Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam wszystkie mamy
    Jestem nowa na tym forum.Mam syna Adasia urodzil sie 12.07.2007

    Skomentuj

    •    
         

      jak tam dziewczeta?moja coreczka sie zakochala w swoich nowych gumiaczkach ze sciaga je tylko do spania
      poza tym sloneczko dzis swieci moze wkoncu bedzie mily dzien.
      shannon

      Skomentuj


        GONRAD ja stopniowo zmniejszalam ilosc karmien az pewnego dnia jak cora skonczyla rok przestalam.w dzien bylo ok wogle sie nie domagala a w nocy to plakala przez kilka dni alwe tatus do niej wstawal.to trwalo jakies 3-4 noce i dala se spokoj.ja na poczatku sobie zalozylam ze karmie do skonczenia roczku i plan wykonalam
        shannon

        Skomentuj


          haha
          a moja Malwinka ściąga codziennie kapcie i zakłada kozaczki
          najlepsze jest to jak założy moje, a mój Dacjanek woła "mamo patrz niuniu twoje buty ubrała"

          Skomentuj


            Moja córa ostatnio ma manie biegania na boso. A że wszystkie kapcie ma na rzepy ciagle słyszę odgłos odpinania rzepa i po chwili już ucieka cała szczęśliwa w samych skarpetkach. Cierpliwości mi już brakuje, żeby bez końca jej tłumaczyć że nie wolno, widząc że to ją jedynie bawi. Na dodatek ostatnio wzieła się na sposób i zaczeła przede mną chować swoje kapcie i to coraz zmyślniej. A potem patrzy się urwis jeden jak ich szukam...
            Pozwalam jej czasem pobiegać w skarpetkach, ale u nas dywanów nie ma i szybko jej nóżki marzną, na dodatek parkiet śliski...


            Skomentuj


              A moja lubi biegać ale całkiem boso.Wieczorem jak ją położę do łóżka, to ona ucieka żeby sobie pobiegać z gołymi stópkami a przy tym tak fajnie głośno tupie...Już nie mogę się doczekać lata jak będzie ciepło a Wy?


              Skomentuj


                ja czekam jak bedziemy jezdzily nad morze
                shannon

                Skomentuj

                •    
                     

                  kupie jej wiaderko i lopatke i bedziemy zamki robictakie moje marzenie na lato
                  shannon

                  Skomentuj


                    My lepiłyśmy babki z piasku nad morzem juz w tamtym roku :-) obawiam się tylko, ze w tym roku juz spokojnie nie posiedzimy na kocyku ;-) będzie pewnie więcej zabawy w ganianego :-)

                    Skomentuj


                      Cześć! ja tez mam córeczkę z 2007 roku. Urodziła się 23 lipca o 10.05. Ma na imię Hania.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Oj, ja też już na lato czekam z utęsknieniem. Nad morze też się wybieramy.
                        Cześć Wiśnia.


                        Skomentuj


                          nocniczek

                          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                          Moja mała (za 13 dni będzie mieć 2 l) nie chce siadać na nocnik tylko na sedes ma specjalną podkładkę i sama ją zakłada jak tylko wejdzie do łazienki i woła sii sii ale jak ją posadzę to nie sika i co mam dalej robić?
                          Wiesz ja myślę, że przyjdzie czas na wszystko, najważniejsze nie zmuszać, jak chce niech siada w końcu się przełamie. Albo jak nic to nie da to chyba faktycznie poczekać na ciepło i zdjąć pieluchę. Córeczka koleżanki bardzo się broniła przed nocnikiem a miała ze 2lata i 7 miesięcy i dalej z pieluchą. W końcu zdjęli jej po prostu pieluchę całkiem. Zsikała się może kilka razy i załapała bez problemu. Ja myślę że nie zmuszać, a zachęcać wszystko w swoim czasie. Nie ma się co stresować. Moja starsza też jakoś bardzo szybko nie załapała samo przyszło z miesiąc po 2 -gich urodzinach. W nocy trochę później miała 2 lata 3- 4 miesiące jak przestała całkiem. Malwinka już nie sika nawet w nocy ale za to cycusia ciągnie ..... pozdrawiam i życzę cierpliwości.

                          A z tym "cyckiem" to pewnie zaczne od ogranicznia ale dam jej jeszcze trochę czasu (jesteśmy po strasznej grypie całą rodziną) i tak pare dni temu odstawiłyśmy smoczek z dnia na dzień bez problemu może i z mleczkiem mamusi będzie podobnie.
                          No pogoda dziś faktycznie piękna była, dziewczyny byle do wiosny.
                          pozdrawiam
                          Gosia

                          Skomentuj


                            ja też jestem zdania, że na każde dziecko przychodzi pora do załatwiania się na nocniczek

                            mój Dacjanek mając 2 latka i 7 miesięcy dopiero zaczął sikać w nocniczek a na drugi dzień była już nawet kupka

                            po tygodniu zaczęliśmy ściągać pampersa na noc (nie zsikał się ani razu)

                            wcześniej jak był mniejszy nie chciał robić do nocnika a jak już siedział na nim to siedział bardzo długo i nic nie robił

                            będzie dobrze

                            również pozdrawiam

                            Skomentuj


                              o wątek pada ale ja wreszcie swój login i hasło znalazłam

                              witam po przerwie

                              nasze Skorpionki już nie niemowlaki tylko dzieciaczki

                              daja popalić ale są słodziutkie - moja taka jest i sądzę,, że wasze skarby też
                              Życie Jest Pełne Kinder Niespodzianek
                              Gdzie Diabeł Nie Wlezie - Ja Już Tam Byłam :]]]

                              Skomentuj


                                15 listopad 2007, urodził sie mój synus Miłoszek, mały wyczekany cud


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X