Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szczesliwe mamy z czerwca 2009r

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

    A to my
    Attached Files


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

      Edytka może być jutro mi się nie spieszno .tylko napisz mi odrazu wtedy że wysłaś bym wiedziała kiedy być w domciu.

      Skomentuj


        Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

        Edytka może być jutro mi się nie spieszno .tylko napisz mi odrazu wtedy że wysłaś bym wiedziała kiedy być w domciu. super wyglądacie

        Skomentuj


          Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

          Oczywiście Martyno, wyślę , dam ci znać na kiedy dostawa i jakie koszta.
          Dziękujemy

          Idę sie opalać


          Skomentuj


            Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

            Edyta, Kornelek skóra ściągnięta z ciebie a Karolci widzę że smakują kości z kurczaczka chyba dziewczynki tak mają hihi bo od razu przypomniała mi się moja Martyśka
            kurczę a ja w rozjazdach w poszukiwaniu sponsorów na festyn 2 nam odmówiła ale jak mówię że nie trzeba dawać pieniędzy tylko można w towarze to juz inaczej na to patrzą,
            u nas też parno ale ja lubie taka pogodę bo plewiąc czy kosząc trawe można się opalić
            http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7738/mama_czy_tata

            Martynka Justyna na swiat przyszla 26.06.2009 o godz 9.00 3350g 54cm












            pamietnik martynki http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...a1985r;page:-1



            http://martynka------.aguagu.pl/

            Skomentuj


              Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

              hej

              Byłam wczoraj z mamą u tego neurochirurga, powiedział, że nie jest ciekawie. Dał jej sterdydy, a jak nie pomogą, to jest zapisana na operację 1 lipca. Mamy nadzieję, że leki jednak pomogą i operacje nie będzie konieczna.

              Mój mąż przyjeżdża w przyszły czwartek, w piatek robimy torcik Gabrysi, a w sobotę urodzinki Basi. Basia rośnie, zaczyna mówić. Sama jeszcze nie chodzi przy meblach, krzesłach chodzi ale boi się puścić. Na czworakach za to śmiga jak szalona.

              Edyta ale Kornel się zmienił, tak wydoroślał, zresztą Karolinka też się zmieniła. ładne masz dzieciaczki, a swoją drogą z Ciebie też niezła laska.

              To a też dodam kilka fotek:
              na pierwszym Basieńka, na drugim gabi a na trzecim a z Gabcią
              Attached Files


              Skomentuj


                Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                Hej

                Martyno, dzisiaj rano wysłałam. Powinna być u ciebie do piątku. Miła pani powiedziała, że jutro na 80% , a w piątek na 1000%. Koszt to 15,50.
                Jak dostaniesz to mi odpisz.

                Tam jest miks ciuszków, ale tak jak pisałam, bieliźniane rzeczy wyśle ci w innym terminie.

                Noooooo, a Kornel to cały ja i Karolinka też, takie dwa siwaki.

                Justynko, powodzenia w szukaniu sponsorów.

                Gosiu, Gabi też wydoroślała. Oj, rosną nam te dzieci.

                Zazdroszczę wam tej "ciemnej" urody, Basieńka jest śliczna.
                A co mówi? Nasze słówka, czy mamle po swojemu?

                Karolinka gada jak katarynka, ale po swojemu, staje przy wszystkim i łazi, ale sama się nie puści, taka boidupka z niej.

                Kornel idzie juz do przedszkola w poniedziałek.
                W sobotę mają festyn, mają być dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, popcorn, zabawy, konkursy, pójdzie z tatusiem.
                My zostajemy w domciu bo..................................Karolinka ma chyba ospę, dzisiaj rano zauważyłam delikatne krostki, dosłownie 3-4 nasączone, idziemy do lekarza na 11. Dam znać co to.

                Gosiu, zdrówka dla mamy, oby sterydy pomogły.

                A jaki torcik pieczesz? Może dasz przepis? Bo nie mam pomysłu, a muszę zrobić dla Karolinki i Kornelka, tylko nie wiem czy dwa czy jeden tort


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                  No i moje przepuszczenia się potwierdziły, Karolinka ma ospę.
                  Wysypało ją delikatnie wszędzie, szczególnie na pleckach, już ją nasmarowałam.


                  Skomentuj


                    Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                    Martyno, pomyliłam się przy nazwisku z jedną literką.
                    Nie wzięłam twoich danych bo karolina narobił zamieszania z ospą i pisałam z pamięci


                    Skomentuj


                      Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                      Edytka dziękujemy Ci bardzo .
                      Jesteś zdolniacha że udało Ci się za takie małe koszta to zrobić.
                      Jak tylko dostane napiszę Ci na forum.

                      no i z tą ospą katastrofa że mała ją ma...
                      ale lepiej teraz i mieć to za jednym zamachem z głowy niż za rok czy dwa..

                      Dla Pocieszenia powiem że ja nigdzie teraz z domu nie wychodzę są takie upały że nie jestem w stanie sama 100 metrów przejść bo oddychać nie mogę kolka mnie łapie i Paweł musi ze mną wszędzie chodzić w ciąży to nie jest tak łatwo.

                      Gosia
                      to rzeczywiście z mamą nie za ciekawie.
                      oby jej te nowe leki pomogły.


                      co do tortów na urodziny Poli tort robiła babcia
                      wystarczy 3 duże biszkopty do ciasta takie z biedronki(spody czy jak to sie mówi)
                      smietana no i oczywiście miks owoców.

                      te spody to jak chcecie nasączacie troszke spirytusem chociaż dla dzieci to raczej nie za bardzo więc można czymś innym troszke nasączyć żeby suche nie były ,do środka smarujemy drzem ananasowy np i jakies ulubione owoce kolejny spód tak samo i kolejny , kiedy już są przełożone wszystkie trzy zdobimy dookoła bitą śmietaną z takiego pistoletu , jakieś falbanki itp na czubku tortu układamy owoce a w środku zwykle z truskawek lub malin kształt cyferki danych urodzin no i już

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                        a jakie mam nazwisko ?
                        Domeradzka?

                        jeśli takie to standardowa pomyłka

                        Skomentuj


                          Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                          Martyno, napisałam Domerecka.

                          A te koszta przesyłki to wg wagi na poczcie, sama pani miła liczyła. Paczka ma 3,8kg.
                          Jeśli nie będą się jakieś ciuszki podobać to je wyrzuć.

                          Oby Karolinka przeszłą łagodnie. Niby każdy tak mówi, że szybciej to lepiej. Ale ona nie wie, że nie można się drapać itp. Z tym będzie ciężko.

                          Jakoś damy radę.


                          Skomentuj


                            Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                            Edyta dziękujemy Ci bardzo a z nazwiskiem to mała literówka więc nic się nie stało

                            Skomentuj


                              Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                              My teraz tak wyglądamy.
                              dodaję wam zdjęcie wózka jaki kupiłam
                              pokoju Poli i Piotrusia
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                                Hej

                                Martyno, pięknie wyglądasz. No i widać już pokaźny brzuszek.
                                Pokoiki śliczne

                                Aaaaaaaaa i ja też chcę takie persiątka, bo moje to flaczyska.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X