Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witajcie w ten mglisty poranek.Pospalam sobie dzisiaj do 8 i niestety ale mala wstała razem ze mną,teraz pije mleczko.
    Madzia ja po pierwszej ciąży byłam też bardzo chuda i ważyłam 49 kg mimo że objadałam się słodyczami jak głupia.Ale teraz przytyłam w drugiej ciąży 25 kg,20 mi zeszło, zostalo te 5 i ani rusz bo z wiekiem jest gorzej schudnąć.


    Skomentuj

    •    
         

      ania tobie tylko 5 zostało a mi aż 14 ;( ehh
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
        Ankasos a teraz jesz normalnie? tak pytam, bo moje teściowa też tak biegała za synem, a moim obecnym m. i on teraz praktycznie nic nie je.
        dlatego ja nie zmuszam Asi do jedzenia i nie biegam z tą łyżką. jakbym biegała, to chyba by mnie coś trafiło
        zobaczcie jak moje dziecko śmiesznie śpi, jak taka żabka
        Ale fajnie śpiocha
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
          to ciekawe co teściowa jeszcze robiła, żeby synka nakarmić.
          a ja nie mogę przytyć
          Witam kochane,
          Moja teściowa jak mój mąż był mały tak bardzo chciała żeby on przytył że kiedy mąż miał 1,5 roku zbierała zastygnięty tłuszcz z wierzchu rosołu i karmiła łyżeczką mojego męża.Skończyło sie to tym,że mój mąż jako dziecko trafił do szpitala z zatruciem pokarmowym



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Witam Jamirkę bo sie jeszcze nie znamy



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
              ania tobie tylko 5 zostało a mi aż 14 ;( ehh
              Ale Ty jesteś 4 m po porodzie a ja 2,5 roku,czyli masz jeszcze czas.
              U mnie dużo dało karmienie piersią.


              Skomentuj


                Martyna teraz to mnie zszokowałaś skąd ludzie brali takie pomysły???
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                  Witam kochane,
                  Moja teściowa jak mój mąż był mały tak bardzo chciała żeby on przytył że kiedy mąż miał 1,5 roku zbierała zastygnięty tłuszcz z wierzchu rosołu i karmiła łyżeczką mojego męża.Skończyło sie to tym,że mój mąż jako dziecko trafił do szpitala z zatruciem pokarmowym
                  No i co przytył? hehe


                  Skomentuj


                    Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                    ania tobie tylko 5 zostało a mi aż 14 ;( ehh
                    Mi zostało 6 kg a ile już po porodzie ...
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      No to mnie pocieszyłyście z tymi kilogramami i jak ja bedę wyglądać na własnym ślubie ;(
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja do swojej poprzedniej wagi wróciłam w 5 miesięcy,a zrzuciłam wtedy 17 kg bo właśnie tyle mi zostało po ciąży.Motywacją dla mnie było to że nie miałam w czym chodzic,wszystkie ubrania sprzed ciąży za ciasne.Badzo sie zawzięłam że schudnę,kupiłam rowerek stacjonarny i codziennie jak oglądałam film wieczorem jeździłam przez całą emisję filmu czyli około 2 h.Rezultaty było szybko widac.Zrezygnowałam wtedy ze słodyczy.



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                          No i co przytył? hehe
                          Nie dalej był taki szczuplutki i taki pozostał do dziś.



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            mój m. jest wcześniakiem z 7-go miesiąca i jak teściowa go odbierała ze szpitala, to lekarze mówili, że ma jeść ileś tam ml mleka, ale on tyle nie chciał, więc już wtedy teściowa mu na siłe strzykawką to mleka dawała. w sumie lekarze jej tak mówili, więc tak do końca to nie jest jej wina. ale to wmuszanie jedzenia już tak zostało i teraz mam niejadka w domu.

                            Skomentuj


                              Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                              No to mnie pocieszyłyście z tymi kilogramami i jak ja bedę wyglądać na własnym ślubie ;(
                              Anka nie przejmuj się ja ciekawie wyglądalam na swoim ślubie bo bylam w 8 m ciąży


                              Skomentuj


                                Madziu wiesz może Joasi idą ząbki i jeszcze o tym niewiesz.U nas tak było z 4 , tyle czasu nie jadła.Z drugiej strony ciepło za oknem robi swoje prawda?
                                Ja po mału przestaję się tak dołować ,że Niunia nie je.Rośnie zdrowo , broi więc nie ma się czym martwić.A może nie długo i Joasia zacznie jeść.
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X