Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaka różnica wieku między dziećmi jest najlepsza?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jaka różnica wieku między dziećmi jest najlepsza?

    Pogratuluj mamie! Świetnie wygląda! Ale wiesz to dla Ciebie bardzo dobry znak - podobno córki "starzeją" się jak matki, czyli w waszym przypadku nie starzeją




    http://moj-dzikus.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jaka różnica wieku między dziećmi jest najlepsza?

      No coś Ty starzejemy się ale co moge powiedziec -pózne maciezynstwo odmładza to fakt-towarzysko i wizualnie hormony czynia cuda
      Polecam 35+ robic dzieci takie maciezynstwo zupełnie inaczej wyglada i ma sie inne podejscie .


      Skomentuj


        #33
        Odp: Jaka różnica wieku między dziećmi jest najlepsza?

        Zobaczymy jak będę się czuła za te 10 lat jak będę w dobrej formie to czemu nie? Potem zamiast się zadręczać kłopotami z dorastającym nastolatkiem będę się uspokajała zabawą w chowanego z maluchem




        http://moj-dzikus.blogspot.com/

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jaka różnica wieku między dziećmi jest najlepsza?

          Napisane przez polinella Pokaż wiadomość
          ajj... szkoda :/ myślałam, że to obojętne z któej strony te bliżniaki... ale to dobrze - siostra w takim razie też na nie może liczyć, chociaż mąż ma bliźniaczkę? zazdrość mnie ominie ;p
          Polinella jako matka bliźniaków mam ten temat troszkę lepiej przerobiony i nic sie nie martw bliźniaki może mieć każdy. Jeśli chodzi o dziedziczenie to faktycznie prawda ale dotyczy to bliźniaków dwujajowych, a dokładniej skłonność do nadprodukcji komórek jajowych jest dziedziczona przez kobiety. Ale bliźniaki może mieć każdy, bo tak naprawdę ciąż bliźniaczych jest całkiem sporo tylko że większość niestety kończy sie porodem pojedyńczym, ponieważ jedno dziecko ulega wczesnemu poronieniu (matki często nawet nie wiedzą o tym),
          tylko że w dzisiejszych czasach coraz więcej takich ciąż kończy się porodem podwójnym ostatnio słyszałam że naukowcy szacują że w 2050 co druga ciąża będzie bliźniacza. natura podobno się zabezpiecza bo panom pogarsza się jakość nasienia


          Skomentuj


            #35
            Odp: Jaka różnica wieku między dziećmi jest najlepsza?

            No to mam dużą szansę bawić wnuki bliźniaki Ale cieszę się, że mam mojego jednego synka bez żadnych problemów, bo co prawda bliźnięta w mojej rodzinie się nie pojawiały, ale za to wiele kobiet ma duże problmey z zajściem w ciążę lub nie udało im się wcale... A czy to jest dziedziczne to nie wiem. Widziałam jednak ból moich cioć, adopcje dzieciaków, które szukają teraz biologicznych rodziców...




            http://moj-dzikus.blogspot.com/

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jaka różnica wieku między dziećmi jest najlepsza?

              U mnie jak widać są duże rozrzuty wiekowe pomiedzy dziećmi,tak sie jakos złożyło po pierwszym dziecku długo nie myślałam o następnym może dlatego że byłam za młoda na macierzyństwo które bardzo mnie wtedy przerosło,tak bardzo że o drugim zaczęlam mieć przebłyski dopiero po 7 latach a po 9 urodziła się córka.Trzecie to był przypadek ale faktycznie późne macierzyństwo odmładza przy trzecim porodzie wszyscy się pytali czy to pierwsze


              Skomentuj


                #37
                Odp: Jaka różnica wieku między dziećmi jest najlepsza?

                Coś musi w tym być. Hormony pewnie działają - lepiej niż jakiekolwiek zabiegi odmładzające Ja mam nadzieję, że dosyć szybko dostnanę przebłyski na drugie dziecko, żeby mi się razem chowały Ale co z tego wyjdzie? Na razie mój instynkt macierzyński jest zaspokojony




                http://moj-dzikus.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jaka różnica wieku między dziećmi jest najlepsza?

                  u mnie jest 5 lat różnicy między chłopcami,trochę dużo ale tak wyszło

                  Skomentuj


                    #39
                    Różnica wieku między dziećmi

                    Wiem, że nie ma idealnej recepty ale chciałabym się dowiedzieć jaka różnica wieku między dziećmi waszym zdaniem jest najlepsza? Może są wśród Was osoby które mają dzieci rok po roku albo sami mają dużo starcze czy młodsze rodzeństwo. Macie jakieś obserwacje czy wnioski?

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Różnica wieku między dziećmi

                      U nas jest różnica 2,5 lat i bardzo się cieszę że tak wyszło Nie planowałam drugiego dziecka i bardzo się bałam jak sobie poradzę Synka całą ciąże przygotowywałam na narodziny siostry i było w porządku Nie było scen,zazdrości ani takich rzeczy Oczywiście z biegiem czasy są sprzeczki bo jak synek ułoży wieże z klocków a mała mu zburzy to est krzyk ale jako rodzeństwo to są bardzo zżyci ze sobą Synek zaczął chodzić do przedszkola to siostra za nim płakała,
                      Synek chciał siostrę w przedszkol bo on się nią umie opiekować ...rano witają się przytulają całują i wieczorem tak samo To jest piękne
                      ALE początki są ciężkie wiadomo nieprzespane noce ,tyle obowiązków na głowie nie jest tak pięknie Z czasem to wszystko przychodzi i mogę powiedzieć że z dwójką dzieci jestem bardziej zorganizowana niż miałam jedno

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Różnica wieku między dziećmi

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        U nas jest różnica 2,5 lat i bardzo się cieszę że tak wyszło Nie planowałam drugiego dziecka i bardzo się bałam jak sobie poradzę Synka całą ciąże przygotowywałam na narodziny siostry i było w porządku Nie było scen,zazdrości ani takich rzeczy Oczywiście z biegiem czasy są sprzeczki bo jak synek ułoży wieże z klocków a mała mu zburzy to est krzyk ale jako rodzeństwo to są bardzo zżyci ze sobą Synek zaczął chodzić do przedszkola to siostra za nim płakała,
                        Synek chciał siostrę w przedszkol bo on się nią umie opiekować ...rano witają się przytulają całują i wieczorem tak samo To jest piękne
                        ALE początki są ciężkie wiadomo nieprzespane noce ,tyle obowiązków na głowie nie jest tak pięknie Z czasem to wszystko przychodzi i mogę powiedzieć że z dwójką dzieci jestem bardziej zorganizowana niż miałam jedno
                        Przyznam szczerze, że też właśnie myślałam o trzech latach różnicy między dziećmi, jeśli tylko natura będzie tak łaskawa i nam się uda A nie było scen zazdrości jak synek miał 3 latka i pojawiło się drugie dziecko?

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Różnica wieku między dziećmi

                          Zazdrosny nie był on bardzo pomagał , podawał wszystko o co go prosiłam Może najgorsze było to że też chciał nosić ją i wtedy dużo trzeba tłumaczyć
                          nawet jak ktoś przychodził to bał się że mu siostrę zabiorą bo jedna ciotka powiedziała że weźmie sobie dzidziusia to on to na poważnie wziął

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Różnica wieku między dziećmi

                            O no to świetnie, że tak się wczuł w rolę starszego brana-obrońcy Słodkie A jak sobie poradziłaś w ciąży? Synek miał skończone 2 latka jak byłaś w ciąży. Dałaś radę? Obyło się bez dźwigania dziecka itp?

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Różnica wieku między dziećmi

                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              Zazdrosny nie był on bardzo pomagał , podawał wszystko o co go prosiłam Może najgorsze było to że też chciał nosić ją i wtedy dużo trzeba tłumaczyć
                              nawet jak ktoś przychodził to bał się że mu siostrę zabiorą bo jedna ciotka powiedziała że weźmie sobie dzidziusia to on to na poważnie wziął
                              W ogóle to się czasami zastanawiam czemu tak mówią ze zabiorą siostre czy brata i co to ma na celu, chyba wzbudzić tylko strach w dziecku.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Różnica wieku między dziećmi

                                może żeby sprawdzić reakcję dziecka. Czy powie " ok bierz" (znowu będę w tym domu najważniejszy ) czy właśnie nie wyrazi zgody

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X