytałam o login bo niektóre miały zmieniony

    Mój Kacperos też urodził się w marcu ale 23,przez cc.Nie mamy jeszcze ząbków,siedzimy ładnie i jemy to co w bużkę wpadnie a jak jemy obiad to musi siedzieć z nami bo inaczej to jest okropny lament I oczywiście zawsze coś skubnie z talerza...
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      a mi przyszedł polsat więc będzie co robić bo będziemy ustawiać na nowo i łapać sgnał co u nas jest cudem bo park mamy na górze i zakłucenia sa przez niego

      a my dziś makaron z sosem na obiadek
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Cześc!

        No i przegrałam pchacza a buuuu...
        Ale byłam w pracy jak ktoś mnie przebił, więc nie miałam szans. Ciul, jeszcze mamy troche czasu zanim sie przyda, więc może jeszcze jakaś okazja sie trafi

        Pogadałam z nianią i dzisiaj juz młody wsunął cały słoiczek i wypił duuuzo soczku

        Dziewuszki, a wjakich fotelikach Wy wozicie swoje maluchy? Bo nam młody w tym do 13 kg juz sienie mieści w kombinezonie, więc trza co pomyśleć o nowym polecacie jakieś?


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Witam laseczki

          jeszcze tylko godzinka i do domu ale tak mi się dziś dłuży że to masakra jakaś
          witam nową mamusię :0

          wczoraj byłam z Wojtkiem "na przeglądzie", Młody waży już 8,5 kg i ma 72 cm... hihi...fajniutko
          a, no i lekarka zauwazyła że ciemiączko słabo zarosło od ostatniej wizyty i kazała nam zwiekszyć witaminkę D3 z jednej kropli na dwie... więc w tym poceniu z braku witaminki u nas jednak coś było

          Wojtek zębów nie ma i nie zanosi się żeby szybko wyszły... dziąsła twrade, zębiska głęboko pochowane, lekarka mówiła że będzie póxne ząbkowanie jak nic i ciężko też może być żeby się przez te dziąsła przebiły... ojjjjjjjjjjj

          a na brak siedzenia to powiedziała że dziecko 9-cio miesięczne ma samodzielnie siedzieć więc mamy jeszcze czas, podała mu ręce, Młody się podniósł i widać że on słabiutki jeszcze, to mówi że widocznie jeszcze kości słabo uwapnione są, że za słabe żeby utrzymać ciało

          no, to chyba tyle....

          nic, porobię coś jeszcze i mykam do moich chłopaków

          Pa
          Wojtuś 03.04.2009r. 54 cm, 3100 gram szczęścia

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Wiecie co,dowiedziałam się,że mój kolega jest chory na białaczkę,leży w szpitalu,czeka go chemioterapia przez 6 miesięcyDlaczego los jest tak okrutny? Trzymam kciuki mocno za niego aby udało mu się tą walkę wygrać...
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hejka,
              no to jestem! Miałam dziś do d... dzień, bo męzek pojechał z tatą na polowanie, a ja musiałam jechać po teściową. Nie dość, że jej nie znoeszę, to jeszcze z małym stałam 40 min w korku w jedną stronę i 40 w drugą
              Mały zaczął marudzić, bo już czas był na deserek, a to babsko jeszcze kazało mi jakieś wieńce na cmentarz oglądać i oczywiście zachwalać. A jak powiedziałam, że te kwiaty do wazonu nie pasują do całej reszty to tak marudziła i kręciła, że w końcu żebym mogła jechac powiedziałam, ze mogą byc (jak ja tego nie znoszę, gdy ktoś pyta mnie o zdanie, a później wymaga, żebym się zgadała)
              Co do jedzenia, to Kacper ślicznie zjada juz kawałeczki, ale jabłka mu do rączki na razie nie wkładam, bo mój mały osiołek odgryza takie kawałki, ze się krztusi i póxniej zwraca razem z tym co wcześniej zjadł i też tak na nas patrzy jak jemy - to już ten etap. Z tym, że ja nie daję swoja łyzką ani widelcem, bo małego nie szczepiłam na meningo i wogóle tego nie lubie (każdy ma jakiś niedoleczony ząb, albo zjada jakiś czosnek... i każdy ma swoją flore bakteryjną w paszczy - jak sobie znajdzie dziewczynę to se będziw wymieniać)

              uciekam, bo marudzi
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Nator, redakcja wrzuciła wątek na temat stosunków z teściowymi- to coś dla nas! wypowiedziłabym sie, ale kłamać nie będe, a wstyd sie przyznać za jakiej kobiety syna wyszłam...

                Krystiano też od dłużsego czasu mlaska nmiętie kiedy ktoś coś je, no i w porze naszego obiadu, jak juz posadzimy go koło nas przy stole, to tylko kuka co znów pysznego dostanie- bosko to wygląda

                A my zaliczyliśmy Biedronke- kupiłam ten kombinezonik (beżowy)- faktycznie jest boski, dokupiliśmy rajty i pajacyka, i powiem Wam ze biedronka biedronką, ale wole nieraz tam kupić coś małemu niż w dzieciowym sklepie, bo jakość pierwsza klasa, a ile kasy w kieszeni zostaje

                No to ponawiam pytanko o fotelik samochodowy i spadam poprasować
                ;*****


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  u mnie już wszystkie dzieciaki spią

                  Nicholna priv.wysłałam ci pchacze w tym jeden kup teraz

                  a co do fotelika to ja proponuje taki jeszcze nie taki drogi i na pewno wygodny długo posłuży

                  http://www.allegro.pl/item788602065_..._kolekcji.html
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Witam

                    nie mam czasu ani siły wszystko przeczytać ale nadrobię wkrótce, póki co odpisuję na pytanko odnośnie zdjecia:
                    zrobiłam to w programie photoscape i jak się go otworzy to jest w menu coś jak anigif jak się na to wejdzie to po lewej trzeba wyszukać zdjęcia i je przeciągnąć na pole na środku po dodaniu wszystkich zdjęć po lewej trzeba ustawić czas bo domyślnie zmieniają się co pół sekundy potem zmniejszyć rozmiar na 640x480 i zapisać a potem ja to wrzucam na www.imageshack.com i potem w podpisie na forum robię dodaj obraz i wklejam link z obrazem np. z imageshack
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Lecę oglądać tupot małych stóp bo na tvn się zaczyna, obiecuję ze jutro doczytam i wszystko napiszę co mi teraz po głowie śmiga

                      buziaczki na dobranoc:*
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        dzięki Aniu postaram się to zrobić choć trochę skąplikowane się wydaje ale oczom wszystko straszne a rece zrobią
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          No to jestem, u nas zaczęła się walka z katarem A buuu, Grosiu tak strasznie płakulkał, że mój M prawie się rozpłakał.
                          Uciekam, bo znów niania szaleje, a on się tak strasznie męczy
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Dzięki Majorka!
                            Kusi mnie cholernie ten na kup teraz, ale jak stwierdziliśmy że jeszcze fotelik pasuje kupić, to nie wiem czy wyrobimy
                            Jeszcze pomyslimy...

                            A mój M zrobił mi niespodziewanke normalnie i wysprzatał kuchnie jak karmiłam Krisa, coby jutro było mniej

                            To ja pomykam pod prysznic może za łazienki sie wezme to już wogóle niewiele zostanie


                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Aniu a gdzie ty zapisujesz bo jak zapisałam na kompie to wyszło tylko jedno zdjęcie i się nie zmienia
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                już doszłam co i jak ale wstawie dopiero jutro jak wrócę od mamy

                                pa buziole kochaniutkie moje śpijcie dobrze
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X