Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    silekco do mnie to chwilowo mam spokoj ale nie wszystko jest dobrze...to dlugi temat,nie chce dziewczynom na F truc .Jak chcesz pobawic sie w psychologa ,terapeute (albo poprostu sluchacza)to ci na priw napisze (ale juz nie dzis)bo nie chce tu zasmiecac moimi zalami...

    Skomentuj

    •    
         

      Nikt mnie nie zauważa to idę spać
      PAULINA 07.07.2008




      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

      Skomentuj


        Dotka on jest ok i nie narzekam ale jest 10 lat starszy i czasem mi matkuje chyba i poucza nieswiadomie nawet ,a ja nie jestem konfliktowa ,widocznie powinnam wyrazniej pokazywac swoje zdaniei częściej walczyc o swoje
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          anik kochana no co ty,jasne ze cię widzimy sorcinie idz,tylko mam doła ,juz mi lepiej ,zostan jeszcze
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            Dobranoc Anik
            Silek miedy nami jest prawie 7 lat roznicy i moj tez by chcial wszystkim dyrygowac...
            Pogadaj moze zmieknie,przeciez zly nie jest...
            Teraz uciekam juz na prawde,jutro szwagierka bedzie u nas a wieczorem mamy pozegnalny wieczor z przyjacielem w restauracji umowiony( on dostal awans w pracy i jedzie zyc do niemiec,ale mu zazdroszcze...)
            Dobranoc

            Skomentuj


              Noi pouciekały

              dotka pewnie terapeutka to ze mnie nie jest ale wysłucham ,doradze ,dobrze jest z siebie ciężar zrzucic,i masz 100 % gwarancji dyskrecji
              Sylwia 9 latek
              Damianek 17 m-cy


              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

              Skomentuj


                To miłej zabawy zyczędobranoc Dotka i Anik
                Sylwia 9 latek
                Damianek 17 m-cy


                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam kochane,
                  Sikornik ja znowu wolę mieszkac w mieście a nie gdzieś na uboczu.Mam jakiś wstręt do ciszy i spokoju-może dlatego że przez 19 lat "dusiłam"sie na wsi.Jeśli lubisz cisze i spokój to nie ma sie nad czym zastanawiac.Jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to zastanów sie i odpowiedz sobie na pytanie:"Co Johny powiedziałby na ten temat jakby umiał mówic?"pewnie wybrałby swoją osobistą piaskownice i dużo miejsca do biegania niż betonowe podwórko.



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    po pierwsze: baaardzo Wam dziękuje za opinię
                    wzięłam sobie do serca każdy głos - jakoś ten domek na razie wygrywa rankingu i Marti masz racje moja Droga - trzeba naradzić się z Młodym, bo przecież ta wyprowadzka to głównie dla niego...
                    ja np. jestem typowym dzieckiem miasta, kocham spaliny, smród, tłumy, hałas itd. mieszkanie przez kilka lat w sercu Poznania zrobiło swoje hehe
                    ale jakoś teraz stronię od ludzi i wolę się wyciszyć - zresztą to tylko opcja na najbliższe 2-3 lata a potem bierzemy kredyt i wtedy zacznie się debata gdzie i w jakiej postaci będzie wyglądał nasz własny domek...

                    o drugie: Silek Damianek przystojniacha, mamy kilku takich na C R A Z Y ślicznych blondasków (mój do nich nie należy bo jest łysy)

                    po trzecie: teraz będę rzadko bywać bo mam mase pracy aby naprawdę porządnie przygotować się do obrony taj cholernej magisterki i mieć to z głowy... moge Was tylko prosić abyście w pewnym momencie września mocno zaciskały kciuki!!!

                    po czwarte: komentarz do mojego nowego zdjęcia na n-k
                    Radek nie za bardzo uwielbia tak bardzo jak ja moje żelastwo w różnych miejscach ciała - teraz systematycznie sie tego raczej pozbywam, bo za rok ruszam do pracy, w której nie ma opcji żeby takie coś mieć - trzeba przecież świecić przykładem dla polskiej młodzieży
                    a poza tym czy Matce-Polce przystoi hehe???

                    po piąte: dotka Kochana na pewno nie zaśmiecasz forum swoimi żalami!!! co ja mam powiedzieć hihi - zawsze możesz liczyć na to że Cię wysłucham i może cuś doradzę, a Polduś jak tam zdrówko, lepiej już chyba bo nic nie pisałaś???

                    Całuję Was:*:*:* i wpadnę w ciągu dnia na pewno na chwil kilka...
                    Last edited by sikornik; 05-08-2009, 05:32.

                    Skomentuj


                      [QUOTE=silek7;98956]tak sie zastanawiam czy by nie sprzedac wózia i spacerówki nie kupic
                      tylko mój ma obiekcje az mi sie nie chce tematu zaczynac bo po co wózek kupowałam z spacerówka zeby teraz sprzedawac i wogóle juz mnie to wszystko wk.....



                      Witajcie
                      silek7 slicznego chlopca masz -ja tez cos wrzuce jak bede miala wiecej czasu
                      mialam podobny problem z wozkiem (kupilam 3funkcyjny) moj tez nie chcial slyszec o nowej spacerowce ,no bo przeciez ta jest calkiem nowa wiec zabralam go na zakupy . Przy pakowaniu "okazalo" sie ze wozek zajmuje wiekszosc bagaznika, na co moj stwierdzil ze trzeba zmienic auto by mialo wiekszy bagaznik wtedy zaproponowalam na poczatek skladana spacerowke i nareszcie przyznal mi racje
                      Facetom trzeba lopatologicznie przedstawic problem
                      Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        HEj
                        My dziś na działeczkę nie jedziemy , gdyż jakoś pochmurno się zrobiło.Będe sprzątać i prać
                        Amelka oczywiście broi
                        Trochę Was podczytywałam , ale nie wszystko prawdęmówiąc nie mam czasu
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          WItaj Hanta , my się jeszcze nie znamy
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            hej dziewczyny!
                            Silek ale masz słodkiego blondaska a co do wózków, to ja mam obecnie dwa m. też marudził, że po co, ale ja mu bardziej marudziłam, że z tym wielkim wózkiem nie mogę się nigdzie ruszyć i jestem tu uwiązana, m. chyba miał dosyć tego mojego gadania, bo w końcu się zgodził.
                            dziewczyny, jeździcie spacerówkami w zimie? ta w sumie ma okrycie na nóżki, ale nie wyobrażam sobie jak mam jeździć plastykowymi kółkami po sniegu z drugiej strony jak sobie pomyslę, że znowu będę musiała jeździć tamtym ciężkim wózkiem, to aż mi się źle robi

                            Skomentuj


                              dzień dobry WSZYSTKIM wpadłam się przywitać u nas całkiem fajna pogoda to wychodzimy z chłopakami na cały dzień muszę trochę zapomnianych sąsiadów odkurzyć a że wszyscy z dzieciakami to pewnie na powietrzu będą popatrzę później czy ktoś o czymś fajnym pisze to się przyłączę miłego dnia
                              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                              Skomentuj


                                Dzień dobry
                                U nas dzisiaj też ładna pogoda, mały pobiegał po ogródku. Ja zdążyłam już zrobić obiadek- zupkę ogórkową i dla mojego m leczo

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X