Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    miałam jeszcze napisać, że dziś widziałam obiadek Bobovity: risotto z pieczarkami i kurczakiem. w końcu jak jest z tymi grzybami?! ostatnio były jako niewielki dodatek w daniu meksykańskim, a w tym słoiku juz był większy procent pieczarek. słoik był tez po 9-tym miesiącu, ale go nie kupiłam. wzięłam parę innych, zauważyłam, że są nowe smaki mam nadzieję, że moja Wybredna Księżniczka raczy coś skosztować.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
      MAGDA gratulacje dla małej o ile dobrze wczoraj przeczytałam to sama stoi .... super to są te momenty dla ,ktorych warto zyc . PIERWSZY KROK ,PIERWSZE WYPOWIEDZIANE SLOWO .... JEST ICH TAK WIELE PRZY DZIECKU......
      hahaha, pierwsze słowo to akurat było BA BA, któregoś pięknego dnia o 5:30 rano! daty nie zanotowałam
      Last edited by magda8528; 27-08-2009, 13:18.

      Skomentuj


        Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
        a jak jest długi bo moja na początku nie mieściła się w siatce
        teraz ma 74-75 cm i mam nadzieje ze sie zatrzyma w końcu

        Skomentuj


          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
          A pamiętacie że kiedyś w wiadomościach podawali że matka w Polsce urodziła najcięższe dziecko?? Jakoś chyba kilka lat temu to było a dziecko wyglądało jakby 6 mcy miało
          Dokładnie 6,3 kg
          http://miasta.gazeta.pl/opole/1,35086,4882838.html
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
            teraz ma 74-75 cm i mam nadzieje ze sie zatrzyma w końcu
            to moja ma prawie 15 miechów i ma 76


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
              Jeny to ja już bym podziękowała chyba Taki klops że szkoda gadać

              Skomentuj


                ja Joasi nawet nie mierzę, ale jest większa od przewijaka, czyli ponad 70cm ma.
                moje dziecko właśnie próbuje wejść do akwarium z żółwiem i się złości, że jej to nie wychodzi

                Skomentuj

                •    
                     

                  Wczoraj jak byłam u lekarza z małą to przyszła kobieta z 13 miesiecznym synkiem który miał tak jak lena wzrostu czyli 72 i tylko trochę ponad kilo cięższy
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Lena śpi w takiej samej pozycji jak ja
                    Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Słodkie są te wasze wszystkie dzieciaczki A najlepsze jak już chodzą i wpadają na genialne pomysły

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        jaki słodki śpioszek dzieci są takie urocze jak śpią, później już niekoniecznie....

                        Skomentuj


                          Znowu moje moje pytanie zostało niezauważone ale sie już do tego przyzwyczaiłam



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                            Słodkie są te wasze wszystkie dzieciaczki A najlepsze jak już chodzą i wpadają na genialne pomysły
                            moja wlaśnie uciekła z nocnika i siada na garnuszek i woła mama kupa i zreszta my z tą kupą to zawsze jaja mamay jak nie zje to nią we mnie rzuca ajak nie to to ją gdzieś po domu rozniesie i potem musze latac i szukać

                            i marudzi mi dzisiaj bo ja kaomary pożarły wczoraj rano 16 ugryzień naliczyłam


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                              Znowu moje moje pytanie zostało niezauważone ale sie już do tego przyzwyczaiłam
                              Ja się przyznam że nie czytałam tego co od wczoraj napisałyście za bardzo bo mi łeb pęka, tzn pękał już jest lepiej

                              ps. widzę że jesteś śląskie a skąd dokładnie??
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                                Znowu moje moje pytanie zostało niezauważone ale sie już do tego przyzwyczaiłam
                                Marti wybacz ale ja staram się każdemu odpisać może coś przeoczyłam a teraz znaleśc nie mogę możesz powtórzyć
                                a i jak tam masz stresa przed przedszkolem???


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X