Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Noc już prawie przespana :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: przespane nocki

    Mój Adi ma 18 miesięcy i jeszcze nie przesypia całej nocki.Jak miał 3-4 miesiące to zasnął o 21 i budził sie o 32 czy 4 nad ranem

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: przespane nocki

      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
      Moja ma prawie trzy latka i jeszcze nie przespała całej nocy do tej pory
      Budzi się 3,4 albo 5 razy marudzi ,kopie i popłakuje niewiem kiedy to się skończy.
      witam w klubie u mnie jest to samo i też czekam jak na wybawienie kiedy Natalka prześpi całą noc
      ŁUKASZ 08.09.2006

      NATALIA JULIA 30.11.2007



      Skomentuj


        Odp: przespane nocki

        Hej Mój synek ma niecałe 5 miesięcy a od 3 miesiąca przesypia całe noce
        Zasypia mnie wiecej o 20 i spi tak do 7 rano. Czasem zdarzy mu sie obudzić ok 4 ale dostaje butelke i zasypia jeszcze na kilka godzin Ma to chyba po mnie bo jestem okropnym śpiochem
        No i oczywiscie nie moge narzekać
        Pozdrawiam

        Skomentuj


          Odp: Noc już prawie przespana

          no właśnie a mój Krzyś ma 11 miesięcy i się przebudza często w nocy, a przecież już tak nie powinien. Nie wiem czemu, może przez karmienie piersią. Nie mogę go odzwyczaić
          robię fajną biżuterię za nieduże pieniądze zapraszam
          http://beztroskiswiat.otwarte24.pl

          Skomentuj


            Odp: Noc już prawie przespana

            Napisane przez ellen Pokaż wiadomość
            moj syn ma 7 tyg.-spi 6-7 godz.-ale niestety jest to miedzy 8 wiecz. i 2-3 w nocy...
            to możemy sobie ręke podać ellen
            mój Potwór zasypia o 19/20 i już cały w skowronkach wstaje o 3
            nie licze 1-2 pobudek na mleko
            szkoda że ja chadzam spać najszybciej o 23

            Skomentuj


              Odp: Noc już prawie przespana

              A ja napiszę taką ciekawostkę.Moja córcia lepiej spała kiedy byla niemowlęciem niz teraz jak ma prawie trzy latka


              Skomentuj


                Odp: Noc już prawie przespana

                Napisane przez Gaja83 Pokaż wiadomość
                no właśnie a mój Krzyś ma 11 miesięcy i się przebudza często w nocy, a przecież już tak nie powinien. Nie wiem czemu, może przez karmienie piersią. Nie mogę go odzwyczaić
                Mam niestety to samo,są noce gdy moja mała wisi non stop na cycku.W swoim łóżeczku w ogóle nie chce spać

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Noc już prawie przespana

                  A moj zrezygnowal juz z popoludniowych drzemek Zasypia o 19 i wstaje o 7 rano

                  Skomentuj


                    Odp: Noc już prawie przespana

                    antalis a ile ma Twoje maleństwo?
                    Bo mój Krzyś ma 11 miesięcy i coś ostatnio ciężko go uśpić w dzień - śpi po pół godziny a wcześniej nawet 2 godziny spał. Może już czas na jedną drzemkę tylko w ciągu dnia
                    robię fajną biżuterię za nieduże pieniądze zapraszam
                    http://beztroskiswiat.otwarte24.pl

                    Skomentuj


                      Odp: Noc już prawie przespana

                      Antalis, u nas jest dokładnie to samo! Śpi od 19 do 7.
                      Nie myslałam, że dwulatek może nie spać w dzień, ale nie jestem w stanie zmusić Łukasza do spania, jesli nie chce. Zwłaszcza, że sam wyjmuje szczebelki z łóżeczka.
                      Czasem zasypia około 15, ale wtedy po przebudzeniu jest nieznośny i marudny i wieczorem łazi po łóżeczku do godziny 21, wiec już wolę, żeby nie spał w dzień.

                      Gaja, myslę, że możecie już spróbować jednej drzemki. Wczesnie, ale może będzie lepiej spał i dłużej.
                      Łukasz 11.10.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: przespane nocki

                        Mamusie mam do Was prośbę jesteście już doświadczone pomóżcie 2 tygodniowej mamie mój syncio bardzo się rozkręcił w nocy nie chce wcale spać i tylko przy cycusiu dziś byłam w szoku karmiłam go przez ponad 2 godziny i tylko zmieniałam cycusie i jak podnosiłam do odbicia na ramię i mu ulżyło to znów do cycapotem drzemka 20 min i znów powtórka i tak całą nockę aż do rana...teraz śpi jakieś pół godziny jest nieźle a ja zamiast spać to szukam pocieszenia
                        Czy Wasze Maleństwa tez tak wisiały na cycusiu??Może to zbyt długo 2 godzinki??ehhh nikt nie mówił że będzie łatwo...a co myślicie na temat poduszek do karmienia czy któraś z Was używała??

                        Skomentuj


                          Odp: przespane nocki

                          droga beherowka
                          ja jako 6 miesięczna" doswiadczona mama" wypowiem sie. Moja Kalinka też tak robiła- cały czas najchętniej przy cycusiu. Za namowa mam i babć trzymałam corczke prawie nonstp przy cycusiu i efekt był taki, że cycus stał sie usypiaczem, pocieszycielem, odstresowywaczem i wszystkim czym tylko mógl. Nietstey maz musial przenieśc się do salonu bo nie miescilismy się w jednym łóżku, zycie towarzystkie zanikło bo przy stole siedziałam niemal z cyckami na wierzchu i moją Kalinka przylepiona do mnie. Jednak na poczatku stycznia zdecydowałam- oduczamy zasypiania przy cycusiu...no i co sie okazało- po dwóch nocach marudzenia, tulenia, metody pp i pomocy tatusia córeczka przesypia całe noce bez cycusia, ładnie sie rozwija, bawi i zapomina na całe dnie o cycusiu. Twoja pociecha jest maleńka i potrzebuje bliskości, dlatego daj mu ja ale pod postacia przytulania, buziaczkow, poklepywania po pleckach i szeptania csiii...Cycus tylko do jedzonka. Ja po poł roku odzyskałam małżeńskie łoże z mężem pośrodku i w miare normalne, poukładane zycie ze szczęsliwa i wyspana córeczką:-)
                          Powodzenia

                          Skomentuj


                            Odp: przespane nocki

                            Kukielkadziękuje za odp. mówisz po pół roku ossszzzz chyba naprawdę muszę się uzbroić w cierpliwość ojjj jakbym mogła chociaż wrócić do mojej czarnej nie słodzonej fusiastej kawyto było by bosko

                            Skomentuj


                              Odp: przespane nocki

                              Kawka na jakis czas odpada, chociaz mi w szpitalu kazali pić mocną czarną po porodzie przez cc- ale może to dlatego, że miałam zespół popunkcyjny i koszmarny ból głowy. W kazdym razie co do kawki to może za jakis miesiąc spróbuj a co do maleństwa to ta metoda podobno jest od 4 miesiąca a wczesniej zalecaja poklepywanie po pleckach i ciasne owinięcie w kocyk- ze niby tak jak w brzuszku.

                              Skomentuj


                                Odp: przespane nocki

                                Beherowka cierpliwosci,twoja dzidzia jest jeszcze bardzo malutka i przez najblizsze miesiace duzo sie jeszcze zmieni w rozkladzie waszego dnia i nocy...moj synek przesypial noce majac 9 m-cy po odstawieniu od piersi ale byl to wynik mojego bledu,poprostu nie umialam odzwyczaic go od nocnego cyckowania.Wiekszosc maluchow zaczyna spac spokojniej ok.5 m-ca kiedy dostaja przed spaniem mleko zageszczone kleikiem,poza tym warto wiedziec ze dzieci wazace ponad 5 kg nie potrzebuja nocnego karmienia...Powodzenia i glowa do gory to wszystko jest do przejscia,wiekszosc z nas przechodzila przez to samo

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X