Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez pawimi
    no fakt trudno zebys wymierzala klapsy w imie idei 12 -letniemu chociazby dziecku...sa inne metody ale dwulatkowi czasem lekki klaps i odrobine podniesiony stanowczy glos moze sie przydac
    nie powiem że nie dawałam klapsów nigdy zdarzało sie ale to juz jak syn był na tyle dojrzały żeby zrozumiec dlaczego to ok 2-3 lat potem juz było tłumaczenie i kary ale nie cielesne i tak zostało Konradek jest za mały na to żeby cos u niego wymuszac i żeby go karac teraz ucze się cierpliwości i zaciskam zęby jak mam ochote na niego nawrzeszczeć
    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez olcia79
      anik nie pisz takich rzeczy na publicznym forum bo zostaniesz surowo osądzona
      Forum jest po to żeby się wypowiadać, co sie robi i jak zachowuje. Olcia taka prawda, moje dziecko robi co chce i jest cholernie rozpieszczone, ale to jest moje dziecko i moja sprawa, jak ktos chce to może mi doradzić, ale nie pouczać
      PAULINA 07.07.2008




      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
        Kiya z własnego doswiadczenia wiem że czasem nie mozna zastosowac rygoru jak to nazwałas moi rodzice byli bardzo surowi i co z tego maja ja i moje rodzeństwo unikamy ich i pamietamy o wszystkich rzeczach które były nam zabronione bo uwazali ze robia dobrze moze to sprawdza sie z małymi dziecmi ale starsze maja potem wielki żal
        Ja nie byłam bezstresowo wychowywana i uważam, że rodzice dobrze mnie wychowali, czasem rozmowa nic nie da. Oczywiście nie jestem za katowaniem dzieci, ale klaps czasem potrzebny
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
          w większości dni się sprawdza
          moj też cały dzien był na dworzu bo było ciepło teraz mu zapewniam rozrywke w domu, da się tylko trzeba trochę dobrych chęci i pomysłów. Nie mówię tego bo wymyśliłam na poczekaniu tylko pisze z doświadczenia poniewaz mam brata o 10 lat młodszego.
          może cos podpowiesz z tą rozrywką ja dwoje sie i troję a mój szkrab nudzi się zabawa szybciej niz ja ja wymyślam bardzo odczuwam brak pogody i spacerów bo synek strasznie je lubi i jest wtedy grzeczniutki
          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            A jaką kare mozna zastosować 11-letniemu uparciuchowi?


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
              Forum jest po to żeby się wypowiadać, co sie robi i jak zachowuje. Olcia taka prawda, moje dziecko robi co chce i jest cholernie rozpieszczone, ale to jest moje dziecko i moja sprawa, jak ktos chce to może mi doradzić, ale nie pouczać
              anik ma racje ze po to jesteśmy żeby sobie pomagać i doradzać a nie krytykować, każdy wychowuje dziecko na swój sposób
              Oskar Michał
              1 kwiecień 2009
              3710 ; 59 cm ; 10 pkt


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                Ja nie byłam bezstresowo wychowywana i uważam, że rodzice dobrze mnie wychowali, czasem rozmowa nic nie da. Oczywiście nie jestem za katowaniem dzieci, ale klaps czasem potrzebny
                ja unikam klapsów potem może się zdarzyć że klapsy zmieniają się w regularne lanie i nawet rodzic tego nie zauważy
                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  no i mój starszak na klapsy za duży ha ha ha
                  KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                    ja unikam klapsów potem może się zdarzyć że klapsy zmieniają się w regularne lanie i nawet rodzic tego nie zauważy
                    A wiesz co ja sobie nie wyobrażam jak na razie żeby Paula dostała klapsa ale jak będzie trzeba
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      ja też jestem ZA grafikiem dla dziecka,zawsze się go staram trzymam,ale widzę,że częściej mojemu dziecku nie chce spac w ciągu dnia,a to zależy od pogody na dworze,a to od przebytej nocy(płaczliwa,czy nie- a to z kolei wiaże się z tym,że później wstanie) Więc w miarę rozwoju dziecko potrzebuje więcej energii i tym samym więcej aktywności,by ta energię w jakis sposób wykorzytać.I mój grafik dzienny nie zawsze jest grafikiem,tak jak nie zawsze jest ładny dzień.AMEN
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez olcia79


                        no to przeciez pisalam ze kazdy wychowuje jak sobie uwaza
                        oczywiscie nie zostało to zauwzone hahaha
                        wiem przeciez tylko ja pisala i gadalam jeszcze i nie widziałam, nie mam szklanej kuli
                        Oskar Michał
                        1 kwiecień 2009
                        3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                          A wiesz co ja sobie nie wyobrażam jak na razie żeby Paula dostała klapsa ale jak będzie trzeba
                          dokładnie, a nawet nie mam powodów bo jak pisałam moja nad wiek i mądra i grzeczna
                          za to na Julke nie mam już sił i nerwów, chyba mi się w rozwoju cofa. Dzis np. zamiast czytać czytankę zabrała majce jeździk i jeździła sobie. Już nie mówiąc o tym że dupsko pchała do wózka. Może ta pooda tak na nią dziś działała


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                            A wiesz co ja sobie nie wyobrażam jak na razie żeby Paula dostała klapsa ale jak będzie trzeba
                            a kiedy według ciebie trzeba? zastanawiałam sie kiedyś dlaczego uderzyłam syna i dochodziłam do wniosku że jego postępek nie był taki straszny że musiał być w ten sposób ukarany a szczerze sie przyznając powodem była moja drażliwość bo np tego dnia pokłóciłam się z kimś
                            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Witam panie wieczorowa pora
                              Nie wie o czym piszecie,musze doczytac...
                              frosia callne jutro bo dzis moj sie do wyjazdu szykowal i caly dom stal na glowie

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                                ja też jestem ZA grafikiem dla dziecka,zawsze się go staram trzymam,ale widzę,że częściej mojemu dziecku nie chce spac w ciągu dnia,a to zależy od pogody na dworze,a to od przebytej nocy(płaczliwa,czy nie- a to z kolei wiaże się z tym,że później wstanie) Więc w miarę rozwoju dziecko potrzebuje więcej energii i tym samym więcej aktywności,by ta energię w jakis sposób wykorzytać.I mój grafik dzienny nie zawsze jest grafikiem,tak jak nie zawsze jest ładny dzień.AMEN
                                ślicznie to ujełaś
                                i im starsze bobo tym trudniej trzymać się godzin
                                ale ważne by najważniejsze sprawy np. jak pory jedzenia utrzymywać spania wieczornego
                                bo i dzieki temu rodzicom jest łatwiej


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X