Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Dzieciaczki z 2007

    hej Moniko
    coś o sobie hmm...jesteśmy z Kielc ..Nika rano biega do przedszkola a ja w tym czasie staram się pracować...zajmuję się kosmetyką--prowadze mały salonik z hurtownią i szkoleniami a w weekendy biegam jeszcze na uczelnię...
    każdą wolną chwilę spędzam z moim kochanym krzykaczem


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Dzieciaczki z 2007

      Ho ho, to Ty bardzo zabiegana kobitka jesteś!
      Przyznam, że czasem zazdroszczę takiego zajętego zycia. I to i to i tamto. Z pewnością można sie dowartościować. Ale też i zmęczenie pewnie czasem daje w kość. Zwłaszcza, że od pracy i uczelni można wziąć urlop, a od malucha nie.
      Choć w sumie to niektórzy biorą, jesli dzieciaczki mają komu na chwile/dzień lub dwie/kilka dni podrzucić.
      Łukasz 11.10.2007

      Skomentuj


        Odp: Dzieciaczki z 2007

        Witam i ja dawno mnie tu nie było,dzidzia rośnie od14tygodnia czuję już ruchy,na razie słabe ale i tak fajne.Mały miał zapalenie płuc ja byłam w szpitalu,dostałam leki i je biorę ,mam za nisko łożysko jak się nie podciągnie to lipa,za tydzień wizyta u gina to zobaczymy co i jak

        Skomentuj


          Odp: Dzieciaczki z 2007

          I jak Podolec, juz po wizycie? Może łożysko się jeszcze podniesie. Nie znam się co prawda na tym, ale wiem, że czasem podnosi się w czasie ciąży.
          A jak teraz z Waszym zdrowiem, twoim i synka?
          U nas na szczęście tylko niewielki katar przed świetami się pojawił, a teraz po nim już śladu nie ma.

          A właściwie to dlaczego tu ostatnio tak pusto.
          HALO, JEST TU KTO?
          Czy nic się u was nie dzieje?
          Jest tak dobrze, czy tak źle?
          Łukasz 11.10.2007

          Skomentuj


            Odp: Dzieciaczki z 2007

            Okij leków nie muszę brać łożysko trochę się podciągneło,raczej nie będzie przodującego,dzidzia zdrowa,wszystko ma tam gdzie powinna,to dziewczynka

            Skomentuj


              Odp: Dzieciaczki z 2007

              Podolec, fajnie, że jest lepiej i dzidzia zdrowo rośnie.
              I będziesz prawdopodobnie miała dzieciaczki "na zmianę": córka, syn, córka. Wyraźna przewaga płci pięknej.
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj


                Odp: Dzieciaczki z 2007

                Witam wszystkich. To mój debiut na tym forum. Jestem mamą nieznośnego szkraba o imieniu Kacper, który urodził się 16.07.2007r. o godz. 20.45

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Dzieciaczki z 2007

                  Witam nową mamę.

                  Hej, dziewczyny, co się z Wami dzieje? Jakoś wątek nam utyka...
                  Dajcie znać, jak Wam się na wiosnę żyje.
                  My niestety obecnie na lekach jesteśmy i jeszcze goraczka doszła, więc z wiosny nie możemy dziś korzystać.
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Dzieciaczki z 2007

                    Napisane przez agatprus Pokaż wiadomość
                    Witam wszystkich. To mój debiut na tym forum. Jestem mamą nieznośnego szkraba o imieniu Kacper, który urodził się 16.07.2007r. o godz. 20.45
                    Witamy i zapraszamy do pogaduch
                    Napisane przez MonikaPB21 Pokaż wiadomość
                    Witam nową mamę.

                    Hej, dziewczyny, co się z Wami dzieje? Jakoś wątek nam utyka...
                    Dajcie znać, jak Wam się na wiosnę żyje.
                    My niestety obecnie na lekach jesteśmy i jeszcze goraczka doszła, więc z wiosny nie możemy dziś korzystać.
                    Ja jestem chociaż ostatnio mało się tu udzielałam MONIKA dużo zdrówka dla synka. Moja odpukać zdrowa ostatnio przeziebiona była w lutym.A ja od poniedziałku zaczynam szkolenie i przez półtora miesiąca nie będzie mnie w domu przez 8 godz dziennie,zobaczymy jak M poradzi sobie z córeczką bo z niej niezły diabełek jest.


                    Skomentuj


                      Odp: Dzieciaczki z 2007

                      Ja zagladam prawie codziennie ale nie piszę.Córka ma mieć na imię Iza.U nas ciepełko,wczoraj zjadłam na wieczór kawałek czekolady i mega zgaga mnie męczyła.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Dzieciaczki z 2007

                        Hej dziewczyny,jestem mamuśka dwóch córeczek,starszej Emilki z 18 sierpnia 2007r i młodszej Izuni z 1 kwietnia 2009r.Można się przyłączyć............?

                        Skomentuj


                          Odp: Dzieciaczki z 2007

                          Pewnie, że można dołączyć. Witamy.

                          Podolec, zmieniłaś suwaczek, ale czy tez nie usunęłaś jakiegoś?
                          Może zgagę miałaś, bo Iza nieprzepada za słodyczami.

                          Ania, my mieliśmy pomysł, by mąż poszedł od wiosny na wychowawczy, a ja bym wróciła do pracy. I choć ostatecznie nic z tego nie wyszło, to byłam bardzo ciekawa, jak tez moi panowie poradziliby sobie razem.
                          A niewątpliwym plusem takiej zamiany w opiece jest to, że mężczyzna w pełni uświadamia sobie, że "siedzenie" w domu z dzieckiem wcale nie oznacza siedzenia, tylko czasem niezłą harówkę.

                          A jak dziewczyny u Was z zapisami do przedszkoli?
                          Bo nam się udało dostać do tego, na którym najbardziej mi zależało. Ale stres był.
                          Łukasz 11.10.2007

                          Skomentuj


                            Odp: Dzieciaczki z 2007

                            My też mieliśmy szczęście i mała dostała się do przedszkola. Teraz zastanawiamy się jaki rowerek kupić nowy czy używany bo trójkołowy zamały

                            Skomentuj


                              Odp: Dzieciaczki z 2007

                              Tak dwa usunełam,może potem znów je wstawię.Mój nie idzie do przedszkola bo kto go by prowadzał,mamusia i tak ma się wyprowadzić.

                              Skomentuj


                                Odp: Dzieciaczki z 2007

                                Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
                                Hej dziewczyny,jestem mamuśka dwóch córeczek,starszej Emilki z 18 sierpnia 2007r i młodszej Izuni z 1 kwietnia 2009r.Można się przyłączyć............?
                                Witamy i zapraszamy.
                                Napisane przez monaikrzychu Pokaż wiadomość
                                My też mieliśmy szczęście i mała dostała się do przedszkola. Teraz zastanawiamy się jaki rowerek kupić nowy czy używany bo trójkołowy zamały
                                Ja tez jestem na etapie poszukiwania rowerka,nowe wiadomo dość drogie a używany trzeba dokładnie sprawdzic przejrzałam Allegro i interesuje mnie taki z bocznymi kółkami i oczywiście z takim dokręcanym kijem do prowadzenia.
                                No i wykrakałam juz po pierwszym dniu bycia z tatą Marlenka bawiła się w fryzjera swoje długie włosy obcieła nozyczkami z jednej strony czeka nas jutro przymusowa wizyta u fryzjera i niestety krótka fryzurka.
                                A to dopiero pierwszy dzień nie chcę myślec co będzie później


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X