Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaka różnica wieku między dziećmi jest najlepsza?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Różnica wieku między dziećmi

    Tylko niektóre dzieci potem przeżywają to w nocy i płaczą w obawie o stratę siostry czy brata;/
    słyszałam już o tym ;/

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Różnica wieku między dziećmi

      hm.. to w razie czego będę upominać krewnych jak będę miała taką sytuację. Faktycznie to co dla nas jest żartem dla dziecka może być poważną sprawą.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Różnica wieku między dziećmi

        Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
        Tylko niektóre dzieci potem przeżywają to w nocy i płaczą w obawie o stratę siostry czy brata;/
        słyszałam już o tym ;/
        to prawa iż takie dzieciaczki porafią przezywac takie sytuacje bardzo mocno - u mnie u znajomych tak bylo iż starsza siostra tak bala sie o młodszego braciszka iz przez kilka nocy mama, Zuzia i Leos spali wszyscy razem w jedynym łózku - bo Młodzej nie dało sie wytlumaczyc iz nikt nie wezie Leona wiec trzeba uwazac z tego typu komentarzami

        Skomentuj


          #49
          Odp: Różnica wieku między dziećmi

          Kiedy mała miała kilka miesięcy notorczywie wyrzucała swojego smoczka w końcu w nerwach powiedziałam ze nie ma... pies zjadł... potem odbiło sie to na nocach ;/

          Skomentuj


            #50
            Odp: Różnica wieku między dziećmi

            Ok ale moje zapytanie dotyczyło różnicy wieku między rodzeństwem... może jeszcze ktoś coś podpowie? Jakieś doświadczenia? Na pewno są tu mamy które mają więcej niż jedno dzieciątko

            Skomentuj


              #51
              Odp: Różnica wieku między dziećmi

              U nas będzie dokładnie trzy lata różnicy, ja uważam że to dobry wiek. Zuzia jest świadoma tego że będzie miała rodzeństwo, a dodatkowo sama potrafi już się sobą zająć, ubrać, wysiusiać itp.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Różnica wieku między dziećmi

                Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                U nas będzie dokładnie trzy lata różnicy, ja uważam że to dobry wiek. Zuzia jest świadoma tego że będzie miała rodzeństwo, a dodatkowo sama potrafi już się sobą zająć, ubrać, wysiusiać itp.
                Racja, to duże odciążenie dla siebie. Znajoma ma 16 miesięcy różnicy między dziećmi i moim zdaniem to stanowczo za mało nie pod kątem dzieci ale jej samej. Starsza córeczka jest jeszcze bardzo wymagająca.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Różnica wieku między dziećmi

                  Oj w ciąży bywało ciężko szczególnie pod koniec z dużym brzuchem Teraz to przyznaję że czasem brałam na ręce bo kiedy się przewrócił czy coś zawsze to lepiej mu było i niestety bywały sytuacje U nas w domu schody i to też męczyło Ale wszystko da się znieść dla maleństwa

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Różnica wieku między dziećmi

                    Ostatnio rozmawiałam właśnie z mężem o różnicy wieku i doszłam do wniosku że aby mieć 3 latka różnicy - tak jak kiedyś chciałam to w maju wracam na rok do pracy i musiałabym znowu zajść w ciążę- kurcze ten czas tak szybko leci

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Różnica wieku między dziećmi

                      U mnie tak jakoś wyszło, że jest 10 lat różnicy..ale liczę na pomoc starszej córy :-) już teraz bardzo mi pomaga..nosi zakupy, pomaga rozwiesić pranie czy ogarnąć w domku..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Różnica wieku między dziećmi

                        No to już mała gospodyni domowa Ja mam siostrę starszą o 12 lat i szczerze mówiąc był okres że bardziej mi matkowała niż była siostrą. ma to swoje plusy i minusy ale jednak chciałabym mieć dzieci z mniejszą różnicą wieku. Tylko nie zawsze chcieć to móc - zobaczymy jak wyjdzie

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Różnica wieku między dziećmi

                          Mika, w takim razie powodzenia..trzymam kciuki !!!

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Różnica wieku między dziećmi

                            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                            Ostatnio rozmawiałam właśnie z mężem o różnicy wieku i doszłam do wniosku że aby mieć 3 latka różnicy - tak jak kiedyś chciałam to w maju wracam na rok do pracy i musiałabym znowu zajść w ciążę- kurcze ten czas tak szybko leci
                            3 lata to fajne różnica wieku, też bym tak chciała. Musiałabym za jakieś 3-4 miesiące zajść w ciąże, a to narazie chyba nie jest dobry pomysł, mąż zmienia pracę nie wiadomo jak to będzie dalej, nie zawsze chcieć to móc

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Różnica wieku między dziećmi

                              Jak dla mnie maksymalnie 4lata. Chciałam mieć trójkę dzieci do dwa lata, ale niestety póki co się nie udało. Teraz próbujemy, żeby różnica wieku wynosiła 3 lata.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Różnica wieku między dziećmi

                                ooo to w takim razie życzę powodzenia żeby się szybciuto udało, trzymam kciuki ja może też swojego niedługo urobię na drugiego dzidziusia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X