Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
    dobranoc OLCIA a ANIK to jeszcze jest? czy już uciekła?
    Byłam ale się zmyłam, bo goście czekali......................
    PAULINA 07.07.2008




    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Witajcie

      dziękuję za miłe przyjęcie mnie tu.
      ja mam za sobą tragiczną noc młoda wczoraj nie chciała ani jeść ani spać ani nic, wszędzie było źle, ryczała jak nigdy w nocy co chwilę się wybudzała i płakała no koszmar i doszłam do wniosku ze to chyba zęby, bo strasznie pchała łapkę i wszystko co pod ręką do buźki i ryk był a dziś jeszcze to szczepienie a ja padam na pysk i na dodatek od dziś mam nie mieć ciepłej wody
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        dzień dobry
        Ankasos nie zazdroszczę nocy. a stosujesz jakieś żele czy coś przeciwbólowego? jak dziś idziesz do tego pediatry, to zapytaj o zęby, lekarz powinnien powiedzieć co i jak. ja wiedziałam, że Asi rosną, już je było widać i czuć, Asia była spokojna, a pediatra stwierdziła, że masakra jest, tak dziąsła są opuchnięte i aż się dziwiła, że dziecko jest tak spokojne. dzień czy dwa dni później z mojego aniołka diabełek się zrobił
        właśnie jemy sobie z Asią śniadanko - drożdzówkę, którą wczoraj upiekłam będę miała zaraz całą podłogę do odkurzania i mycia. jak to dobrze, że nie mam dywanów!

        Skomentuj


          Witajcie.U mnie noc nawet nawet tylko wstalam z potwornym bólem głowy
          ANKASOS dzisiaj wieczorem spróbuj małej dać czopek przeciwbólowy po co ma sie męczyć biedne dziecko i Ty razem z nią.
          Mojej to nawet niewiem kieby ząbki wychodzily bo i tak niedobra byla przez to napięcie mięśniowe.
          Ja też dzisiaj chałupę muszę ogarnąć bo nawet mała stwierdziła "mamo ale sif"
          Last edited by anna31; 26-08-2009, 08:07.


          Skomentuj


            Hej

            Czy teraz jest jakiś napad z ząbkami
            Wczoraj na spacerze luknełam w bużkę Niuni i 3 górne idą pełną parą...już dziasła się kształują i coś tam świta i teraz wiem dlaczego nie chcę jeść.Cale szczęście że noce spi ladnie , jedynie się wierci na potęgę

            Witam nowe Mamcie
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              AnkaSOs , strasznie mi się podoba imię Lenka, i gdyby nie to że kuzynka urodziła rok szybciej córeczkę i dała jej na imię Lenka to moja by się tak nazywała.Z kolei jej siostra która urodziła 2 tyg po niej ma córeczkę Blankę
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Mnie LENKA też się podoba ale mąż chciał Marlenka ale ja na nią mówię i tak Lenka.


                Skomentuj

                •    
                     

                  k***** mać!!!
                  chyba dopadł mnie pierwszy powazny kryzys, mam dość
                  dość jednego i drugiego, czasami mam ochotę wyjść i nie wracać do tego domu
                  i paradoksalnie z drugiej strony mam wyrzuty że tak myślę, przecież macierzyństwo jest takie wspaniałe, owszem ale nie jak ma sie za jednym zamachem dwójke dzieci

                  sorry że tak z samego rana ale wymiękam...

                  Skomentuj


                    SIKORNIK oj i mnie tez dopadały takie kryzysy,ale ja mam trójkę dzieciaków.Dałam radę,choć czasem myślałam że wyjdę z domu i nie wrócę.
                    Ale my kobiety jesteśmy silne.


                    Skomentuj


                      Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                      k***** mać!!!
                      chyba dopadł mnie pierwszy powazny kryzys, mam dość
                      dość jednego i drugiego, czasami mam ochotę wyjść i nie wracać do tego domu
                      i paradoksalnie z drugiej strony mam wyrzuty że tak myślę, przecież macierzyństwo jest takie wspaniałe, owszem ale nie jak ma sie za jednym zamachem dwójke dzieci

                      sorry że tak z samego rana ale wymiękam...
                      Co się stało Sikornik???
                      PAULINA 07.07.2008




                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam wszystkie mamy. Imprezka się udała, spałam dzisiaj do 9 ale moja lokatorka biedna nie mogła wstać na 11 do pracy, a tylko 4 browarki wypiła
                        Lecę sprzątać
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          Pozmarowałam jej zelem dziąsła, zobaczymy jak bedzie dziś bo jest po szczepieniach dodatkowo. Przybiera ładnie, wazy 7700 i ma 73 cm

                          z moich imion które mi się podobały to była lena, blanka, nadia te najbardziej i wkońcu jest lena

                          Sikornik ja też już nieraz miałam taki kryzys że hej, a najgorsze jest kiedy stwierdzam że do tej pory nie zdążyłam zrozumieć mojej niuni, ja nawet nie wiem kiedy ona jest głodna bo nie pokazuje tego od samego początku wiec karmię ją na czuja i czasem jest tak ze nagle okazuje się ze nie była jeszcze głodna
                          a pediatra stwierdził ze zębów to on nawet zaczatków nie widzi
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Sikornik chyba każda z nas ma czasem takie myśli. ale to przejdzie
                            moje dziecko poszło spać, a ja zabrałam się za malowanie kwiata w kuchni i w końcu skończyłam pochwalę się co mi wyszło.
                            jeszcze wkleję zdjęcie śpiącej Joasi, taka słodka jest jak śpi.
                            Last edited by magda8528; 27-10-2009, 12:23.

                            Skomentuj


                              Ankasos może to taki okres? Lena ma już 4 miesiące tak? jak Joasia była w jej wieku, to kupiłam sobie chustę i nosiłam ją przez dwa miesiące
                              w ogóle ładnie waży Twoja córa. moja to jest wychudzona i w dodatku z gigantyczną stopą

                              Skomentuj


                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                Ankasos może to taki okres? Lena ma już 4 miesiące tak? jak Joasia była w jej wieku, to kupiłam sobie chustę i nosiłam ją przez dwa miesiące
                                w ogóle ładnie waży Twoja córa. moja to jest wychudzona i w dodatku z gigantyczną stopą
                                Madziu jaki rozmiar buta nosi Asia?
                                Amelka nosi obecnie 22 i są idealne więc pewnie na zimę wejdzie w 23 , w wieku Joasi Amelka nosiła 19


                                Ładny kwiat moze przyjdziesz i do mnie namalujesz
                                Last edited by ColorWomen; 26-08-2009, 11:09.
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X