Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Noc już prawie przespana :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    2lata i 1 m


    Skomentuj

    •    
         

      #77
      ja Ci powiem ze ja sie tak sugeruje iloscia przesypianego czasu w dzien i to sie sprawdza, sam sobie tak uregulowal, ale pomoglo mi to zadecydowac ktore drzemki zostaja, a w nocy mi juz od jakiegos czasu znowu spi, tyle ze o 22 daje mu butle z kasza, inaczej to nieprzesypial mi calej nocy i sie strasznie wiercil do rana,
      co do mleczka to dostaje o 19.30 na sen piers i rano ok 6 tez piers, pozatym o 9 rano kaszka lyzeczka i o 22 kaszka z butli, od kiedy daje mu butle ro zjada taka przekaske o 18 zeby mi sie nie spaslo dzieciatki, bo do szczuplych nie nalezy, ale bede chciala przesunac kaszke z butli na 19.30 zamiast cycucha, ale to powoli, nie spieszy mi sie.
      no i jeszcze czasem w dzien jogurcik mysle ze tak co drugi dzien dostaje

      Skomentuj


        #78
        Ja mu daje o 18 jakas przekąske potem o 20:30 po kąpieli butle i o 23 jak my idziemy spac to butle z kaszka a i tak pije butle o 2,3, i potem ok 7.
        Wczoraj probowalam mu dac kaszke przez butelke gęstsza ze smoczkiem do kaszek ale niestety chyba dla niego ta dizurka od kaszki jest i tak za duza a kaszka byla naprawde gesta.

        Skomentuj


          #79
          Jeszcze dodam ze moj syn nie przepada za kaszkami.Kiedys mu smakowala bobovity bananowa na dobranoc ale chyba mu sie znudzila.

          Skomentuj


            #80
            a moze to jedzenie w nocy to tak z przyzwyczajenia? bo moze jak mu nie dasz tego o 2,3 to moze sie szybko przestawi na przesypianie chociaz od 23 do 7? ja tez tak mialam ze mi sie budzil jak mial ok 9 miesiecy, tylko ze dostawal nie kaszke tylko cycusia.
            mysmy sie przemeczyli moze 2 noce potem juz tylko po dydka sie budzil a i potem przestal(bo jak zasnie to go wypluwa i spi bez)

            Skomentuj


              #81
              Mój starszy syn miał10m i nie jadł już w nocy wieczorem dostawał butlę mleka sojowego z kaszką Bobovita i spał do rana i tak do 7 lat a curcia cycusia ciągneła nawet 5 razy na noc do 19 m a teraz śpi bez jedzenia


              Skomentuj


                #82
                hm... daje mu cherbatke zamiast mleka i staram trzymac na maxa bez jedzenia ale jak on jest głodny to sie kreci co chwile,a ja do niego podchodze co chwile, albo zaczyna przez sen sie zloscic albo poplakiwac.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Zal mi Was " dziołszki ". Ja w sumie nie wiem co to noc nieprzespana, synek przesypia cale noce od 2 mż, mial male zachwianie jak szly zabki.
                  A ta tabelka .. coz. Mysle z enei am sie nia co kierowac. Karmienie to sprawa indywidualna. Moj juz ponad pol roku je tylko 3 razy dziennie i to jeszcze jak sie postara.

                  Skomentuj


                    #84
                    A synek jest na sztucznym od 3 miesiaca zycia.

                    Skomentuj


                      #85
                      no i tez ida mu zeby wiec moze dlatego sie budzi tak. juz nie wiem co robic by sie nie karmic go w nocy.pediatra powiedzial "jak chce to dawac" wrrr

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        a moze woda zamiast herbatki zeby sokow trawiennych nie pobudzac, ale moze sobie wlasnie ksiazke kup i Ci pomorze, bo jest duza zaleznosc miedzy dieta w dzien i a dobrym snem. a nawet z tego co pamietam ilosc wypijanego mleka tez ma wplyw...

                        Skomentuj


                          #87
                          Dziewczyny ta tabelka to jest karmienie mlekiem (przecież pisze u góry) a nie
                          nabiałem
                          Mój też je (nie licząc niedozwolonych karmień nocnych) 3 razy mleko, a oprócz
                          tego 2-3 posiłki inne.

                          A wiecie... no pewnie że z przyzwyczajenia, a z czegóż innego... ale co
                          zrobić.. ja walczyłam kilka miesięcy i tylko nie jadł w nocy jak był chory.
                          Teraz mi się już nie chce, z lenistwa daję flachę wcześniej próbując podać
                          wodę. Jak jest płacz zatykam go mlekiem. I już...
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            #88
                            Aha i jeszcze jedno.... na innym forum piszę z marcówkami i tam 2/3 dzieci
                            rocznych też się budzi w nocy. Tzn., że jednak jest więcej dzieci którym
                            nocne jedzonko potrzebne
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              #89
                              hm... moze i kupie wkoncu ta wode i nie bedzie mial przez na problemu z brzuszkiem.
                              JA wlasnie w nocy jak juz wytrzymac nie moge to zapytam mu mlekiem bo ile mozna wstawac do dziecka, napije sie mleka i spi.A w dzien dostaje nabiał a mleka w zasadzie nie, zreszta dla niego mleko jest juz jak woda przelatuje przez niego.wiec wprowadzilam mu posilek o 18 i je w dzien co 2,3h.by byl najedzony.

                              Skomentuj


                                #90
                                Ja nie wiem co to nie przespane noce.Amelka śpi od kiedy skończyła 4,5 m-ca całe noce.Potrafi się przebudzić ale na parę minut i śpi dalej.W nocy mleka zero.
                                A ostatnio na noc nie piję nic i śpi całą noc do 6

                                Pocieszające jest to że Wasze dzieci w końcu z tego wyrosną
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X