Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Noc już prawie przespana :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    wlasnie na innym forum przeczytalam, ze jedna mama byla ze swoim brzdacem u neurologa. dowiedziala sie ze ok 9 miesiaca cieci coraz czesniej budza sie, czesto z placzem, nie chca zostawac same itp. to podobno przez to ze w tym okresie pojawiaja sie marzenia senne i malenstwa nie wiedza jak na to reagowac, sa zaskoczone i zszokowane. taki stan moze trwac 2-3 miesiace. dokladniej przeczytacie to tutaj:
    http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3828354

    mam wrazenie jakby mamy pisaly o moim jakubku
    Jakub 19.05.2008

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      a ja mialam cudowne dziecko!!! moj synek zaczal przesypiac cale noce od 2 miesiaca zycia!!! ostatnie karmienie bylo o 23:00 a potem bez bujania, bez smoczka do swojego lozeczka i po chwili maly juz spal jak susel!!! za to w dzien nie bylo mowy o zadnym spaniu z wyjatkiem spacerkow na ktorych oczywiscie smacznie spal ale gdy tylko przekraczalismy prog domu to zaraz byla pobodka! tak wiec w ciagu dnia nic nie moglam zrobic- nadrabialam wszystko w nocy! dzis Maks ma 15 miesiecy i od 7 miesiecy budzi sie w nocy i placze tak dlugo az wezmiemy go do siebie do lozka! za ta sytuacje sami jestesmy sobie winni... po prostu 7 miesiecy temu gdy jechalismy na urlop po prostu nie zabralismy ze soba kojca dla malego- zapomnielismy... i przez 2 tygonie maly spal z nami i te 2 tygodnie wystarczyly aby sie tak przyzwyczail! owszem zasypia w swoim lozeczku ale codziennie miedzy godzina 23:00 a 01:00 budzi sie i placze dopoki go nie wezmiemy do siebie! no coz sami jestesmy sobie winni!
      [B]a wszystkim przyszlym mamusia radze od poczatku uczyc dzieci spania we wlasnych lozeczkach, bez bujania tylko po wieczornej kapieli, mleczko, chwila pieszczotek przed snem a potem ogromny buziak od mamy i taty na dobranoc i do lozeczka! gasimy swiatlo, nakrecamy karuzele lub wlaczamy ciuchutka spokojna muzyke i idziemy na drugi koniec pokoju albo wogole z niego wychodzimy! ja tak robilam i dopoki nie ten feralny wyjazd bez kojca bylo super! a i synek od poczatku oswajal sie z ciemnoscia i dzis wcale sie jej nie boi!!!
      POZDRAWIAM!!!
      Anulla

      http://suwaczki.slub-wesele.pl/200612081135.html
      http://suwaczki.slub-wesele.pl/200701023832.html
      http://suwaczki.slub-wesele.pl/200711281774.html
      http://www.kraina.hipp.pl/?id=5908

      http://s2.pierwszezabki.pl/011/011474990.png?543

      Skomentuj


        #63
        Mój brzdąc ma skończone 2 mies i od dosyc dawna w nocy przebudza się raz czasem dwa na jedzenie ale dwa dni temu przeszedł samego siebie spał... zaraz niech tylko policzę 9 godzin no i wczoraj też chyba z 8 ale co mnie martwi to to że zaczyna budzic się jak tylko robi się jasno na dworze. Uśmiech od ucha do ucha i koniec. Co to będzie jak czas przestawią, jakoś nie uśmiecha mi się zaczynac dnia o 4 nad ranem. Czasem po jedzeniu daje się go uśpic na godzinke dwie ale nie zawsze.

        Skomentuj


          #64
          Benderka ale tylko będziesz krócej spać w pierwszą noc przestawionego czasu Potem będzie już tylko lepiej. Zamiast o 6 kiedy robi się jasno będziesz wstawać o 7
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #65
            dziewczyny a czytalyscie ksiazke Giny Ford pt.:"Jak usypiac", Goplana zdaje sie kiedys w jakims watku polecala, ja potwierdzam ze to co ta kobita tam pisze ma rece i nogi sa podane rozne przyklady problemow z zasypianiem,przebudzaniem ,nocnym pojadaniem itd...na prawde godna uwagi ksiazka

            Skomentuj


              #66
              Oj chyba poczytam sobie bo moj synek dalaj potrafi sie budzic 15 razy w nocy moze to i zęby a moze.....

              Skomentuj


                #67
                ja chyba też się skuszę na przeczytanie
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  ja mam, G.F. fakt fajna ksiazka, ale naprawde polecam zeby ja przeczytac przed porodem albo zaraz po.
                  mnie utwierdzila w moich sadach i postepowaniach ,ale akurat mi nie dokonca udalo sie pomoc,ale jest tam naprawde duzo dobrych wskazowek. wazna sprawa jest wykres ile w jakim wieku dziecko powinno spac, zeskanuje to wkleje .

                  Skomentuj


                    #69
                    pieczulka świetny pomysł czekam więc na wykres
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      #70
                      zeskanowalam o snie i o karmieniu mleczkiem

                      jak kiedys mis ie uda to moge sprobowac calosc w pdf zrzucic, ale z drugiej strony ksiazka jest niedroga i glupio tak mi prawa autorskie lamac
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        pieczulka dzięki Nie no co Ty !!! bez przesady będziesz czas
                        marnowac
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          #72
                          ale moge tylko te zalozenia ,czego powinno sie oczekiwac od dzieci w danym wieku, ale to nie dzis... fajne rady i mozna sobie uswiadomic co powinno byc normalne w tym wieku

                          Skomentuj


                            #73
                            hm..wlasnie obejrzalam ta tabelke i hm...nie wiem co o tym myslec.

                            Skomentuj


                              #74
                              A ja muszę się pochwalić bo moja mała chyba wyrasta z tego "niespania w nocy" postęka tak ze dwa lub trzy razy budząc mnie przy tym ale śpi dalej, anie jak pisałam niedawno w którymś poście że od urodzenia nie przespala żadnej nocki także cierpliwości drogie mamy.


                              Skomentuj


                                #75
                                anna31 ile Twoja pociecha ma??
                                Co dotej tabbeli to hm.. tak myslac to pytanie czy mleczne posiłki oznaczaja same mleko? chyba nie koniecznie, a jogurt a twarozek a kaszka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X