Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mi kiedyś lekarka powiedziała ze bardzo bolesne okresy są mniej bolesne po pierwszym porodzie i muszę stwierdzić że g..wno prawda gdyby nie to ze zaczęłam brać tabsy to dalej byłyby takie jak przed lub gorsze
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      oj do mnie teraz czasami nie dociera że mam takiego małego Brzydala juz na całe zycie

      Skomentuj


        Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
        MELCHIOR nie czaj się tylko pisz
        musialam poczytac to co napisały mamuski i dopiero moglam cos dodac

        Skomentuj


          Sikornik - po 11 się przyzwyczaisz to trochę trwa.




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            hehe sikornik mam to samo, patrzę na to moje dziecko i nadal nie wierzę ze to moje i ze ze mnie wyszła ta "kruszyna"
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Szkoda że nie można się pozbyć tych okresów Albo żeby chociaż występowały raz na pół roku, a nie kurde co miesiąc! Zbankrutować na podpaskach lub tamponach idzie Mężczyźni nie mają takich problemów! A tak w ogóle to wczoraj swojemu wykrzyczałam że zrobił sobie dobrze a ja teraz muszę się męczyć a on sobie na wszystko może pozwolić, niesprawiedliwe to takie

              Skomentuj


                Ja słyszałam że dziwne uczucie jest zaraz po porodzie jak tak dziecko leży koło Ciebie i nagle masz zdać sobie sprawę że ta ciąża się już skończyła a tu masz swój owoc

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej!!!
                  sikornik wszystkiego naj dla Jonatana z okazji 4 miesieca, a strój sprzątaczki czadowy
                  Matyna i Domi pewnie zestresowane jesteście pójściem dzieciaczków do przedszkola, pamietam jak ja to przeżywałam chyba bardziej niż Julka
                  a teraz znów się stesuje bo julek do 1 klasy w nowym mieście nikogo nie zna itd.
                  Ewylynka ja też tak miałam przed porodem że nie zdawałam sobie sprawy że już zaraz koniec i rodzić będę , a jak po terminie jeszcze latalam to zachowywałam sie jak wariatka, a jak już mnie pod kroplówke podłączyli to głupio się cieszyłam - że już wreszcie dziecko zobaczę - zamiast wyć z bólu
                  olcia ja nie wierzę w zbieg okoliczności tylko wszystko zostało zaplanowane i wszystko na tym świecie ma jakiś sens cel, gdyby tak nie bylo po co w ogóle bysmy żyli????
                  Last edited by majajula; 27-08-2009, 12:48.


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    hehe ja też tak czasami jak narzekam lub narzekałam na coś i miałam pretensje to mój mi zawsze mówi: "a pytałem sie czy wychodzic"
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA JONATANA.....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hehe ankasos no nasze dzieci to "waga ciężka", Johnny teraz podwoił swoja wage urodzeniową
                        Lenka tez "gigant"

                        Skomentuj


                          Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                          hehe ankasos no nasze dzieci to "waga ciężka", Johnny teraz podwoił swoja wage urodzeniową
                          Lenka tez "gigant"
                          No macie co dźwigać Ale pewnie muskuły też dostałyście, bo to jednak nie takie proste jak się zdaje Ja to się zastanawiam ile moje dziecię będzie miało przy narodzinach

                          Skomentuj


                            Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                            hehe ja też tak czasami jak narzekam lub narzekałam na coś i miałam pretensje to mój mi zawsze mówi: "a pytałem sie czy wychodzic"
                            Radek poleciał w nocy do kiosku po fajki i gumy, ale miał za mało kasy i baba do niego: " albo palimy, albo ruchamy" (cytuję)

                            Skomentuj


                              Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                              hehe ankasos no nasze dzieci to "waga ciężka", Johnny teraz podwoił swoja wage urodzeniową
                              Lenka tez "gigant"
                              wasze mają 4 miechy i podwojona waga a moja też przy urodzeniu duża była (4220) a dziś 9800 waży i dzieki bogu że nie więcej nie podobaja mi sie pulchne dziecxi i jak patrzę na zdjęcia Majki po urodzeniu boże jaki potworek


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                no w sumie to chyba mi się wyrobiły mięśnie bo lenka coraz cięższa a często mi się wydaje lżejsza niż po porodzie

                                ja pamiętam jak byłam w 38 tyg na usg i tam niby waga wyszła 3600 czy jakoś tak i jeszcze koleżanka z tego szpitala mi mówiła ze to pewnie źle obliczyło bo to jeszcze 2 tygodnie a potem jak już urodziłam i zza parawanu krzyknęli ile waży i mierzy to się dopiero wtedy przeraziłam no ale to już było po dobrze ze nie wiedziałam przed bo chyba bym nie chciała rodzić
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X