Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nauka literek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • wyakin
    replied
    Odp: Nauka literek

    Wyklejanki, pisanie na tablicy, uczenie różnych wierszyków lub piosenek. Są też fajne gry edukacyjne. W internecie jest mnóstwo przydatnych sposobów.

    Leave a comment:

  •    
       

  • teresa211186
    replied
    Odp: Nauka literek

    Córcia uczy sie literek poprzez przyklejanie jednej na tablicy. Taka literka jest zawieszona na tablicy przez tydzień albo dwa i koło niej są przypiete przedmioty na tą literę w ten sposób mała zapamiętuje litery

    Leave a comment:


  • testolandia
    replied
    Odp: Nauka literek

    No my uczyliśmy się poprzez zabawę. Prawie każda zabawka ma literki A B C , a później pokazujemy - ja piszę literkę z i szukamy co zaczyna się na z.

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Nauka literek

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Myślę, że można samemu jakieś ułożyć np:
    Literka A rozpoczyna Alfabet cały,
    Na literkę A jest np. Aligator mały
    Ładnie ci to wyszło

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Nauka literek

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    A znacie jakieś rymowanki tak żeby dziecko skojarzyło sobie daną literkę z czymś Szukam i znaleźć nie mogę
    Myślę, że można samemu jakieś ułożyć np:
    Literka A rozpoczyna Alfabet cały,
    Na literkę A jest np. Aligator mały

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Nauka literek

    A znacie jakieś rymowanki tak żeby dziecko skojarzyło sobie daną literkę z czymś Szukam i znaleźć nie mogę

    Leave a comment:


  • harmidon
    replied
    Odp: Nauka literek

    Tablica na której dziecko może sobie ustawiać cyfry i literki jako magnesy na lodówkę to super pomysł

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: Nauka literek

    Synek zaczął pisać literki ale jak pisze to od końca Taki jakiś sobie
    system pisania wyćwiczył że trudno mu pisać od góry :/ Chociaż mówię i powtarzam to nic nie skutkuje :/
    A z CzuCzu mamy te puzle z liczbami Córeczka je lubi bardzo

    Leave a comment:


  • Anis81
    replied
    Odp: Nauka literek

    Tablice sa fajne podobnie z magnesami, polecam zestawy Czu czu które nie tak dawno było mozna otrzymać wymieniając opakowania po lubisiach.
    Są tam nei tylko Literki ale równeiż ciekawe zadania dla maluchów wspomagające naukę

    Leave a comment:


  • teresa211186
    replied
    Odp: Nauka literek

    My mamy tablicę od roku taką z,, biedronki" dwustronną z jednej strony do pisania z drugiej do przyklejania literek magnesów i bardzo dobrze się sprawdza. Mała przypina magnesy, a z drugiej strony próbuje napisać daną literkę

    Leave a comment:

  •    
       

  • Anis81
    replied
    Odp: Nauka literek

    tablica jest fajna ale dla starszych dzieci, bo te kredy które są to strasznie się pylą a stabilność samych tablic pozostawia wiele do życzenia, ale magnesy i ja zamierzam kupić

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Nauka literek

    Do nauki literek na pewno sprawdzi się też tablica po której można pisać kredą a z drugiej strony przyczepiać właśnie magnesy. Przy okazji można pobawić się w szkołę

    Leave a comment:


  • haneczka_a
    replied
    Odp: Nauka literek

    polecam magnesy na lodówkę

    Leave a comment:


  • Anis81
    replied
    Odp: Nauka literek

    hehe notuj notuj, bo jak zacznie dreptać, to potem notatki jak znalazł, no i jak by nie patrzył nowe zabawy

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Nauka literek

    O dziękuję to też sobie zanotowałam w przyszłości uwzględnimy to na naszej liście zakupów dla Szymka

    Leave a comment:

       
Working...
X