Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pavimi i Twój mały tak bez problemów wszystko je?
    Jak ja bym chciała aby Karolek choć połowę z tego jadł

    Skomentuj

    •    
         

      witam ponownie
      jeszcze raz poszłam sobie na zakupy i kupiłam 132 Pampersy za 75zł, także ogłaszam, że w carrefurze jest promocja pampków

      Skomentuj


        Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
        Pavimi i Twój mały tak bez problemów wszystko je?
        Jak ja bym chciała aby Karolek choć połowę z tego jadł
        moj maly je wiecej niz 6.5 roczny Oliver ma to chyba po tatusiu ze ciagle musi mielic ozorem a chudzinka jest Jak ich razem posadze do stolu to pierszy zjada Vincent, pozniej tatus a na koncu Oliver ktory siedzi przy posilku godzinami....

        Skomentuj


          Hejka,
          pawimi mam pytanie sporo tego mleka odciągnęłaś w tym pierwszym roku Vincenta i je zostawiłaś? I w czym lepiej przechowywać w opakowaniach aventu czy w tych torebeczkach. Bo ja się zastanawiam co lepiej kupić i w czym wygodniej będzie trzymać.
          A w ogóle to dzień doberek




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
            inny zestaw to zamiast gofra toast francuski umoczony w jajku i upieczony z owocami

            12.30-1.00 - lunch
            mieszane gotowane warzywa na parze rozne typu marchewka, slodki czerwony ziemniak, kalafior, brokuly, fasolka i groszek zielony, szpinak, kalarepka, szparagi, pory itp. z odrobina oleju oliwkowego, kawalek mieska kurczaczka albo wolowiny albo cieleciny

            2. pizza na pelnoziarnistym ciescie z kurczakiem, papryka, pomidorem, pieczarkami i ananasem i oczywiscie serem i sosem pomidorowym i salata z sosem wloskim
            hmm...
            te tosty w jajku z owocami to u nas łikendowa tradycja, mój kumpel mnie tego nauczył jak byłam na wymianie studenckiej z moim eks

            warzywa gotuje tylko na parze, taki mam zwyczaj wyniesiony z domu bo mój ojciec i mama sa maniakami zdrowego odżywiania
            (zreszta historia ich pracy zawodowej jest podobna do Twojej, pawimi - dzięki temu pracują kiedy chcą, na wile ich stać i buduja teraz sobie śliczny domek - tez kiedys takiego sie dorobię)
            mam od taty mnóstwo książek i przepisów na zdrowe nietoksyczne jadzonko i przede wszystkim świadomość i zaszczepione zdrowe nawyki od małego dziecka i za to mu jestem dozgonnie wdzieczna - zawsze był ekscentrykiem i nie wyobraża sobie zycia bez sportu

            co do pizzy to mój Raduś robi najlepszą jaka dane mi było jeść w życiu, wykradł naprawdę super przepisy z jednej z najlepszych w Toruniu pizzerii bo tam pracował jak sie poznaliśmy

            Skomentuj


              Sikornik podasz przepis na tę pizzę?

              Skomentuj


                Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                Hejka,
                pawimi mam pytanie sporo tego mleka odciągnęłaś w tym pierwszym roku Vincenta i je zostawiłaś? I w czym lepiej przechowywać w opakowaniach aventu czy w tych torebeczkach. Bo ja się zastanawiam co lepiej kupić i w czym wygodniej będzie trzymać.
                A w ogóle to dzień doberek
                na poczatku odciagalam regularnie co 3 godziny nawet przez noce, chyba w piatym miesiacu skasowalam jedno nocne odciaganie - to o trzeciej i wydluzylam czas na co 4 godziny....a odciagalam do workow - porcje po 180 ml, czasem uzywalam opakowan jak gdzies poz biurem odciagalam i musialam daleko transportowac to mleko a worki jednak czasem bywaja nieszczelne jak sie przewroca.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Oki, to zakupię w takim razie taki zestaw aventu ( 10 sztuk) + rozejrze się za tymi woreczkami. Pamiętam, że przy Bartku miałam mnóstwo pokarmu, który się marnował. Dziecko najadało się jedna piersią i to niecałą, a resztę ściagałam i aut. Tym razem wolałabym zostawić na później, bo po urlopie macieżyńskim wracam do pracy i podejrzewam, że po jakimś czasie przestanę karmić, albo mogę mieć dzień że będę wolała ze swojej piersi mu nie dać.
                  Już mężowi oznajmiłam, że jedna półka w zamrażalniku jest moja




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    co do tostów, to też lubię takie francuskie, maczane w mleku jajku i potem podawane z miodem kiedyś znalazłam przepis żeby jeszcze dodatkowo po jajku w orzechach obtoczyć i wtedy smażyć. rewelacja!
                    a w niedzielę często robimy sobie takie omlety biszkoptowe z owocami. mniam! aż nabrałam ochoty na jedzenie

                    Skomentuj


                      ja mialam komercyjna wielka zamrazare haha, w calosci dla siebie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                        Sikornik podasz przepis na tę pizzę?
                        jak Radek wróci (bo nas przeprowadza) sam osobiście napisze na CRAZY przepis na ciasto przede wszytkim

                        Skomentuj


                          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                          co do tostów, to też lubię takie francuskie, maczane w mleku jajku i potem podawane z miodem
                          u nas zamiast miodu stosuje sie syrop klonowy

                          Skomentuj


                            Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                            jak Radek wróci (bo nas przeprowadza) sam osobiście napisze na CRAZY przepis na ciasto przede wszytkim
                            a coś oprócz przepisu zamierza jeszcze napisać

                            Skomentuj


                              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                              co do tostów, to też lubię takie francuskie, maczane w mleku jajku i potem podawane z miodem kiedyś znalazłam przepis żeby jeszcze dodatkowo po jajku w orzechach obtoczyć i wtedy smażyć. rewelacja!
                              to musi być coś pysznego, kocham orzechy, a jakie dawałaś???

                              Skomentuj


                                zawsze chciałam spróbować jak ten syrop klonowy smakuje, ale nie mam odwagi go kupić, bo jeszcze okaże się niedobry.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X