Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Noc już prawie przespana :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: przespane nocki

    ha skad ja to znam moja Roksanka ma 11 miesiecy i budzi sie w nocy czasami ci pol godziny i tak jest od samego poczatku byla tylko jedna taka noc ze przespala jednym ciagiem 6 i pol godziny

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: przespane nocki

      witam moja pociecha ma 8,5 m-ca i jeszcze nie przespala całej nocy, jak skonczyla 4 m-ce to wstawala 2 czasem 3 raqzy w nocy, a w tej chwili jest cos strasznego bo wstaje 6-8 razy. marzy mi sie jedna przespana nocka, ciekawe kiedy to nastapi.
      picie w nocy herbatek jest całkiem nie do przejscia w jej wydaniu a smoczek jest do zabawy a nie do uspakajania, co u dziecka jest az dziwne
      życze wszystkim wytrwałości w nocnych przeprawach, kiedyś w koncu sie uda
      mam nadzieje ze nam tez sie uda

      Skomentuj


        Odp: przespane nocki

        Moja Natka ma prawie 10 miesięcy i też przespała tylko kilka nocy. zastanawiam się nad kupieniem kleika kukurydzianego i dodawanie do ostatniego mleczka przed spaniem. Może się naje i w nocy się nie obudzi? Ktoś próbował takiego sposobu?



        Skomentuj


          Odp: przespane nocki

          Córka przesypiała noce od 2miesiąca życia,syn budził się w nocy na jedzenie do półtora roku-.Kaszki nie chciał jeść z butli pił tylko mleczko.

          Skomentuj


            Odp: przespane nocki

            Witam moj synus niedlugo konczy 8 miesiecy i nadal nie przesypia calej nocy owszem zdarza mu sie jedna dluzsza przerwa ok 5 godzin ale to nie zawsze i choc karmiony jest od poczatku 7 miesiaca butelka to i tak budzi sie na karmienie nocne 2-3 razy chyba trudno powiedziec kiedy dziecko przespi cala noc kazde jest wyjatkowe i spi po swojemu zreszta to tak jak my

            Skomentuj


              Odp: przespane nocki

              Napisane przez Wiola_K_84 Pokaż wiadomość
              Moja Natka ma prawie 10 miesięcy i też przespała tylko kilka nocy. zastanawiam się nad kupieniem kleika kukurydzianego i dodawanie do ostatniego mleczka przed spaniem. Może się naje i w nocy się nie obudzi? Ktoś próbował takiego sposobu?
              wiola, wiesz ja miałam podobny pomysł
              ale z kleikiem ryżowym, bo Mały na kukurydziany jest uczulony...
              ostatni posiłek przed snem czyli mleczko 180 ml zagęszczałam kleikiem, ale nie pomogło
              Młody budził sie i tak 2-3 i tak każdej nocy do dziś
              i wiem że tu wcale nie chodzi o jedzenie
              czasami chce tylko napić się wody lub pociumkać smoka od butli,
              a mleka wcale nie potrzebuje

              no i dalej nie wiem jak pozbyć sie tej nocnej pobudki...
              ale spróbuj może Tobie sie uda!

              ja mam inny problem - moje dziecko bardzo mało śpi w nocy
              kładzie sie o 22-23 nawet i wstaje juz na amen ok.5-6
              choć zdarza sie i 4 w nocy
              a my chodzimy jak zombi........

              Skomentuj


                Odp: przespane nocki

                Wspolczuje dziewczyny jak czytam co piszecie o spaniu waszych maluchow...nie bede sie juz powtarzac opowiesciami o tym jak po zerwaniu z cyckiem moj synek przesypia nocki,kazde dziecko jest inne,jedno budzi sie z glodu inne z przyzwyczajenia,jeszcze inne lubi lezec przy mamusi...moj siostrzeniec tak prawie 3 lata juz zamecza moja siostre ciaglym budzeniem...nic i nikt nie pomaga ani grozby ani prosby,wizyty u pediatry ...pozostaje poczekac az sam z tego wyrosnie...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: przespane nocki

                  A Wojtek na razie karmiony cycusiem przesypia całe nocki... no prawie całe Zasypia koło 22 a budzi się koło 6 na jedzonko. Chociaż ostatnio ząbkuje i czasem budzi się częściej.
                  Zapraszam, zagłosuj http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1400

                  Skomentuj


                    Odp: przespane nocki

                    Niawka, to ty jestes bardzo szczęśliwa i wyspana mama.
                    Dziewczyny, czytam i przypominam sobie, jak to było u nas.
                    Wiola, ja wypróbowałam sposób, który zaproponowałaś, jak mój Łukasz miał 6 miesiecy. Poczatkowo budził sie co 3 godziny na karmienie i to było znośne. Kiedy jednak karmienia w nocy zaczeły się co 2 godziny, nie byłam w stanie sie wyspać i nawet raz zasnęłam na fotelu karmiac w nocy.
                    Wtedy postanowiłam, że o 22 podam butelkę, mleko z kleikiem. Syn przespał 6 godzin. I juz po kilku dniach stało się to normą. Nareszcie spałam do około 5.
                    Niestety u nas po podaniu butelki, Młody uznał, że juz wiecej nie chce piersi. Chciał, nie chciał, musiałam podawać w dzień mleko z butelki, i o ironio, tylko wieczorem i o 5 nad ranem ssał pierś. Zyskałam więc upragniony sen, a straciłam karienie piersią, bo juz po miesiącu wogóle przestał ssać.
                    A pobudki w nocy zdarzają się i dziś.
                    Łukasz 11.10.2007

                    Skomentuj


                      Odp: przespane nocki

                      Moja ma prawie trzy latka i jeszcze nie przespała całej nocy do tej pory
                      Budzi się 3,4 albo 5 razy marudzi ,kopie i popłakuje niewiem kiedy to się skończy.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: przespane nocki

                        kurcze, 3 lata budzeń kusi mnie próba tego kleiku, ale nie chcę, żeby mała dostała jakiejś alergii. Dopiero pomału dochodzi do siebie po ostatniej . Poczekam jeszcze troszkę, jak wszystkie chrostki jej zejdą i może spróbuję z kleikiem.



                        Skomentuj


                          Odp: przespane nocki

                          wiola, a co wcześniej Małą uczuliło?
                          mi zamiast kukurydzianego alergolog kazała dawać jeśli juz to tylko kleik ryzowy, nie uczulił
                          a powiem Ci że mnie zainspirowałaś i ja dziś dam mleczko z kleikiem o łyżke więcej niż zawsze - zobaczymy
                          dziś spałam 3,5 godz. w nocy i wymiękam

                          Skomentuj


                            Odp: przespane nocki

                            No do końca nie wiem co - albo mleko Bebiko - zmieniłam z Humany, albo laszka BoboVita owoce leśne. Po 3 tygodniach od zmiany mleka dostała wysypki, i kilka dni po tym jak dostała nową kaszkę. Z tym że tej kaszki to dużo nie jadła. Wiec nie wiem co, ale zeby nie eksperymentować od razu odstawiłam obie rzeczy od razu i wróciłam do Humany. Już jest lepiej resztki śladów zostało po alergii. Więc boję sie znów z czymś eksperymentować, ale moze się skuszę. Czytałam, ze kleik ryzowy częściej powoduje zaparcia, więc sama nie wiem, który wypróbować.



                            Skomentuj


                              Odp: przespane nocki

                              Ahoj. No to jak nauczyc dziecko spac bez jedzenia w nocy?

                              Skomentuj


                                Odp: przespane nocki

                                Mnie sie wydaje, ze na każde dziecko przychodzi pora. Wiadomo jedzenie w nocy nie jest najlepszym pomysłem, bo podobno zmienia się wydzielanie soków trawiennych, dziecku moze się poprzestawiać jedzenie w dniu z nocą. Podobno lepiej dziecko wtedy poić, nosić aż uśnie. Ale ja widzę po Natalce, że jak jest głodna nic nie pomoże. Musi zjeść i już. Widzę też, że jak ma tylko jedna drzemkę w dzień to noc raczej przesypia całą. I jeszcze jak zje ok 24, to do rana wytrzymuje. Można próbować budzić dziecko na jedzenie o północy. Bo jak zje o 21 to moze koło 2,3 poczuć się głodne.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X