Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
    Majajula może taki z pozytywką? albo o jakimś ciekawym kształcie?
    sama nie wiem w weend chcę pojechać do sklepu i żeby sama wybrała tylko nie wiem gdzie w warszawie jest sklep z dużą ilością nocników - domi pomóż


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
      Marti wybacz ale ja staram się każdemu odpisać może coś przeoczyłam a teraz znaleśc nie mogę możesz powtórzyć
      a i jak tam masz stresa przed przedszkolem???
      Strasznie przeżywam to przedszkole pomimo to,że Alanek uwielbia towarzystwo dzieci na placu zabaw,wtedy pyta wszystkich dzieci wkoło:"A pobawisz sie ze mną?" ja sie poprostu stresuję tym że ja już go nie będe mogła pilnowac i np.że stanie mu sie jakaś krzywda,spadnie z karuzeli albo coś podobnego.Jestem przeczulona pod tym względem.



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        kurcze, moja to generalnie je, czasem ma jakieś napady histerii i niejedzenia. ostatnio dwa dni nie chciała jeść, dziś je

        Skomentuj


          Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
          Marti przelecialam i tez nie widze Twego pytania

          Sikornik dużego masz Boy..moja ma 82 i 10 kg
          Gratki -to już 4 m-ce

          My juz po spacerku z Tomkiem w parku.Bylismy 3 godziny a na koniec poszlismy do kawairni na eklerki po południu idziemy też na mały spacer.
          witaj colorka to widzę miłość kwitnie na całego
          a jak stosunki do Amesi???


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
            Majajula wczoraj ją mierzyli to niby 72cm ale ja tam widziałam ze było więcej no ale tak wpisała bo jak ją sama mierzę to ma 74

            Martyna to tam teraz w weekend macie beerfest na który się wybieramy a Lena do dziadków pójdzie
            Tak tak mamy ale ja niestety nie mogę sie wybrac bo w sobotę i niedziele muszę iśc do pracy tak mnie to wkurza.Wszystkie weekendy i święta muszę pracowac.



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
              Ja wierze w to że zmarli mają wpływ na nasze życie.A Wy co na ten temat sądzicie?Ja uważam że jak umrze ukochana osoba to ona czuwa nad swoją rodziną.
              przepraszam marti, bo ja szaleje z mopem między łazienka a pokojem i zaraz atakuje kuchnię

              ja uwazam że coś w tym jest i w sumie zgadzam sie z tym że istnieje takie cos jak "życie po życiu" ale nie potrafie tego wytłumaczyć, to raczej na zasadzie przeczucia

              chciałabym aby byli przy nas bo troche tych zmarłych na których mi bardzo zależało mam...

              Skomentuj


                Kiedyś niunia miała wałeczki tłuszczyku a teraz? skóra zwisa i same żebra widać.Jej Tata byl wysoki i szczuply moze ona po nim bedzie taka?No ale to niejedzenie mnie dołuje czasem
                http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...917efc90b.html
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                  Strasznie przeżywam to przedszkole pomimo to,że Alanek uwielbia towarzystwo dzieci na placu zabaw,wtedy pyta wszystkich dzieci wkoło:"A pobawisz sie ze mną?" ja sie poprostu stresuję tym że ja już go nie będe mogła pilnowac i np.że stanie mu sie jakaś krzywda,spadnie z karuzeli albo coś podobnego.Jestem przeczulona pod tym względem.
                  co do tematu przedszkola to nie pomogę, jeszcze nie jestem na tym etapie. myslę jednak, że panie opiekujące się będą pilnować dzieci, żeby nic poważnego im się nie stało. a możesz z nim na jakiś czas zostać tego pierwszego dnia? zobaczysz jak wygląda sytuacja i zaangazowanie opiekunek.

                  Skomentuj


                    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                    witaj colorka to widzę miłość kwitnie na całego
                    a jak stosunki do Amesi???
                    Miłości żadnej niema...stosunki koleżeńskie póki co.
                    Amesia już się z nim wita , dziś robili razem babki z piaski oczywiście Niunia wszystkie niszczyła a na koniec się żegna robiąc Papa
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                      Colorka no to Amelka też chuda. ostatnio pediatra do nas się przyczepiła własnie, że z Asi taka chudziota. no ale w sumie i ja i m. do szczupłych i drobnokościstych należymy, więc po kim ma być wielka.
                      widzę, że znajomość się rozkręca
                      ja to zawsze z Julka miałam problem bo zawsze za mało ważyła na bilansie 2 latka ledwo 10kg ważyła a jak miała 4 lata to 13 kg, teraz ma 7 lat i 19 waży


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej
                        Color ja z moim Karolkiem też mam problem z niejedzeniem Wzrost 90cm a waga liche 11kg.

                        Skomentuj


                          ja tez miałam takie problemy, u mnie dodatkowo zawsze niedowagę diagnozowali

                          Skomentuj


                            Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                            Kiedyś niunia miała wałeczki tłuszczyku a teraz? skóra zwisa i same żebra widać.Jej Tata byl wysoki i szczuply moze ona po nim bedzie taka?No ale to niejedzenie mnie dołuje czasem
                            http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...917efc90b.html
                            Colorku mój Alanek też chudziutki i też mu żebra widac.Biegam za nim z jedzeniem bo inaczej to by z niego nitka została.Ma trzy latka a waży tylko 11 kg.Moja teściowa kiedyś stwierdziła do mnie: "Popatrz jaką ty masz grubą dupę a Alanek taki wychudzony"-szlak mnie trafił bo to nie moja wina że on taki szczupły.Sebastian(mój mąż)też jest taki szczupły.Lekarz mi powiedział tak: "Pani szczupła,mąż szczupły to dziecko nie będzie grubsze"



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                              Colorku mój Alanek też chudziutki i też mu żebra widac.Biegam za nim z jedzeniem bo inaczej to by z niego nitka została.Ma trzy latka a waży tylko 11 kg.Moja teściowa kiedyś stwierdziła do mnie: "Popatrz jaką ty masz grubą dupę a Alanek taki wychudzony"-szlak mnie trafił bo to nie moja wina że on taki szczupły.Sebastian(mój mąż)też jest taki szczupły.Lekarz mi powiedział tak: "Pani szczupła,mąż szczupły to dziecko nie będzie grubsze"
                              co za chamska baba z tej teściowej.

                              Skomentuj


                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                co do tematu przedszkola to nie pomogę, jeszcze nie jestem na tym etapie. myslę jednak, że panie opiekujące się będą pilnować dzieci, żeby nic poważnego im się nie stało. a możesz z nim na jakiś czas zostać tego pierwszego dnia? zobaczysz jak wygląda sytuacja i zaangazowanie opiekunek.
                                Ja mogę zostac z nim ale chyba nie wolno tam zostawac.Myślę że jak będzie kilka dni wracał z przedszkola cały zdrowy i bez guzów to sie uspokoję.



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X