Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam Was dziewczynki,
    Family na jakiej diecie jesteś?
    Nie słyszałam o śmierci Jacksona,dopiero teraz przeczytałam



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
      tree co to za dieta? i w ile straciłaś 3kg?
      ja jestem przerażona swoim wyglądem, taka się jakaś gruba zrobiłam
      też mam zamiar wziąć się za jakąś dietę, ale myślę, że najwcześniej schudnę jak pójdę do pracy - przy dobrych układach październik

      kuchenka fajna, nie wiedziałam, że są czarne ale też co do nowości sprzętowych jestem nie w temacie,
      jesteśmy na etapie wybierania kolorów farb do ścian w mieszkaniu
      Izabelka remont zaczynasz?mnie też czeka niedługo,chce zamontowac sobie kominek bo grzanie zimą grzejnikami na prąd to duży wydatek



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        Izabelka no ja też nie widziałam, że są czarne i zastanawiam się jak z utrzymaniem czystości takiego cuda.
        jeśli mogę Ci doradzić to polecam farby z lateksem, teflonem czy jeszcze tam czymś by można je było umyć. My takowe posiadamy i sobie chwalimy bo brudne rączki Julka zawsze zostaną odbite. Co prawda nie zetrze się już tłustych plam (czyli np z czekolady już nie zejdą, ale wyblakną )

        3 kg straciłam na diecie proteinowej w tydzień Można jeść ile się chce i o której się chce, ale tylko produkty białkowe, bez tłuszczy i cukru. Ale....
        można pić Colę Zero lub light więc tym oszukuję organizm przed słodkościami.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Witka

          Dziewczyny dziś mnie mój Radzio oświecił że za miesiąc idziemy na weselicho jego kumpla
          jestem załamana bo w 2 miechy po porodzie fatalnie wyglądam i w jeden nie zrobię sie na bóstwo

          sukienkę trzeba kupić (chyba worek hehe)

          aha mam pytanko: jakie używałyście naprawde DOBRE samoopalacze do ciała
          mam bardzo jasną cere z natury, a po porodowej anemii jestem przeźroczysta a planuję czarną sukienkę
          przecież czarne wyszczupla hahaha

          Skomentuj


            mamy w planach odświeżyć ściany w mieszkaniu, położyć farby z lateksem i chcemy zmienić podłogę w Julkowym - przyszłym pokoju, obecne panele trzeszczą strasznie, jak Julek idzie w nocy do nas do łóżka, słychać jak idzie
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
              Witka

              Dziewczyny dziś mnie mój Radzio oświecił że za miesiąc idziemy na weselicho jego kumpla
              jestem załamana bo w 2 miechy po porodzie fatalnie wyglądam i w jeden nie zrobię sie na bóstwo

              sukienkę trzeba kupić (chyba worek hehe)

              aha mam pytanko: jakie używałyście naprawde DOBRE samoopalacze do ciała
              mam bardzo jasną cere z natury, a po porodowej anemii jestem przeźroczysta a planuję czarną sukienkę
              przecież czarne wyszczupla hahaha
              sikornik ja osobiście samoopalaczy nie lubię, zostają mi zawsze plamy
              a solarium odpada w Twoim przypadku?
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj


                Sikornik ja niestety nie uzywam tego typu specyfików.Blada też jestem, ale jakoś się tym nie przejmuję Pójdź do jakiejś drogerii tam pewnie pani Ci doradzi co jest dobre.

                Iza a z tymi panelami to póki co dobra antykoncepcja. Przynajmniej Maluch
                Was nie nakryje Możecie szybko się pozbierać i ubrać jak słyszycie, że
                panele skrzypią
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                  Witka

                  Dziewczyny dziś mnie mój Radzio oświecił że za miesiąc idziemy na weselicho jego kumpla
                  jestem załamana bo w 2 miechy po porodzie fatalnie wyglądam i w jeden nie zrobię sie na bóstwo

                  sukienkę trzeba kupić (chyba worek hehe)

                  aha mam pytanko: jakie używałyście naprawde DOBRE samoopalacze do ciała
                  mam bardzo jasną cere z natury, a po porodowej anemii jestem przeźroczysta a planuję czarną sukienkę
                  przecież czarne wyszczupla hahaha
                  Sikornik ja nie jestem przekonana do żadnych samoopalaczy,używałam różnych,nawet droższych,wcześniej robiłam piling ciała,żeby nie zrobiły sie smugi i sie starałam równo rozsmarowac a smugi i tak sie robiły.



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    hejka, my juz po sniadanku i kawcezupka zrobiona teraz tylko odkurzanie ifinito- pranie nadal mokre.
                    Kurcze dalabym plame dzis- zapomnialam ze znajoma ma wpasc po 10 latach!!!kurcze dobrze ze zadzwonila zapytac czy mala moze jesc czekolade bo sie po butki wybieralysmy.
                    O Michael'u tez tu sie dowiedzialam.

                    Famili- gratulacje
                    A my dzis takie cos mialysmymelka pomagała zdobic.

                    AMELCIA ur. 08.02.2007

                    Skomentuj


                      Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                      hejka, my juz po sniadanku i kawcezupka zrobiona teraz tylko odkurzanie ifinito- pranie nadal mokre.
                      Kurcze dalabym plame dzis- zapomnialam ze znajoma ma wpasc po 10 latach!!!kurcze dobrze ze zadzwonila zapytac czy mala moze jesc czekolade bo sie po butki wybieralysmy.
                      O Michael'u tez tu sie dowiedzialam.

                      Famili- gratulacje
                      A my dzis takie cos mialysmymelka pomagała zdobic.
                      Witaj Dominiko,jakoś nie potrafie wejśc w to zdjęcie



                      Dawniej Marti

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Jutro mam pierwszy raz wolny weekend w tej pracy i sie wybieram na wieś do rodziców bo nie widziałam ich od Wielkanocy,na pewno zrobimy sobie grila.Jak ja lubie taką kiełbaske z grila,taka odymiona najlepiej smakuje.



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Sikornik ja używam balsamu brązującego z Garniera na efekty trzeba troszkę poczekać ale nie pozostawia smug jak samoopalacz.
                          Z tym podawaniem wody i soczku też próbowałam efekt budził się co godzinę kurcze a on ma już 16 miesięcy!

                          Skomentuj


                            Dominika ja też żadnego zdjęcia nie widzę.

                            Martyna a gdzie jedziesz na wieś ?
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Martynka- skoro nie widzisz to ci opisze to czekoladowe babeczki z lukrem ozdobione lentilkami
                              A nie wiem czemu nie widac u mnie widac w poscie i w cytacie
                              ?
                              sprobuje jeszcze raz

                              AMELCIA ur. 08.02.2007

                              Skomentuj


                                mamakarolka Ale tak będzie przez pierwsze 3-4 noce. Będzie budził się
                                co godzinę, a nawet częściej.
                                Nie możesz oczekiwać, że się tym zapcha, jak prawie półtora roku pił
                                mleko.
                                Wiem co mówię ja miałam identyczny problem i też mnie dziewczyny
                                tutaj radami zasypywały. Tak duże dziecko nie potrzebuje jeść w nocy.
                                Musisz postawić na swoim, będzie ciężko, ale warto.. na prawdę
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X