Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Własny pokoik czy z rodzicami?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

    Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
    Ja nie miałam wyboru, bo mamy tylko jeden pokoik wspólny więc maluch od początku z nami spał. Nie wiem czy chciałoby mi się biegać między pokojami. Zresztą ja byłam spokojniejsza jak mała spała obok. I nie trzeba inwestować w elektroniczną mamę :P
    ja niekiedy potrafię wstać do Zosi kilka razy bo się kopie, bo piciu bo coś i to bieganie mnie przerażało by, u na też na to iż dziecię spało z nami od początku miało fakt, że ulewała i to mocno i mieliśmy ją na oku cały czas i tak już zostało

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

      27otsifem moja mała ma to samo. Potrafi całą noc się wiercić i obracać my na szczęście nie mieliśmy problemu z ulewaniem, ale moja Roksana zasypiała tylko w pozycji na boku i zawsze się obawiałam czy nie przeturla się na buźkę.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

        Dla mnie niemowlę w osobnym pokoju to w ogóle byłoby strasznie niewygodne. Moja córka budzi się srednio 3 razy w ciągu nocy i nie wyobrazam sobie ganiać między pokojami. U nas jest tak, że jej łóżeczko stoi zaraz obok mnie i jak tylko usłyszę, że się budzi chwytam butle otwieram jedno oko (drugim śpię ) i chwila moment jest po sprawie

        Skomentuj


          #49
          Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

          Hej
          Moja córeczka była z nami w pokoju do około roku. Nie wyobrażam sobie latania między pokojami... Tak jest wygodniej, szczególnie gdy dziecko jest malutkie i trzeba je karmić co ok 4 godzinki. Zawsze możesz wstać pogłaskać dziecko. Ja nawet nie musiałam stawać bo łóżeczko stało zaraz obok naszego łóżka. Czasem wystarczyło, że pogłaskałam Małą i spała dalej. Dodam, że nie miałam żadnego problemu żeby dziecko nauczyło się spać w całkiem nowym pokoju.
          Zapraszam na mojego bloga: http://szczesliwamama.pl/
          Pozdrawiam

          Skomentuj


            #50
            Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

            U nas tak do 10 miesięcy miał łóżeczko w naszej sypialni, a później już swój pokoik. Drugie pewnie tez tak będzie miało, bo nawet wygodnie nam było. Ogólnie jak kto uważa.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

              Razem z moim mężem od razu zadecydowaliśmy, że nasza Karolinka będzie miała swój pokój. Wiadomo, że to zależy od warunków mieszkaniowych, ale naszym zdaniem takie rozwiązanie jest najlepsze.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

                U mnie dwójka starszych dzieci ma wspólny pokoik,najmłodsza Ala ma narazie mały pokoik razem z nami,tzn mam tam swoje ubrania i jej rzeczy,ona śpi w łóżeczku a ja w łóżku koło niej.




                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

                  Nasza córka aktualnie doczekała się swojego własnego pokoiku. Jesteśmy na etapie ostatecznego wykańczania go. Ale będzie póki co służył jej do zabawy, spania w ciągu dnia itp, a na noc będziemy ją brać do naszej sypialni dopóki nie przestanie budzić się w nocy.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

                    Nie wyobrażam sobie, żeby w naszej sypialni było dziecko. Mąż nie umiałby spać, wszędzie bałagan i poza tym jestem kobieta i chcę uprawiać ze swoim mężem seks. Moje dziecko od początku miało swój pokoik. Dzisiaj kupuję do siebie pościel z satyny bawełnianej 160x200 i dla mnie to wielka radość mieć takie miejsce w domu tylko dla siebie.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

                      ja się nie mogę doczekać kiedy dzieci będą mieć osobny pokój nie wspólny bo czasem widzę jak młodsza siostra "przeszkadza" w nauce bratu a ona tylko chce to samo robić co i on Dzieci też muszą mieć swoją przestrzeń

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

                        U nas synek od samego początku ma własny pokoik. Oczywiście na początku spaliśmy u niego w pokoju, ale już od dłuższego czasu zasypia sam.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

                          A my,że mieszkamy jeszcze u moich rodziców to synek mieszka razem z nami w jednym pokoju. Wygodne to jest, bo jak synek w nocy sie przebudzi to mam go pod ręka.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

                            własny pokoik, ja starsze dziecko miałam w swoim pokoju gdy nieszkamliśmy w kawalerce w bloku bo nie było wyjscia. Obecnie syn ma swój pokoik gdyz mieszkamy w domu wolnostojącym. MOja 6 mies. córeczka obecnie śpi w łóżeczku w sypialni gdyz jest malutka i czuwam nad nią w nocy. Gdy będzie troszkę większa również pójdzie do swojego pokoju

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

                              Mam znajomych którzy mają dziecko w osobnym pokoiku od samego początku. Jak widać każdy robi poswojemu. My też dosyć szybko przenieśliśmy dziecko ale teraz i tak do nas przychodzi

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

                                Dla mnie od początku dziecko w osobnym pokoju to raczej ciagłe bieganie w nocy. Osobiscie nie polecam, ale co rodzic to inna opinia. Jak pasuje czemu nie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X