Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    moje dziecko niestety nie przejawia zachwytu nad tą potrawą.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez jahmajka Pokaż wiadomość
      hej baby.pomozcie.mam dzis taki bol glowy i mdlosci ze zaraz poprostu zemdleje!macie jakies pomysly co jest przyczyna?a jutro urodziny tosi wiec raczej musze byc w formie
      Wszystkiego najlepszego dla Tosi

      Skomentuj


        Ja spadam dziewczyny bo jedziemy na pogrzeb a potem zakupy bo u mnie też tylko światło i cola w lodówce
        papa
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Sto Lat Dla Tosi
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            hej babeczki
            mojej Natalinie 5wychodzą i jest masakra
            u niej zawsze są luzniejsze kupki wtedy(jak zęby ida) i az bidulka ma cała dupcię odparzonam, nie daje sie dotknąc wcale
            ŁUKASZ 08.09.2006

            NATALIA JULIA 30.11.2007



            Skomentuj


              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
              czasem lubię zjeść samą fasolkę z masełkiem i bułką.
              U mnie wszyscy uwielbiają taką fasolkę
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                k***** mać!!!
                chyba dopadł mnie pierwszy powazny kryzys, mam dość
                dość jednego i drugiego, czasami mam ochotę wyjść i nie wracać do tego domu
                i paradoksalnie z drugiej strony mam wyrzuty że tak myślę, przecież macierzyństwo jest takie wspaniałe, owszem ale nie jak ma sie za jednym zamachem dwójke dzieci

                sorry że tak z samego rana ale wymiękam...
                SIKORNIK żeby to jeden raz taki kryzys u mnie był,kochana ja mam dośc czesto,dwójka dzieci,mąż w warszawie,moje studia........... NIERAZ mam sedecznie dośc i szlag mnie trafia że tez mam ochote walnąć drzwiami i wyjśc w ********u

                Więc jutro wieczorem wychodze na spotkanie klasowe z ogólniaka hehehehe i mam wszytsko w duuuuuuuuuuuuuupie

                MADZIA oczywiście gratulacje na samodzielne stanie no i za ukonczenie malowania hahahaha

                Skomentuj

                •    
                     

                  sikornik specjlanie dla Ciebie na poprawe humorku i oczywiście dla reszty babeczek także jak któraś ma chęć to proszę się czestować, ciasto zrobione przed chwilką "salceson z jabłkami"




                  Skomentuj


                    ooo, jakie fajne ciacho mnie na sniadanko przywitalo no i jak zwykle was nie ma...nic nowego...a u mnie dzis leje, to mi niestety przypomina o nadchodzacej jesieni i brrrr zimie jak ja nie cierpie naszych zim!!!! wczoraj klime wlaczalam bo sie wytrzymac nie dalo a dzis chlodno

                    Skomentuj


                      Olcia ostatnio salceson jadłam ze 4 razy moja siostra wpadła w wir robienia tego ciacha
                      Ja chciałam dzisiaj zrobić coś ze śliwkami ale zabrakło mi weny

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ide sobie kawke nastawic chyba...taki dzien ponury ze pewnie bede kawe chlac

                        Skomentuj


                          Jak ja nie lubię jesieni i zimy....Jestem ciepłolubna
                          PAULINA 07.07.2008




                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                          Skomentuj


                            no u nas zimy sa tragiczne i dlugo trwaja...http://photos-a.ak.fbcdn.net/photos-...38144_9867.jpg
                            http://photos-f.ak.fbcdn.net/photos-...38133_6363.jpg

                            Skomentuj


                              Pawimi ile śniegu! kiedyś u nas tyle było, ale już nawet nie pamiętam kiedy! a ja narzekam na te nasze zimy hehehe. -1 stopień jest, a ja już płaczę, że zamarzam! u ciebie, to bym chyba naprawdę umarła
                              Olcia jak się robi takie fajne ciasto? wygląda bardzo smakowicie
                              Joasia chodzi od 13 i buczy. miała przerwe na sen od 14 do 15, myślałam, że już ze zmęczenia płacze i jak się obudzi, to będzie lepeij. niestety nic się nie poprawiło, do tego jeść nie chce dobrze, że dziś chociaż trochę obiadu zjadła.
                              Last edited by magda8528; 26-08-2009, 16:59.

                              Skomentuj


                                Hej dziewczynki




                                i Bartek :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X